Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kas paksud sõbrannad viivad tuju alla?
Saatis: Niika
Kuupäev: 18. April 2010, kl 19.07

Nimelt reageerib naiste aju ülekaaluliste suguõdede nägemisele negatiivselt, suurendades vaatajas kurbuse ja isegi enesevihkamise tunnet, kirjutab Daily Mail.

Siiani oli teada, et selline rekatsioon toimub söömishäiretega naiste ajus, kuid nüüd selgus, et sama kogevad ka täiesti terved naised, kel puudub tegelikult põhjus oma kaalu pärast muretsemiseks.

Meeste puhul midagi sellist ei täheldatud.

Uurijad oletavad, et põhjus peitub selles, et naised tunnevad oma välimuse suhtes tugevat survet, mistõttu isegi tervetel ja saledatel tekib paksuks minemise ees alateadlik hirm.
[www.tarbija24.ee]
Hmm, kindlasti saan ma nüüd kellegi käest kolakat, aga kuna ma ise paks ei ole, siis enamasti läheb mul pakse naisi vaadates hoopis tuju heaks, et ma ikka nii sale ja kobe välja näen smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas paksud sõbrannad viivad tuju alla?
Saatis: KK2
Kuupäev: 18. April 2010, kl 22.17

Minul on pigem nii, et kui vaatan et keegi sööb jube palju siis proovin ise vähem süüa. Lihtsalt tunne, et äkki keegi mõtleb minu kohta samamoodi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas paksud sõbrannad viivad tuju alla?
Kuupäev: 19. April 2010, kl 06.34

mul küll ei vii, las olla minust paksem, mina olen ju peenem . J a eriti hea on jälgida tema reaktsiooni sellele kui mina olen jälle peenem natuke . Ega ma talle seda nina alla ei lähe hõõruma ma lihtsalt panen vastavad riided selga , tõmban kõhu sisse ja - ma ju ise näen et olen saledam kui tema . Seda enam et tema dieeti ei pea, seda ta ka ei tea et mina seda teen , las mõtleb et on jälle paksemaks läind kui mind vaatab. Vat ma kohe olen selline kiusupunn.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas paksud sõbrannad viivad tuju alla?
Saatis: ViKe
Kuupäev: 19. April 2010, kl 12.42

Mul on just hea meel, et ma pole nii paks.
Mitte, et parastaks teist, aga on nagu hoiatuseks, et nii voib ka minuga minna, kui end käest lasen. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.