Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud

Asukoht: 1 / 1
Tulemused 1 - 4 / 4
10 aastat eest
kakukene
Tere, olen kuulnud keha toetavatest spordiriietest, mida on eriti hea kasutada kaalulangetamisel ja abistavad nahka mitte "ülejäämisel". Kas teate sellest ja millised firmad neid toodavad ja müüvad Eestis? Tänud vastuste eest!
Rubriik: Treening ja tervisesport
12 aastat eest
kakukene
Tänud! Jõudis kohale. See süsteem, et kirjutad miinimumi tabelisse tundub õigem. Ja nendel päevadel kui liigud rohkem, siis sööd ka veidi rohkem. loogiline tegelikult. See on ikkagi mõistusele harjumatu, et sa pead oma kalorid täis sööma ja kaal langeb. Ja fakt et 30% rasva, on tõeline üllatus!
Rubriik: Kaalu langetamine ja hoidmine
12 aastat eest
kakukene
Olen lugenud selle teema kohta, aga aina segasemaks jääb mulle. Kui palju ma trenni tehes siis süüa võin. Kas pean pärast tunnist rattasõitu selle 500 kcal tagasi sööma, mis sai kaotatud tabeli järgi? Üks kasutaja küsis ka, tal sama mure: Päevased kalorid ja trenn Saatis: oonyx Kuupäev: 25. April 2011, kl 22.15 Tahan kaalu langetada. Kaaluabis määrati kindel kaloraaz
Rubriik: Kaalu langetamine ja hoidmine
12 aastat eest
kakukene
Minul sama küsimus, ma ei saa sellest pointist üldse nagu aru, et kui palju ma trenni tehes siis süüa võin. Kas pean siis pärast tunnist rattasõitu selle 500 kcal tagasi sööma, mis sai kaotatud tabeli järgi?
Rubriik: Kaalu langetamine ja hoidmine
Asukoht: 1 / 1