Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Tähemärkide n.ö dieet
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 15. September 2010, kl 08.08

Leidsin sellise huvitava kirjutise : [dieedimaailm.blogspot.com]
Kuna olen ise veevalaja, siis enda osas peab küll paika - vahel tõesti kipun äärmustesse kalduma.
Aga mingi tõetera on neis soovitustes sees küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: Tähemärkide n.ö dieet
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. September 2010, kl 08.22

Osundus

Sõnn kaotab kaalu oma loomusele omaselt aeglaselt, kuid järjekindlalt. Kannatliku tüübina saab selle tähtkuju esindaja dieediga muretult hakkama.Sõnne soosib Veenus, mistõttu soovitatakse neile E-vitamiini, mida leidub taimeõlis ja nisuidudes. Sõnni sõbrad on õunad, viinamarjad, aedviljad, tšilli ja karri. Dieetmenüüsse hulka peaks kuuluma kartul, spinat, varajane kapsas ja petersell. Kasulikud on ka sidruniga maitsestatud joogid.Sõnnid on tuntud maiasmokad, kuid just suhkru tarvitamist neile ei soovitata. Kommid ja küpsised tuleks asendada kuivatatud puuviljadega.

No minu kohta ei pea küll paika. Kannatlikkust mul eriti pole. Kaal langeb tõesti aegalselt, kuid järjekindlust selles kah pole. Tšillit ei salli ma silmaotsaski, täpsemalt on absoluutselt kõik tulised toidud mulle vastu. Spinatit jälestan. Ainuke asi, mis täppi läks on see, et sõnnid on maiasmokad aga kui kaalu langetada tahame, tuleb magusast käpad eemal hoidasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Tähemärkide n.ö dieet
Saatis: kraade
Kuupäev: 15. September 2010, kl 12.16

Osundus

Kalade tähtkujus sündinud inimesed peavad sööki suhtuma ettevaatuse, piirangute ja kõrgendatud tähelepanuga, sest tavaliselt kalduvad nad üle sööma. Seepärast võivad Kalad dieedi alustamiseks vajada ka väikest abi ja toetust sõbralt.Selle tähtkuju esindajaid soosib Veenus, mille vitamiiniks on E. Seda leidub nisuidudes ja taimeõlis.Dieediks sobib Kaladele kress-salat või salat värskest spinatist ja lehtsalatist. Hästi sobivad ka ploomid, aprikoosid ja virsikud. Kapsamahl teeb Kaladega imet – aitab neil püsida alati heas füüsilises vormis. Soola peaks vältima!

Minu puhul isegi natuke peab paika. Üle süüa on minu jaoks väga kerge. Rohelisest eriti lugu ei pea aga samas usun, et kasulik see oleks. Mõte kapsamahlast tekitab judinaid. Aga äkki peaks ära proovima?! Mine tea mis imesid teha võib. Soolaga õnneks probleeme pole kuna olen oma soolakoguse juba kätte saanud ja nüüd erilist puudust sellest ei tunne. Kasutan minimaalselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Tähemärkide n.ö dieet
Kuupäev: 29. October 2010, kl 09.43

Kirjutati seal lehel:
Tähemärgidieedi järgi on väidetavalt kõige lihtsam dieeti pidada tulemärkide esindajatel ehk Jääradel, Lõvidel ja Amburitel, sest nemad põletavad kaloreid teistest kiiremini. Nende nõrkusteks on madala toiteväärtusega menüüd ja kirg süüa alati rohkem, kui nad vajaksid. Tulemärgis sündinu dieedimoto peaks olema: «Hommikul söö nagu kuningas, lõunal nagu prints ja õhtul nagu kerjus»

Ambur

(24. november – 22. detsember)

Ambur kui elavaloomuline tähtkuju endale kaalulangetamises armu ei anna ning enamasti võtab selle ette isegi liiga suurejooneliselt: trenn, dieet ja veel kord trenn. Tulemus peab tulema kiiresti!Amburi igapäevasel toidulaual peaksid olema kartul, hapuoblikas ja petersell, kui järgida astroloogide soovitusi. Samuti on Amburile kasulik Merkuuri-vitamiin ehk C-vitamiin, mida leidub nõgeses, tillis, mustsõstardes, tsitruselistes ja kiivis.Amburile on hommikusöögisarnased kerged ooted keskpäeval paremad mis tahes tugevast lõunast. Ajavahe viimasest söögikorrast magamaminekuni peaks olema pikk.



Nooo, minul küll siiani eriti kergelt see kaal ei lange, pigem tõuseb (va nüüd kaaluabis olles). Ja hull trenni fanaatik ma ka ei ole.
Kuigi jah see söömiskordade tugevuse poolest olen nõud, hommikusöök minul peab olema tugev, mudu on kell 10-11 kõht jälle tühi ja nälg majas....
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Tähemärkide n.ö dieet
Kuupäev: 07. December 2010, kl 22.12

kraade kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kalade tähtkujus sündinud inimesed peavad
> sööki suhtuma ettevaatuse, piirangute ja
> kõrgendatud tähelepanuga, sest tavaliselt
> kalduvad nad üle sööma. Seepärast võivad
> Kalad dieedi alustamiseks vajada ka väikest abi
> ja toetust sõbralt.Selle tähtkuju esindajaid
> soosib Veenus, mille vitamiiniks on E. Seda leidub
> nisuidudes ja taimeõlis.Dieediks sobib Kaladele
> kress-salat või salat värskest spinatist ja
> lehtsalatist. Hästi sobivad ka ploomid,
> aprikoosid ja virsikud. Kapsamahl teeb Kaladega
> imet – aitab neil püsida alati heas
> füüsilises vormis. Soola peaks vältima!
>
> Minu puhul isegi natuke peab paika. Üle süüa on
> minu jaoks väga kerge. Rohelisest eriti lugu ei
> pea aga samas usun, et kasulik see oleks. Mõte
> kapsamahlast tekitab judinaid. Aga äkki peaks
> ära proovima?! Mine tea mis imesid teha võib.
> Soolaga õnneks probleeme pole kuna olen oma
> soolakoguse juba kätte saanud ja nüüd erilist
> puudust sellest ei tunne. Kasutan minimaalselt.


Minu puhul ka peab see paika,rohelist söön suht pika hambaga ja kapsamahlast ei tee ka midagi aga pizzad ja patad küll maitsevad ja õhtul voodis on ka hea süüa grinning smiley Jube!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Tähemärkide n.ö dieet
Saatis: viisutar
Kuupäev: 01. January 2011, kl 14.05

Mina Kala-märgi inimesena rohelist küll väga ei armasta. Ja kapsamahl tekitab selliseid kõhutuule-torme, et ma parem ei hakkagi- muidu süüdistatakse mind veel terrorismiseye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Delfi horoskoobist sain teada, et...
Saatis: viisutar
Kuupäev: 01. January 2011, kl 14.24

Terve aasta vältel oled tundlik ka külma ja niiskuse suhtes.
Samamoodi nagu Jupiter võib kasvatada su sissetulekuid, võib Jupiteri asend 2. solaarmajas (22. jaanuar – 3. juuni) kasvatada näiteks sinu kehakaalu. Sel ajal kipud end liialt hellitama nii söögi-joogi kui ka muude elumõnudega. Olgu ma hoiatatud!eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Tähemärkide n.ö dieet
Saatis: pisar
Kuupäev: 16. January 2011, kl 22.49

Appike, mina ka Kala. just maksin ära, nüüd veel siis hoiatus! ::smiling smiley)
Tahaks ikka maha võtta, mitte juurde korjata.
Oi oi kuidas mõnusalt salaja sööks midagi head,
aga tänasest kuni poolde juulisse, oooo kui pikk aeg, annan endast kõik, winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Tähemärkide n.ö dieet
Kuupäev: 28. January 2011, kl 13.16

hohoo... mina kaksikuna loen ja vaatan, et enamus peab paika.

Kaksikute tähtkuju esindaja sööb kiirustades ja ebatervislikult, kuigi peaks sööma tihti ja vähe korraga.Kaksikuid soosib Merkuur, mille vitamiiniks peetakse C-vitamiini. Seda esineb rikkalikult rohelises sibulas, sõstardes, hapuoblikas, nõgeses, samuti tsitruselistes ja kiivis. Apelsinid, greibid ja virsikud ei tohiks Kaksikute laualt puududa. Dieetmenüüsse peaksid kuuluma kurkidest, sellerist, petersellist ja tillist valmistatud salatid. Kaksikutele sobib ideaalselt linnuliha. Tähelepanu peavad nad pöörama loomsele valgule – seda tuleks süüa mõistlikes kogustes ja kord päevas. Kohv ei sobi Kaksikutele aga üldse!

Viimasel ajal sööngi tihti ja vähe (kuigi tihti siiski kiirustades ja ebatervislikult). sibul, sõstrad, tsitruselised jms mulle meeldib ja on tihti menüüs.
Kohvi olen aga hakanud jooma viimase poole aastaga. Enne ei vaadanud sinnapoolegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Tähemärkide n.ö dieet
Saatis: merekass
Kuupäev: 29. January 2011, kl 14.07

Minu kohta see Sõnni jutt klapib just täpselt.
Maitsed on ka sarnased nagu horoskoop ütleb.

Sõnn üldiselt - kui ikka adra vaole tõstab, siis ta seda vagu künnab ka. Loodan et siis ader ilusasti kaalulangetamise vaos püsib ja kõrvale ei kaldu.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.