Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Petulugu??
Saatis: Fiona
Kuupäev: 08. April 2011, kl 10.01

Internetis on üsna mitmelt lehelt vastu vaatamas rekaam: [www.evelinblog.com]
Kas ainult mulle tundub või on see kohutav jamps. Proovisin kommentaari lisada ja muidugi seda teha ei saa,need mis on juba sinna pandud need ongi ja koguaeg muutub kuupäev a"la homme on viimane päev tellidasmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Petulugu??
Saatis: merx333
Kuupäev: 08. April 2011, kl 13.33

sellest oli siin hiljuti juttu blogides. Noh, eks nalja peab ju ka saama ja küllalt on neid, keda sellised "kiirdieedid" ülimalt ahvatlevad ning müüja saabki endale järjekordse "ohvri". smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Petulugu??
Saatis: tipp
Kuupäev: 08. April 2011, kl 13.33

Ära sa sellist jampsi küll usu. Kui nüüd peaga mõelda, siis kas see oleks ikka võimalik????
Emotsioonidaga mõeldes tahaks kohe osta, onju.?
Elagu terve mõistus.
See on muidugi minu isiklik arvamus ja igaüks teeb mis ise tahab.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Petulugu??
Saatis: Fiona
Kuupäev: 08. April 2011, kl 15.56

Kas tõesti sellist asja ei saa peatada? Tarbijakaitse äkki??Kohutav mõelda,et inimesed kes viimses hädas ei tea enam kuidas kaalust alla saada,äkki tellivadki ? Mida need tabletid või pulbrid võivad sisaldada üldse,õudne mõeldaeye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Petulugu??
Saatis: Päksu
Kuupäev: 08. April 2011, kl 17.30

täna oli seal enne ja pärast pildil väga lahedalt üks oli selline minusugune ja teine väga peenike. mul on küll veel väga peenikeseks mitukümmend kilo. aga seal saavutas see tegelane vaid 4 nädalaga selle ja kaotas vaid 16 grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Petulugu??
Saatis: Mj2u
Kuupäev: 08. April 2011, kl 18.05

Olen ka ise seda lehekülge näinud mitmeid kordi ja ega on olnud mõte et tahaks isegi tellida,ja väga lähedal sellele olnud,aga õnneks elukaaslane on öelnud,et ma seda ei teeks ja endalgi mõistus räägib ,et see on vale ja pettus,aga kuidagi kiusatus ikka.
Õnneks on terve mõistus siiski võitu saanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Petulugu??
Saatis: Elinka
Kuupäev: 08. April 2011, kl 19.29

Nojah, kui lugeda selle toote koostist, siis suurem osa sellest on rohelise tee ekstrakt, koffeiin ja kroom. Ning loomulikult on lisatud, et toodet tuleb kasutada koos treeningu ja tervisliku toitumisega. Ehk siis ei saa mina küll aru, mida niivõrd erakordset taheti reklaamida smiling smiley)). Me siin püüamegi tervislikult toituda, milleks siis veel seda asja sisse ajada? Pigem ikka tavalist rohelist teed ja kohvi, kui keegi soovib smiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: Petulugu??
Kuupäev: 09. April 2011, kl 20.11

Kulla naised!
Arvan ,et olen siin paljudest poole vanem - üle 50 ja elu jooksul proovinud igasuguseid tablette ,et kerge vaevaga saledaks saada.No ei toimi! moody smiley Ikka peab ka toiduga hoidma ja ennast liigutama.
Milleks siis tabletid? Tean ,et mõned minu tuttavad kaaluga võitlejad on võtnud lisaks toidulisandina kroomi ,sest see pärsib magusaisu .spinning smiley sticking its tongue outKui tõesti muidu magusaisust lahti ei saa ,siis kroomi müüakse suuremates poodides toidulisandi riiulitel.Aga igasugustel kahtlastel tablettidel pole mõtet - need raiskavad ainult raha...confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Petulugu??
Saatis: KristaP
Kuupäev: 09. April 2011, kl 22.33

yks tuttav proovis järgi need, esimesel nädalal selle asemel et evelini moodi 6 kilo alla võtta- võttis hoopis ligi 3 kilo juurde, nii et edu kergeusklikeleconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Petulugu??
Kuupäev: 10. April 2011, kl 10.32

Sattusin foorumisse, kuhu olid kogunenud inimesed, kes õnge läksid smiling smiley

70% Kirjutasid, et on äraproovinud ja neile ei sobinud, ning müüsid siis rõõmsalt teistele oma poolikuid purke ja ostjaid jagus, kuid teema lõpus sai juba ära näha, et ka need kasutatud purkide ostjad soovisid petukaubast lõppkokkuvõttes lahti saada smiling smiley

Väga paljudel tekkisid unehäired ( paki peal oli kirjas, et 1 tablette sisaldab samapalju koffeiini nagu 200ml kohvi). Tundus kahtlane, kuna mina pean vist üle poole liitri kanget kohvi endale sisse kallama, et jõuda unehäireteni. Isegi2 tassi enne magamaminekut vaevalt, et sellise tulemuseni viivad!


Kahju, et meeleheitel inimestele on nii kerge midagi pähe määrida!sad smiley
Kuna ise õpin turundust, siis tean, kui lihtne on tekitada inimeses usk, et talle on mingit mõtetut kaupa vaja ja see toob talle meeletult kasu.
Kui aga inimesel on probleem, siis ta lausa ise mõtleb kauba enda jaoks kasulikuks, kuna hirm oma probleemi ees kaalub üle hirmu kasutu kauba ostmise ees.


Minu soovitus oleks järgmine
Enne kauba ostmist lugege erinevaid teemasid, foorumeid jne. Nii saate juba enamvähem aru, mida kaup endast kujutab. Vaevalt, et keegi kohe perearsti juurde jookseb, et küsida, kas tohib neid asju endale sisse süüa, aga pole ju keeruline rääkida sellest mõnele targemale inimesele, kellel silmaring laiem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Petulugu??
Saatis: Gerri
Kuupäev: 11. April 2011, kl 20.05

Lisaks sellele on näha et pilt "enne" on tehtud lähedalt ja pilt "pärast" tükk maad kaugemalt ning kõhtu sisse tõmmates. Mina ka proovisin kommenteerida, aga ei saanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Petulugu??
Kuupäev: 14. April 2011, kl 14.47

Evelini "enne ja pärast" pilt on lehelt GetAbs

Valikud: VastaOsunda
Re: Petulugu??
Saatis: efka29
Kuupäev: 22. April 2012, kl 17.11

minu tuttaval oli ka antud tootega kogemus. ei mõjunud nagu arvata oligi.seda üritasin minagi talle selgeks teha et mõtetu raha maha viskamine. proovisin ka kommida seda lehte aga näed ühtegi negatiivset kommi ülesse ei panda smiling smiley huvitav küll miks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Petulugu??
Kuupäev: 14. December 2012, kl 23.46

Sama siin, olen üks nendest, kes petta sai, aga see toode oli mingi teise koha peal, vütsin lausa paar kilo juurde, nüüd on mul hea meel, et leidsin võimaluse siis kaaluabisse tulla, olen küll alles esimest päeva, aga loodan teiste kirjade varal ikka targemaks saada, et oleks ka abi.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.