Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
suureks jäänud nahk smiling smiley
Saatis: erlunks
Kuupäev: 22. April 2010, kl 16.51

Kindlasti on kellegi häid soovitusi, mida oma suureks jäänud nahaga peale hakata, ärge olge siis kadedad ja jagage kogmusi. Tahaks loota, et on rohkem võimalusi kui lasta ära lõigata või kokku rullida ja püksi toppida...

Valikud: VastaOsunda
Re: suureks jäänud nahk smiling smiley
Kuupäev: 22. April 2010, kl 19.25

Heh, oleks vaid mind üks ja hea nipp. Mul väga palju seda väljaveninud nahka õnneks pole, aga seda natukestki ärritan iga päev dushi all külma- ja soojavee massaaziga. Ehk iga kord peale dushi teen 5 minutit umbes 10 korda vaheldumisi nii külma vett kui talun ja siis sooja. Parandab verevarustust ja pisut ergutab nahka, kui tal võiks tekkida tahtmine kokku tõmmata.
Kas su edusammud mehe peal nii head, et tahad väiksemat nahka talle?
Sinul, ma usun, seda muret ei olesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: suureks jäänud nahk smiling smiley
Saatis: Ketjusha
Kuupäev: 22. April 2010, kl 21.40

Kindlasti aitab igapäevane kuivharjamine. Võtad kohe hommikul käsile ja ajad naha kuumaks grinning smiley. Kindlasti peab hari olema kvaliteetne ja harjamine igapäevane vähemalt 5 minutit. Nahk läheb kenamaks ja ajapikku kasvab toonus. Seda siis, kui raha eriti välja ei taha käia.
Minu enda kogemuse põhjal pakun välja massaazikuur. Peale esimese lapse sündi (võtsin vääga palju juurde ning nahk ei tahtnud pärast kokku tõmmata, kuigi kaalu sain kontrolli alla peaaegu, siis jäin tütre ootele) hakkasin käima massaazis. Vene naine oli, käed olid terasest. Hea, et ta mu nägu nägema ei pidanud, kui ta mind mudis. Ausalt, sinikad mõnes kohas kohe. Aga kuna eesmärk oli saada karmi massaazi (ei pruugi sobida igaühele), siis selle ma sain. poole aastaga võtsin 15 kg alla (väheke toitumise jälgimist ja pisut trenni ka, mis lapse kõrvalt ei olnud kerge v.a. lõunased vähemalt 5 kg pikkused jalutamised/kiired kõndimised) ja nahk kohe muutus elastsemaks ja säravamaks. Kuna mul oli Keiser, siis Galja ei julgenud kõhu kallale minna, seega päris lõpptulemust ei saavutanudki, sest kolisin ära Haapsalu kandist ja jäin uue beebi ootele, aga igaljuhul olin rahul. Juba lõõgastus ja see pärastine kaif, kuidagi nii elus tunne oli, see kõik mõjus hästi.
Nüüd muidugi olen jälle sama probleemi ees, tobi 9 kuune ja Galja 100km kaugusel. Pean midagi välja mõtlema grinning smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: suureks jäänud nahk smiling smiley
Saatis: erlunks
Kuupäev: 23. April 2010, kl 09.55

Tal nüüd jah juba peaaegu 10kg maha saadud ja eks see nahk vajub lonti... aga ega mul endal ka natuke ikka nahka üle, mida püksi panna, kuigi mu enda oma peaks saama tugevama trenniga küll korda ja selle pärast ei muretse smiling smiley
Äkki on kellelgi mingit väga head kreemi soovitada, mida kõlbaks haisu poolest ka mehele peale määrida? Ma oma totsikud vaatasin üle ja massaažiõli oli ainuke sobiv, mis iseenesest pole kindlasti ka halb variant ja sellega hea kõhtu mudida...

Valikud: VastaOsunda
Re: suureks jäänud nahk smiling smiley
Saatis: savikass
Kuupäev: 23. April 2010, kl 11.07

Soovitatakse tavalist extra virgin oliiviõli, seda soovitas selle aasta figuurisõber Heli, kes võttis maha üle 30 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: suureks jäänud nahk smiling smiley
Saatis: a
Kuupäev: 23. April 2010, kl 13.32

LPG ja ANESI tselluliidi ja trimmiv kreem on v head koostoimes.

Valikud: VastaOsunda
Re: suureks jäänud nahk smiling smiley
Kuupäev: 23. April 2010, kl 19.59

Kui ma rase olin kasutasin spetsiaalset venitusarmidevastast rasedatele mõeldud Palmersi kreemi. Nii ei tekkinud ühtegi venitusarmi. Venitusarmide kreem on aga niisama ka hea kaalulangetajale, sest ta teeb naha väga elastseks ja nahk tõmbab paremini pingule. Pealegi pole tsellu muud kui rasv (jääkained), mis läbi mitteelastse naha välja punnitab.
Täditütar oli kunagi kaalujälgija ja sellest ajast meenub, et ta jõi palju petti, sest see pidi nahka pinguldama. Tema eeskujul hakkasin ka petti jooma, õigemini sööma: purustasin kahvliga banaani, lisasin sellele petti ja natuke magusainet (või glükoosi) nagu jogurt. Mingil perioodil sõime seda sõbrannaga iga päev, maitseb ju päris hästi. Ja kellel on kõhukinnisusega probleeme, siis see paneb seedimise käima nagu kellavärk. Tasub proovida! Ja muidugi massaaž, külm dush, LPG ka.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.