Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Rasvaprotsent kehas
Saatis: Apple111
Kuupäev: 08. June 2010, kl 10.29

Kas teie teate ja kui teate siis kui suur on Teie keha rasvaprotsent?


normaalne pidi jääma naistel 20-29% vahele, meestel oli vist vähem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Rasvaprotsent kehas
Saatis: tulevik
Kuupäev: 08. June 2010, kl 11.38

Mul 22,3 umbes.Meestel vähem jah mu mehel oli mingi 15 v 17 ei mäleta täpselt,aga ta mul kleenuke ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Rasvaprotsent kehas
Saatis: krista
Kuupäev: 08. June 2010, kl 12.14

Kus ja kuidas te oma keha rasvaprotsenti mõõtsite?

Valikud: VastaOsunda
Re: Rasvaprotsent kehas
Kuupäev: 08. June 2010, kl 17.13

Minu digitaalkaal näitab 56,5 kg kaalu kohta 25% rasva ja 52% vett, normkaalus mehel on rasvaprotsent 20 ringis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Rasvaprotsent kehas
Saatis: Memee
Kuupäev: 08. June 2010, kl 18.15

Mina olen enda oma arvutanud sellise asja abil:
[www.tervislik.net]
Sellelt aadressilt saab alla laadida "töövihiku", kus siis erinevate kehamõõtude alusel arvutatakse rasvaprotsent.
Viimati oli mul selle järgi 31,2% rasva.
Kui täpne see on, pole õrna aimugi. KMI on mul 22. Aga samas sellest on ka kirjutatud päris palju, et normis KMI ei pruugi veel näidata, et kõik on ideaalne.
Erinevate rasvamõõtmisviiside ja nende täpsuse kohta üks artikkel:
[www.naistemaailm.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Rasvaprotsent kehas
Saatis: katis
Kuupäev: 17. June 2010, kl 15.03

Lasin spordiklubis mõõta oma rasva% ja tulemus oli üle normi. Naiste norm pidavat olema kuni 24% . Kodukaalud pidid jama ajama ja Tervilik.net-i ei usalda. Juba see, et näitab, et lihas trenni tehes väheneb, on mu jaoks ebaloogiline.. aga mine tea, ehk tõesti trenniga kaob koos pekiga ka lihas.tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Rasvaprotsent kehas
Kuupäev: 02. September 2010, kl 16.36

Kui shapingu trennis käia, siis seal tehakse mõõtmisi, mille hulgas arvutatakse ka rasvaprotsent. Minu arvates on see kõige täpsem, sest seal mõõdetakse konkreetselt ka rasvavoltide paksust.

Lihase kadumisest nii palju, et minu treeneri sõnul liiga suure pulsivahemikuga trenni tehes kaob just lihas ja mitte niivõrd rasv.

Valikud: VastaOsunda
Re: Rasvaprotsent kehas
Kuupäev: 16. February 2011, kl 08.12

Aga minu kaal analüüsib vee ja rasvaprotsenti...Ma ei usu et ta valetab - eriti kui ma peeglisse vaatan:d JA see näit on üle normismiling smiley Ma loodan, et kui ma kunagi olen 10 kg kergem siis see näit ka langebsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.