Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
liituda või mitte?
Saatis: rossu
Kuupäev: 05. October 2010, kl 11.01

Tere,

Liitusin kaaluabiga ja võtsin nn "proovipaketi". Ma olen kahevahel, kas maksta ja liituda kauemaks või mitte. Kui kenasti te täidate toidupäevikut? Kas on viitsimist igapäev sissekandeid teha või pikapeale jääb asi soiku? Muidugi mulle tundub, et duellid on jube kihvtid asjad.

Valikud: VastaOsunda
Re: liituda või mitte?
Saatis: merx333
Kuupäev: 05. October 2010, kl 12.01

Hei, olen ka uus siin ja kuna homme saab prooviaeg läbi, kavatsen päris kindlasti liituda ( st maksta). Olen mitmeid kordi edukalt kaalujälgimisega tegelenud ja siiani päris rahul olnud st asi on väga edukalt toiminud. Aga kuna minu jaoks pole tüütu ega keeruline teha siin keskkonnas päeva jooksul mitmeid sissekandeid, kusjuures kalorite päevanorm on juba ette paika pandud ning kõik muugi kuidagi eriti lihtsaks/selgeks tehtud, siis olen juba praegu väga rahul. Kui sul endal tahtmist jätkub, siis ei usu, et asi soiku jääb või pole viitsimist päevikut täita. Kui veel kellegagi duellitad, siis jagub ju motivatsiooni ja distsipliini ka.Kui kahtled, maksa näiteks ühe kuu eest, ja hiljem saad ju alati juurde maksta. Edu sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: liituda või mitte?
Saatis: alarm
Kuupäev: 05. October 2010, kl 12.02

Mina liitusin, aga päeviku täitmine jäi peagi pooleli - sest toiduainete seisestamine on veel pisut ebamugav.

Ootan kaaluabi.ee-lt toiduainete otsimse ja sisestamise mugavamaks tegemist.
Näiteks, kui ma panen otsingusse "jogurt pohla", siis leitaks ka üles
"Jogurt, 0%, Valio Alma dieetjogurt metsamarja, pohla, puuviljamiks", mitte ainult need, kus on sõnad "jogurt" ja "pohla" täpselt üksteise järgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: liituda või mitte?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 05. October 2010, kl 15.51

Mina küll ei leia, et otsimine raske oleks. Harjumuse asi. Ise liitusin veebruaris ja siiani täidan toidupäevikut iga päev. V.a mõni üksik nädalavahetuse päevwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: liituda või mitte?
Saatis: mammut
Kuupäev: 05. October 2010, kl 20.54

on olemas veel ka teisi portaale [tap.nutridata.ee] aga seal on igavam sest pole foorumit ja blogi muidugi saab ka duellida siin aga seal päevikut pidada. toitumise kohalt on seal asjalikumnäitab kohe ära mis veel vaja süüa ja mida vältima peaks, nii et vaata ringi ja otsusta.

Valikud: VastaOsunda
Re: liituda või mitte?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 05. October 2010, kl 23.38

Mina liitusin veebruaris terveks aastaks ja pole kahetsenud. Suvel jäi päeviku täitmine natuke soiku, aga kuna tagasi pole tulnud grammigi ei põe ma eriti.
Nüüd sügisel edasi uue hooga ja kindlasti aitab duellitamine. See, et otsustamiseks on ainult kolm päeva - on natuke vähe, peaks vähemalt nädal olema. Kui aga on vajadus midagi oma kaaluga ette võtta, võib ju lühemaks ajaks liituda ja sealt edasi vaadata.
Mina olen igatahes Kaaluabi fännsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: liituda või mitte?
Saatis: rossu
Kuupäev: 06. October 2010, kl 08.00

tänud mammut teise lingi eest. Käisin seda vaatamas, kuid Kaaluabi meeldib siiski smiling smiley rohkem ja tundub, et vist ikka liitun. Aga oskab keegi öelda, kas on võimalik ka ainult 1 kuu eest maksta? Vaatasin, et pakutakse välja ainult 3, 6 ja 12 kuud.

Valikud: VastaOsunda
Re: liituda või mitte?
Saatis: merx333
Kuupäev: 06. October 2010, kl 08.23

Minimaalne periood tõesti ainult 3 kuud. Aga üksikute päevadega olen juba suur kaaluabi fänn ja igati rahul. Liitumine tehtud 3 kuuks. Edu otsustamisel!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: liituda või mitte?
Saatis: Evka33
Kuupäev: 07. October 2010, kl 09.24

See on jah pigem enesetunde küsimus, aga võin omast kogemusest öelda, et ise kuhugi midagi kirja panna on väggga raske. Mina isiklukult olen nii laisk ja pole piisavalt järjepidev. Sellepärast see Kaaluabi ongi super! Otsimise-leidmisega harjub kiiresti. Iga päev kulub selleks um 10min ja see on aeg, kus sa ju ei söösmiling smiley Kõik kirjapandud toit on silmade ees ja näed, mida tasub süüa ja kui palju.. Igatahes liitu. See raha on tegelikult väike- um 2X saad poes käia.

Valikud: VastaOsunda
Re: liituda või mitte?
Saatis: rossu
Kuupäev: 07. October 2010, kl 10.16

tegelikult ei olegi siia raske kirja panna. Kuna olen kontorirott ja arvutiklaviatuur koguaeg sõrmede all, siis leiab need paar minutit oma päeviku täiendamiseks. Igatahes kolme kuu raha maksin ära ja juba praegu olen fänn smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: liituda või mitte?
Saatis: pontu
Kuupäev: 09. October 2010, kl 14.01

Olen kuu aega iga päev püüdlikult päevikut täitnud, liitumine on kolmeks kuuks, kalorid on kogu aeg normi piires, v.a. üksikutel juhtudel, aga kaal hoopis tõuseb...või äärmisel juhul seisab...
seega ei ole abi saanud. Ilmselt on viga minus, et kõikidel teistel kaal langeb? Kusjuures iga päev teen pooletunniseid kõnniringe (kaaluabi järgi otsustades minimaalne vajalik kehaline koormus)
Niiet nagu maha visatud raha, arvan.

Valikud: VastaOsunda
Re: liituda või mitte?
Saatis: liiviki
Kuupäev: 09. October 2010, kl 16.21

Soovitan liituda smiling smiley, minu jaoks väga tõhus virtuaalne abimees .Kahtlesin ka algul kas liituda või mitte ja kindlasti on üks kuu liiga vähe ,et mõistmaks ,et kaaluabi annab palju enamat. Mul kaal kohe seisis tükk aega ,peale liitumist sain ühe kuuga 4,5kg lahti -ääretult hea meel ja loodan jätkata ,et saavutada soov kaal ja edaspidi siis- et ka püsiks ,arvan et jätkan -see nagu lõputu ring ,kuid heas mõttes - tegemist ju omaenda mina-ga nii seesmiselt kui väliselt ja kui oled rahul -ei näe põhjust liitumiseks ,kuid kui on tunne ,et vajad abi ,siis siit kidlasti saad.EDU

Valikud: VastaOsunda
Re: liituda või mitte?
Saatis: Fiona
Kuupäev: 28. October 2010, kl 12.24

Vabandan väga kui küsimus on rumal aga ma ise ei leia kuskilt infot ,et palju see 3 kuud siis maksab? Keegi kirjutas,et kaks korda poes käia aga see on minu jaoks väga ebamäärane. Mul endal läheb poes vahel 60.-krooni ,vahel aga 600.-krooni . Kas keegi palun saaks täpsustada?

Valikud: VastaOsunda
Re: liituda või mitte?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 28. October 2010, kl 20.42

alates 1.juunist 2010 on hinnad järgnevad:
3 kuud – 399 krooni (133 EEK/kuu)
6 kuud – 469 krooni (78 EEK/kuu)
12 kuud – 549 krooni (46 EEK/kuu)

Valikud: VastaOsunda
Re: liituda või mitte?
Saatis: Fiona
Kuupäev: 31. October 2010, kl 18.02

Tahangi liituda,viimane proovipäev käes kuid kui palju ma ka ei vajutaks "maksa" nupule,midagi ei toimu? sad smiley( Ma ei teagi mis teha?

Valikud: VastaOsunda
Re: liituda või mitte?
Saatis: audiov
Kuupäev: 31. October 2010, kl 20.40

Tere Fiona!
Mul oli algul sama probleem.Aga vaata alla poole paremale kus on sinu kehakaal ja ümbermõõdud jne seal on ka kiri pikenda.Siniselt kirjutatud .

Valikud: VastaOsunda
Re: liituda või mitte?
Kuupäev: 03. November 2010, kl 17.49

Mina otsustasin samuti liituda, ja kohe aastaks, sest 6kuu ja aasta hinnavahe on nii väikesmiling smiley Maksmise poolest - kahju, et on ainult otsene pangalink Samposse või Swedbanki, kuna ühes pole üldse kontot ja teisel kontol pole raha, siis tuli kõigepealt kuidagi arvele raha saada... Võiks olla ikka SEB ja Nordea ka, või siis pangarekvisiidid jne et maksta endale sobivas pangas. Aga tehtud ta sai ja loodetavasti ei pea kahetsema!

Valikud: VastaOsunda
Re: liituda või mitte?
Kuupäev: 23. November 2010, kl 19.26

To Suveks saledaks-Huvitav,mina maksin küll SEB pangalingi kaudu...

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.