Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
külmkapimagnet karjub õgardit nähes
Saatis: Niika
Kuupäev: 29. October 2010, kl 08.27

[www.tarbija24.ee]
Eile Tallinnas alanud toidumessil on üks näituseboks, kus kostub aeg-ajalt ruigamist ja piuksumist. Tegemist on põnevate köögitarvikute edasimüüjaga Ideas Eesti, kes on siinsel turul veel üsna uus tegija.

Kuigi nende näituseboksis leiab muudki kasulikku ja huvitavat, jäi minu (ja ka teiste samas peatunute) pilk ühele väiksele roosale vidinale – plastist põrsale. Tekkis küsimus, et mis see on ja mida see toidumessil teeb.

Oma küsimustele sain Ideas Eesti esindajatelt ka kohe vastused: tegemist on salaja külmkapi kallale kippuvate õgardite peletamiseks mõeldud alarmiga Greedy Pig Fridge Alert. See käib magnetiga külmkapi külge ja kui keegi üritab tasahilju külmiku ust paitada, pistab põrsas ruigama.

Põrsa hind on 135 krooni ja praegu saab seda osta toidumessilt või siis internetist. Samas avaldas maaletooja, et õgardialarm ja ka muud nende tooted jõuavad õige pea tavakauplustesse.

Kas ostaksid endale selle distsiplineerivaks vahendiks?

Valikud: VastaOsunda
Re: külmkapimagnet karjub õgardit nähes
Kuupäev: 29. October 2010, kl 08.37

Eheee, jaaa see oleks tõesti hea, kui selline öine probleem oleks, kuna mul hetkel ühikas külmkapp toas kus ise ka magame, siis oleks päris korralik ehmatus ööse sellise lärmi peale ülesse ärgata!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: külmkapimagnet karjub õgardit nähes
Saatis: savikass
Kuupäev: 30. October 2010, kl 19.57

Mulle see mõte meeldib! Arvan, et sellel notsul on suur tulevik.

Valikud: VastaOsunda
Re: külmkapimagnet karjub õgardit nähes
Saatis: rossu
Kuupäev: 01. December 2010, kl 06.48

käisin seda notsut vaatamas ... minu jaoks tema ruigamine ei olnud ilus... ja nii pikalt ruigas. Aga neil oli ka purk, kuhu peale saab ise salvestada teksti. Ja kui külmkapi uks lahti tehakse, siis hakkab purk "rääkima"... Hommikuti on eriti tore kuulata kui keegi kapis loeb sõnu peale grinning smiley ... muigama võtab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: külmkapimagnet karjub õgardit nähes
Kuupäev: 02. January 2011, kl 17.59

Ostsin endale selle purgi http://www.ideas.ee/kooki/sarjad/kitsch-n-fun/kulmkapi-valvur-salvestatav-purk-kf.html. Eile panin küll külmkapi ukse kinni kui kuulsin enda häält, et ainult "päris" nälja puhul on mul sinna asja. Isegi mees ei hiili enam nii tihti külmkapi kallale, sest enam pole hiilimisest kasu. Hea on see, et igaks päevaks võib uue "tervituse" lindistada kui viisakale pöördumisele enam ei reageeri.

Valikud: VastaOsunda
Re: külmkapimagnet karjub õgardit nähes
Kuupäev: 08. January 2011, kl 10.43

Muidugi ostaksin!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.