Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kui suur on teie kõige suurem libastumine kilokalorites?
Saatis: Jänx
Kuupäev: 05. March 2011, kl 18.58

Küsiksingi enda rahustuseks või korrale kutsumiseks, et kui olete hullult libastunud, siis mis teil päeva kaloraaz on lõpuks olnud ja kui palju oli lubatud? Ja veel, et millise intervalliga see tavaliselt juhtub? Minul on selline lõhkirebimine umbes 1-2 x kuus. Lubatud on 1700 aga siis kuskil 2500.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui suur on teie kõige suurem libastumine kilokalorites?
Saatis: PoltKuus
Kuupäev: 05. March 2011, kl 19.16

Lubatud on 1550kcal, aga libastumine on olnud mingi 3500kcal. Seni on seda juhtunud 1 kord kuus. Kaal langes ikka nagu igal teisel nädalal. Eriti pead ei murra sellepärast, sest olen vägagi liikuva eluviisiga ja ülejäänud kuul olen olnud täpne või on puudu jäänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui suur on teie kõige suurem libastumine kilokalorites?
Kuupäev: 05. March 2011, kl 19.22

Minu esimesed päevad Kaaluabi liikmena olidki täielik libastus, kus minu iga toidukord andis terve päevase lubatud kalorite normi(1300).

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui suur on teie kõige suurem libastumine kilokalorites?
Saatis: koiott
Kuupäev: 06. March 2011, kl 17.14

ma usun et minu kõige suurem libastumine oli see nädalavahetus. möödus see laeval kruiisides, ohtra alkoholi ja rootsi laua nautimisega smileys with beer . päevane lubatud kaloraaž on 1455 ja see läks usun et mitmekordselt ikka lõhki grinning smiley . eriti ei põe, elu tuleb nautida ja vahest võib ka libastuda

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui suur on teie kõige suurem libastumine kilokalorites?
Kuupäev: 06. March 2011, kl 21.21

Õnneks ei ole mina pidanud tõdema kalorite lõhki söömistsmiling smiley Aga ära iialgi ütle iialsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui suur on teie kõige suurem libastumine kilokalorites?
Saatis: meiksu
Kuupäev: 08. March 2011, kl 09.48

Minul sai ületatud 207 % lubatud kaloraaz. Sinihallitusjuust ja glögi oli selle põhjuseks. smiling smiley

Aga üldiselt olen suutnud ennast ohjeldada ja üle 10-20 protsendi päevasest kaloraazist üle ei söö. Seda juhtub nii paar korda kuus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui suur on teie kõige suurem libastumine kilokalorites?
Saatis: yx
Kuupäev: 09. March 2011, kl 20.25

on tulnud kahekordne päevanumbersmiling smiley ja seda tänu erilisele üritusele, mida juhtub paar korda aastas.... aga väikesed üleminekud ikka tekivad, eriti kui omale pitsi konjakit või likööri koos koogitükiga juhtud lubamawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui suur on teie kõige suurem libastumine kilokalorites?
Saatis: Madleen
Kuupäev: 09. March 2011, kl 22.26

Vau, te olete ikka väga tublid piiripidajad! Kui ma ei jälgiks pingsalt iga ampsu, tuleks igapäevaselt ca 2500 kcal, sealjuures ei ole eriline magusasõber.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui suur on teie kõige suurem libastumine kilokalorites?
Saatis: Kairka
Kuupäev: 17. March 2011, kl 16.38

Minulgi on paar korda ette tulnud 3500 Kaloriseid päevi. Enamasti juhtuvad need olema väljas käimise õhtud, kus saab ennem kodus veica snäkke söödud ja alkoholi joodud ja siis kell 6ni hommikul väljas möllatud. Ja kui siis järgmine päev hakkad sisse laduma shotte ja kokse ja eelmise päeva toite ja kella 5 ajal hommikul söödud burgsi, siis pole mingi ime kui sealt koguneb kokku 3500. Lubatud kogus on aga 1500. smileys with beer
c`est la vie cool smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 17.03.2011 16.38.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.