Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Mure
Saatis: Nurse
Kuupäev: 19. October 2010, kl 11.56

.....Kuna mul enne olikirjas, et ma ei treeni, kuid nüüd on asjaolud muutunud, siis tahtsin seda ka kirja panna. Aga kahjuks kustusid ära ka mu täidetud protsendid ja eesmärgid ja kõik muu. Ja algas sealt uus arvestus tänase päeva seisuga. (seega ma oleks nagu uue kaaluga uue eesmärgi püstitanud) Kas ma kuidagi seda vana seisu tagasi ei saa pannna.

sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mure
Saatis: Nurse
Kuupäev: 19. October 2010, kl 12.25

Nojah...kuulsin, et teistel ka nii juhtunud....aga mis seal ikka....alustan siis uue ja suurema hoogasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mure
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 19. October 2010, kl 12.26

nii see kahjuks ongi. Kui muudad oma eesmärki, siis saavutatud % kustuvad ära. Kaaluabi lubas selle probleemiga tegeleda juba mitmed kuud tagasi, aga näib, et pole jõutud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mure
Saatis: Kairka
Kuupäev: 03. February 2011, kl 13.45

Ega siis kaaluabi sinu kaalu vähendama ei pea, seda peab ikka ise tegema. Kaaluabi ainult aitab sul ennast jälgida ja motiveerida! Kuskil ei ole ju lubatud, et Kaaluabi tuleb ja teeb sulle toidu valmis, söödab sind õigel ajal ja õigel määral ja teeb ka spordi ära!

Valikud: VastaOsunda
Re: Mure
Saatis: Loona
Kuupäev: 06. February 2011, kl 21.23

Kurb kuulda Õnneleid, et Sinuga nõnda juhtus, kuid ma arvan, et Kaaluabi on toetava funktsiooniga. Liitusin alles ja tutvun programmiga, kuid teadmisi olen saanud juurde küllaga. Tavalises elus on mind aidanud uue oskuse õppimine - peaaegu alati oskan juba ei öelda - aga arenguruumi veel on...!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.