Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Masendus....sad smiley
Kuupäev: 21. April 2011, kl 20.41

Kõik on kuidagi imelik tänasad smiley Tulin hommikul tööly - oli raske valve ja väga stressi rohkesad smiley Organism andis kohe märku, et taas mingi jama hakkab pihta - terve puhkuse aeg oli kõik nagu supersmiling smiley Nüüd astusin täna kaalule ja oi jummalsad smiley Ma ei tea, mis saab - kõik tundub kuidagi väga surnud ring olevatsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Masendus....sad smiley
Kuupäev: 21. April 2011, kl 21.13

Kas sa oled meedik?

Valikud: VastaOsunda
Re: Masendus....sad smiley
Kuupäev: 21. April 2011, kl 21.18

Kahjuks jahsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Masendus....sad smiley
Kuupäev: 21. April 2011, kl 21.35

Miks kahjuks?Sa oled valinud kõige üllama elukutse.Ma tean, et see töö võtab palju, kuid annab ka täiega tagasi.Sa oled vist just peale puhkust tööle naasenud ja ilmselt seetõttu on nn.sisseelamise sterss.Katsu vastu pidada.See hetk on praegu ja just nüüd, aga usu, homme on parem
Ja ära ennast hurjuta, kui reedesel kaalumisel mõned plussid peaksid lisanduma.Ilusaid pühi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Masendus....sad smiley
Saatis: jane3
Kuupäev: 21. April 2011, kl 22.08

Kui neid blogipostitusi lugeda, on kohe tunda, millised inimesed on murelikud. Sa muretsed väga palju. Ega sellega polegi muud teha kui harjuda. Inimesed on on iseloomuga sündinud. Aga on võimalik sellega arvestada ja teadlikult võtta positiivseid suundi. Sulle meeldib su töö ja see on super. Paljudele inimestele ei meeldi nende töö üldse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Masendus....sad smiley
Saatis: aretha
Kuupäev: 22. April 2011, kl 08.40

Üks suur kalli sulle! Ma olen kogu kaaluabis oldud aja su postitusi lugedes mõelnud, et on ikka tublisid inimesi olemas! Oma tööga teed teistele nii palju head, siis ole armulik ka enese vastu. Tee endale üks pai ja mõtle, et elus on siiski ka tähtsamaid asju kui kaalunumber ja ka see läheb ilusti korda!

Valikud: VastaOsunda
Re: Masendus....sad smiley
Saatis: savikass
Kuupäev: 22. April 2011, kl 22.43

Jah, muidugi. Ja küll see kaal kunagi langeb ka, mul on samuti väga suuri kõikumisi olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Masendus....sad smiley
Kuupäev: 24. April 2011, kl 10.30

Hei Katre!
Tean täpselt,millest räägid. Paraku oleme me endale ise ameti valinud ja sina oled veel nii noor,et jôuad ilmselt palju kordi maapôhja vanduda nii tehtud otsuse kui ka oma töö smiling smiley
Kuid usu mind, tegelikult sa ju naudid oma tööd! Ma olen olnud selles ametis pea 30a ja oi kui palju kordi olen tundnud just sedasama,mida sina praegu.
Ning mis puutub kaalulangetamisse...no tead sôbrake,sellega on täpselt nii,nagu sooviga rasestuda:peas on vaid yks môte ja sa ei lase seda lahti ja ei toimugi mitte midagi, pruugib aga vaid môttel lôdvaks lasta,ja voilaa,käes see ongi!the finger smiley
Loomulikult ma tean,et rääkida on imelihtne(oi kuidas mulle muide meeldib rääkidatongue sticking out smiley)ja teostamine on raske,aga...take it easy,eesmärgid on selleks,et neid täita ja saavutada, ning pole kuskil öeldud,et see saab lihtne olema.
Rind ette ja saba rôngassewinking smiley
Kaunist kevadet!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Masendus....sad smiley
Saatis: nörk
Kuupäev: 24. April 2011, kl 10.34

Stress on kole ja paha. Püüa seda maandada mitte söögiga vaid muul moel - kui aega on, tee mõni metsajooks või kõnd vms. Või tegele mõne oma hobiga. Kalli Sulle minu poolt ka ja loodame optimistlikult, et homne tuleb parem!

Valikud: VastaOsunda
Re: Masendus....sad smiley
Saatis: Kaalutar
Kuupäev: 24. April 2011, kl 22.39

Mina kuulun ise nende inimeste hulka, kel stressiga kaob igasugune näljatunne ja kilod kukuvad kolinal. Samas kaob ka uni... sad smiley
Soovin Sulle igatahes tugevat tahtejõudu!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.