Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
raske üleeelamise tagajärjel kõhnumine
Saatis: Niika
Kuupäev: 07. April 2010, kl 16.55

Lugesin just, et Sandra Bullock, kelle mees just hirmastes seksiskandaalides on, olla hirmsal kombel alla võtnud. Kindlasti on siinsetegi külastajate hulgas neid, kellel mõni suur mure on hulga kilosid viinud. Mitte et ma seda soovitaks kui töötavat kõhnumisvahendit smiling smiley) Aga et kas see kaal siis jääb püsima ka või tuleb enesetunde paranedes mühinal jälle tagasi? Kellel on kogemusi?

Valikud: VastaOsunda
Re: raske üleeelamise tagajärjel kõhnumine
Saatis: Inksuk
Kuupäev: 07. April 2010, kl 17.53

12 aastat tagasi jättis mees minu ja meie pisispoja maha ja minu lisakilod läksid koos temaga. Kaal jäi püsima ikka päris mitmeks aastaks, aga suure kaalukaotusega sain endale maovaegused. Kaotasin kokku üle 10 kilo. Sellist kaalukaotust ei soovita kellegile.

Valikud: VastaOsunda
Re: raske üleeelamise tagajärjel kõhnumine
Saatis: Memee
Kuupäev: 08. May 2010, kl 20.52

Mitmed aastad tagasi läksin elukaaslasest lahku ja kuigi otsus oli mõlemapoolne, oli järsk elumuutus minu jaoks ikkagi šokk. Esimese nädala jooksul ei söönud ma praktiliselt mitte midagi, vastu tahtmist ajasin natuke puuvilju sisse. Paari kuuga kadus 10 kg. Kaal jäi ka püsima. Aga ilmselt oli see püsimajäämine mõnevõrra seotud ka selles artiklis kirjutatavaga: [www.tarbija24.ee]
Üksi olles tekkis lihtsalt rohkem võimalusi iseenda vajadustest lähtuda, toituda vastavalt enda soovile, teha trenni siis kui tahtmine tuli...
Seda tõendab ka asjaolu, et kui sain kokku oma praeguse hea ja armsa noormehega, hakkasid kohe ka kilod jälle peale pressima (meile mõlemalesmiling smiley) - ühine teleka ees istumine, pitsa- ja koogiküpsetamised, kaasale meeleheaks kingitud kommikott või suhkrusaiake...
Üritangi nüüd kaaluabi toel seda ebameeldivat suundumust läbi lõigata ja tõestada, et viidatud artiklis esitatav nukker statistika ei pea mitte sugugi minu kohta kehtima, kui mul ainult jagub tahet ja jõudu sellele vastu seista.

Valikud: VastaOsunda
Re: raske üleeelamise tagajärjel kõhnumine
Kuupäev: 18. May 2010, kl 07.41

Kui mina ja eksmees lahku läksime siis kaotasin nädalaga 10 kg. See tuli küll 2-3a tagasi kuna läksin eluga edasi ja läksin eestist ära riiki kus on tunne et vesi sisaldas ka rasva grinning smiley aga jh, liiga järsk kaalulangus. Kindlasti ei soovita kellegile !

Valikud: VastaOsunda
Re: raske üleeelamise tagajärjel kõhnumine
Saatis: Fabiola
Kuupäev: 19. May 2010, kl 13.36

Mul oli sama paar aastat tagasi - perekondlik draama ja paari nädalaga läks 10 kg. Stress oli jube-jube suur ja seda ma mäletan ka, et ma lihtsalt ei suutnud süüa midagi. Selle tagajärjel hakkas kilpnääre jupsima ja järgneva aastaga tuli kõik tagasi... Tänaseks see kilpnäärmeasi on õnneks lahenenud.

Valikud: VastaOsunda
Re: raske üleeelamise tagajärjel kõhnumine
Saatis: akinna
Kuupäev: 20. May 2010, kl 14.22

Mul oli ka paari aasta eest, et elukaaslase surma järel kaotasin ca nädalaga 10 kg ja kaal langes veelgi. Umbes poole aasta pärast hakkas kaal vaikselt tõusma. Siis mingil hetkel ei suutnud end kätte võtta ja korjasin endale topeltkilod külge.

Valikud: VastaOsunda
Re: raske üleeelamise tagajärjel kõhnumine
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 21. May 2010, kl 22.32

Ise kaotasin kunagi lahku minnes 8 kuuga ca 18 kg. Saavutatud kaal jäi püsima ca 4-5 aastaks. Täna olen samas kaalus kahjuks tagasi, mis oli enne kaalulangust. Eesmärk on saada hetkel ca 20 allapoole. Tasapisi olen oma eesmärgi poole rühkimas.

Valikud: VastaOsunda
Re: raske üleeelamise tagajärjel kõhnumine
Saatis: katis
Kuupäev: 22. May 2010, kl 10.58

Kaotasin kunagi 1,5 kuuga 5kg. Ja tulid kolinal tagasi ka.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.