Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud

Asukoht: 1 / 1
Tulemused 1 - 6 / 6
11 aastat eest
ehha
Leivategu käib mul umbes sama moodi, ainult selle vahega, et soola panen poole vähem ja suhkrut ei lisa üldse. See on muidugi maitseasi, minule meeldib nii. Jahu loomulikult ainult täistera rukkijahu, mida ostan otse veskist 40 kg koti kaupa. Seda jagub siis umbes aastaks ja leiva omahind tuleb imeodav. Olen proovinud teha ka nn magushaput leiba kuuma veega. Selleks peab keeva vee hulka sega
Rubriik: Kööginurk - toitumine ja retseptid
11 aastat eest
ehha
Ka minul seisab 2he nädala pärast ees nädalane puhkus. Mitte küll "kõik hinnas". Pigem priimusel supikeetmise ja paki-kartulipudrude variant.Ühesõnaga auto+matk oma seltskonnaga. Üritan siin juba vaikselt menüüd kokku panema hakata, aga kuna pole poest iial kiirtoite ostnud, ei orienteeru neis eriti. Oskab keegi soovitada äkki midagi, mis oleks kerge, samas niivõrd naturaaln
Rubriik: Kaalu langetamine ja hoidmine
11 aastat eest
ehha
Kui GDA protsent on 120 pole hullu. Tähtsam on,et saaks värvilise ringi tasakaalu. Ja rasva ei tohi vältida! Ise hakkasin alla võtma alles siis, kui rasva sööma hakkasin. Enne vältisin ka. Nüüd lisan hautatud aedviljale oliiviõli ja panen veel lusikaga seesami või päevalilleseemneid juurde, et rasva päevanormi( 30%) täis saaks.
Rubriik: Kaalu langetamine ja hoidmine
11 aastat eest
ehha
kõige arusaamatum ongi see, et päevatasakaal on paigasV 55%, R 30% ja V15% aga GDA numbrid on lõhki mis lõhki. Kui GDA numbrid on alla 100%, siis on päeva kalorites tugev puudujääk( 60- 70% päeva normist) Tõeline mõistatus!
Rubriik: Muud jutud
11 aastat eest
ehha
Keegi võiks natuke seletada küll. Toitumist üritan igapäevaselt tasakaalus hoida ja kaal muudkui kukub aga valgu ja rasva GDA on iga päev 130-140% ringis! Internetis ise otsides pole seni lahendusele jõudnud.
Rubriik: Muud jutud
11 aastat eest
ehha
6. GDA
kas keegi oskab öelda ,mis värk selle GDA-ga on? Mul pole veel päeva kalorid täis ja toitumine on tasakaalus, aga valku olen tarbinud 140% soovituslikust päevakogusest! Ei saa aru.
Rubriik: Muud jutud
Asukoht: 1 / 1