Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kindlaks sündmuseks allavõtmine
Saatis: Niika
Kuupäev: 21. April 2010, kl 10.24

Ma ei räägi siin nii üldiselt rannahooaja saabumisest, vaid näiteks pulmadest, koolide lõpetamisest jms - kas olete proovinud mingiks kindlaks kuupäevaks kaalu alla saada ja kas õnnestus ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: kindlaks sündmuseks allavõtmine
Kuupäev: 21. April 2010, kl 10.46

Mina alustasin kaalulangetamist eesmärgiga jõuda ideaalkaalu juunis toimuvateks lõpetamisteks: magistrantuur ja klassijuhatajan 12. klassi teele saatmine, lisaks 20. pulma-aastapäev jaanilaupäeval ja augustis Hispaania reisil on kindlasti saledamana mõnusam. Jäänud on veel 3 kg, aga kleit, millesse tahtsin mahtuda, on juba suur.

Valikud: VastaOsunda
Re: kindlaks sündmuseks allavõtmine
Saatis: muah
Kuupäev: 21. April 2010, kl 11.07

minul ka kindel eesmärk.mai lõpus läheme abikaasaga spa-sse puhkama.saame üle 2 aasta jälle kahekesi olla.grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kindlaks sündmuseks allavõtmine
Saatis: eleonora
Kuupäev: 21. April 2010, kl 12.04

No me siin mõtleme teise tita tegemise peale. Sellepärast ka kaalu plaan veits alla saada, et raseduse lõpus üle 100 kg ei paisuks.Esimese rasedusega oli saja piir lähedalsmiling smiley. Ja muidugi ka üleüldse oleks tore üle pika aja ennast kergemana tunda ja lähenevat suve natutida.

Valikud: VastaOsunda
Re: kindlaks sündmuseks allavõtmine
Saatis: kairito
Kuupäev: 21. April 2010, kl 13.05

Meie perel on reis Kreeta saarele ostetud septembri keskele. Selleks ajaks tahaks olla kergem smiling smiley Ja eesmärgi seadsingi selle järgi, et 4 aaastat tagasi käisin ka Kreetal ja siis oli soovitud kehakaal smiling smiley)
AGa Eleonora põhjused on ka mulle südamelähedased smiling smiley Plaanime veel ühte last ja tõepoolest ei tahaks raseduse lõpus kaaluda jälle 120 kilo, nagu see viimase 2 lapsega olnud on....

Valikud: VastaOsunda
Re: kindlaks sündmuseks allavõtmine
Saatis: eleonora
Kuupäev: 21. April 2010, kl 16.41

the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kindlaks sündmuseks allavõtmine
Saatis: kairito
Kuupäev: 21. April 2010, kl 19.34

hehh, seoses sellega tuli mul üks äkkidee smiling smiley Peaks kirjutama ühe tervistedendava projekti, raha taotlema, ja sõitma nt. aastalõpul soojamaa reisile nendega,kes näiteks 30. novembriks on saavutanud oma eesmärgi siin portaalis. Kas poleks äge?? Oleks mille nimel ning ühtlasi tähistaks ka suurt edu!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kindlaks sündmuseks allavõtmine
Kuupäev: 24. April 2010, kl 18.38

Äge muidugi smiling smiley Seda suurem soov ja tahe meil ju on alla võtta tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.