Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kas su päevitusriided varjavad kõhtu?
Saatis: Niika
Kuupäev: 02. August 2010, kl 09.30

Milliseid pävkasid rannas kannad - trikood, nappe bikiine, suuri poolt ihu varjavadi päevitusriideid? Ehk et kas sa häbened ennast rannas või tunned vabalt?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas su päevitusriided varjavad kõhtu?
Saatis: tusklik
Kuupäev: 02. August 2010, kl 10.44

tavalisi bikiine, kuigi sel aastal ei ole rannas käinud, sest laps veel väike ja pole teda kellegi hoolde jätta, järgmisel aastal saame juba koos vees plätserdada (niisama praadida ma ei viitsi).
Välimust häbenen küll, samas ega see trikoo asja paremaks ei teeksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas su päevitusriided varjavad kõhtu?
Saatis: Sunshine
Kuupäev: 02. August 2010, kl 12.03

Mina käin tavalistes ujumisriietes - bikiinides smiling smiley enne randa minekut plaanisin osta küll trikoo, et kus ma lähen enda võbiseva kõhuga, AGA.. juhtus hoopis, et suutsin julguse kokku võtta ja bikiinides minna smiling smiley Asi on mõtlemises ka. Mina arvasin kogu aeg, et kõik vahivad mind, kuid ringi vaadates ei olnud ühtegi puurivat pilku grinning smiley Ja ma olen 162 cm ja 90 kg grinning smileysmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas su päevitusriided varjavad kõhtu?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 02. August 2010, kl 14.17

Mina mõned aastad ei tihanud bikiine üldse selga panna, sest lotendav kõht oli enda jaoks väga kole ja tõesti nagu Sunshine kirjutab - oli koguaeg tunne, et teised vaatavad minu lotendavaid rasvavolte. Aga nüüd - möödunud laupäeval läksin ja ostsin endale tibukollased päevitusriided ja tundsin neis ennast väga hästi. Ka peeglist vaadates võin öelda, et üle pika aja ma ka endale juba meeldin. - 12 kg - kergemana vist peakski natuke rohkem endale meeldima.
Aga eks muidugi on palju kinni ka mõtlemises.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas su päevitusriided varjavad kõhtu?
Saatis: Catariin
Kuupäev: 04. August 2010, kl 11.16

Kanal 11 annab Gok Wan nõu, kuidas alasti hea välja näha, ning mulle on ka sealt meelde jäänud, et võtmeks on naise enesekindlus. Praegu 80-kilosena ei valmista mulle mingit probleemi bikiinides ringi käia, 15 a tagasi kui kaalusin 55 kilo, põdesin, et kõht on rasvane ja rannas eriti ei käinud, või siis ainult trikooga.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas su päevitusriided varjavad kõhtu?
Saatis: MissK
Kuupäev: 11. January 2011, kl 17.57

ma olen 14 ja 105kg ja ei häbene.
mul polegi tegelikult kõhtu ees,
ainult kintsud on hästi paksud.
et käin ikka nappide bikiinidega.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas su päevitusriided varjavad kõhtu?
Saatis: Madleen
Kuupäev: 22. January 2011, kl 04.12

Tunnistan, et viimased kaks hooaega olen rannas käinud kaheosalise, kuid kõhu varjava rannariietusega. Kolm rasedust on teinud oma töö, lapsed on isegi küsinud, et kas meile tuleb neljas beebi, et emme kõht ikka nii suur on. BMI on 29.1

Valikud: VastaOsunda
Re: kas su päevitusriided varjavad kõhtu?
Kuupäev: 23. January 2011, kl 03.48

Minul õnnestus leida endale ideaalselt sobivad päevitused - omasid rohkem salendavat efektismiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.