Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kui raske või ülekaaluline on sinu elukaaslane?
Saatis: Niika
Kuupäev: 14. July 2010, kl 19.39

Lugesin Postimehest, et need mehed, kes juba noorest peast on ülekaalulised, surevad kesmiselt 8 aastat varem ära kui nende kõhnad eakaaslased. Vott mikspärast peaks oma mehe kaalu jälgima, isegi kui ta seda ise väga teha ei viitsi. Minu mees võiks Kaaluabi andmetel maha võtta vähemalt 8 kilo. Mitte et ta seda ise väga teha viitsiks. Kuidas teil elukaaslaste kaaluga lood on?

Valikud: VastaOsunda
Re: kui raske või ülekaaluline on sinu elukaaslane?
Saatis: kalle
Kuupäev: 15. July 2010, kl 00.39

Mehi ei tapa ülekaal, vaid stress smiling smiley

Hoidke oma mehi naised, sest muidu veedate vanaduspõlve oma mehe asemel teiste vanamutikestega smoking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kalle 15.07.2010 00.40.

Valikud: VastaOsunda
Re: kui raske või ülekaaluline on sinu elukaaslane?
Saatis: Pipar
Kuupäev: 15. July 2010, kl 06.57

Minu elukaaslane on küll kadestamisväärselt heas vormis, ülekaalust pole juttugi smiling smiley Ta on seda tüüpi, kel pole ohtugi paksuks minna - vastupidiselt minule, kellele juba toidu vaatamisest kilod kukile kasvavad grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kui raske või ülekaaluline on sinu elukaaslane?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. July 2010, kl 08.40

Minu mees oli kunagi kleenuke, suisa väike. Kui ta ka praegu selline oleks, poleks me tõenäoliselt koos. Nüüd on natuke kogukam, väike õllekõht ees. Mingi 91 kilo kaalub. Mulle meeldivad suured mehed. Ja kaalust alla võtta ei saa kedagi sundida, ikka ise peab tahtma.

Valikud: VastaOsunda
Re: kui raske või ülekaaluline on sinu elukaaslane?
Saatis: Jupats
Kuupäev: 15. July 2010, kl 08.56

Minu elukaaslane on väga heas vormis smiling smiley. Võib ta kahjuks süüa igasugu "jama", ilma et paksuks läheks grinning smiley. Veab tal! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kui raske või ülekaaluline on sinu elukaaslane?
Saatis: rinsu
Kuupäev: 15. July 2010, kl 09.07

Minu mees on ka kleenuke- kaaluabi andmetel normaalkaalus, aga seal alumises otsas, seega veel mõne kilo kaotus viiks ta alakaalu. Mina tahaks teda natuke toekamaks sööta, aga ta ei söö ka korralikult sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kui raske või ülekaaluline on sinu elukaaslane?
Saatis: savikass
Kuupäev: 15. July 2010, kl 09.45

On väga heas vormis, umbes sada kilo - kuid pikkus ja lihased annavad siin oma osa. Mina olen väga uhke tema üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: kui raske või ülekaaluline on sinu elukaaslane?
Saatis: merimann
Kuupäev: 15. July 2010, kl 15.50

spinning smiley sticking its tongue outSee on meie ühine eesmärk - olla aasta lõpuks palju saledamad. Ja kui selle aasta lõpuks ei jõua, siis järgmiseks suveks jõuab ikka. Kuldses keskeas polegi see nii lihtne, aga motivatsioon on palju suurem - koos kilodega kaovad haigused või ei tule neid üldse.

Valikud: VastaOsunda
Re: kui raske või ülekaaluline on sinu elukaaslane?
Kuupäev: 15. July 2010, kl 20.59

Tere! Minu abikaasa on nüüd mõne kuuga 8 kilo juurde võtnud ja kurdab,et raske on juba.....Aga nüüd tegeleb sellega,et jälle enda kaalus 87 kilo olla! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kui raske või ülekaaluline on sinu elukaaslane?
Kuupäev: 03. March 2011, kl 13.23

Minu mees on alakaaluline. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kui raske või ülekaaluline on sinu elukaaslane?
Saatis: katis
Kuupäev: 03. March 2011, kl 13.39

Mu mees oleks kindlasti igasuguste andmete järgi ülekaaluline, aga ega kaal alati loe. Loeb vorm. Ta pole paks, tal on lihasmassi rohkem seega kaal ka suurem, aga mitte rasva arvelt.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.