Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 19. August 2011, kl 12.03

Tere,

Minu täna hommikune kaal oli 110,5 (-0,5). See 500 gr, mis eelmisel nädalal juures oli, on maha läinud. Kuna mul see söögiisu oli selline kõikuv, siis imestan üldse, et kaal näitas langust. Suutsin eile ennast niivõrd kokku võtta ka, et käisin trennis.

Siin on kuidagi vaikseks jäänud. Kuidas siis läheb? Ärge nüüd alla andke.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 19. August 2011, kl 19.49

Tere!

Ei anna alla midagi. Minu kaaluks täna 118,7. Maha läinud 800g.
olen rahul. Olen sel nädalal peaaegu iga päev kõndinud 5km. See on mõnus liikumine käruga.

Loodan, et Porthita ei ole alla andnud.

Sulle Anka pikka närvi ja palju motivatsiooni.

Millalgi oleme meie ka saledada!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 22. August 2011, kl 10.27

Meie tabel ka siis.

NIMI -------22.08.11

Kike--------118,7(-0,8)
Anka73------110,5(-0,5)
Porthita----????

Kahju, et meie rühm on nii väikseks jäänud. Loodan siiralt, et porthita´l on hetkel paus ja ta taas on meiega tagasi varsti.
Olen juba endale selgeks teinud, et ei mingit allaandmist. Salenemistee olen ma ette võtnud ja jätkan seni, kuni olen oma loodetud tulemuse kätte saanud.

Edu ja jaksu sel teel meile kõigile hot smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anka73 22.08.2011 10.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 26. August 2011, kl 10.01

Tere kõigile.

Ei ole ma midagi alla andnud. Olin vahepeal puhkusel ja puhkasin ka kaaluabist. Vahepeal on mu makstud toidupäevik küll läbi saanud, aga kuniks leian võimalused seda pikendada, siis kasutan alternatiivseid nigelamaid variante. Foorumis saan jätkuvalt ikkagi kirjutada ja enda toimetamistest teada anda smiling smiley

Täna kahjuks kaalu ei oska öelda. Hommikul läks nii kiireks, et ei jõudnud kaalule ja pole ka siin viimastel päevadel seal kaalu peal tallumas käinud.
Igatahes nüüd tagasi ja annan pühapäeval oma hommehommikuse kaalu teada. Homme kahjuks ei jõua, kuna sõidan kohe vara hommikul jällegi ära arvutist kaugele.
Igatahes vaatan, et teie olete mõlemad väga tublid olnud ja eelmisel nädalal kaalulanguse saanud.

Anka, kui tõesti maadled suhte laiali minemisega, siis tean üsna hästi millest räägid. Siin kevadel olin isegi jännis ega praegugi kõik hiiglama hästi pole, aga kuna see olukord on selline ebamäärane olnud juba pikemat aega, siis olen sellega harjunud. Samas ma pole oma elus veel nii laia valiku ees olnud, kui praegu ja nii imetletud ja kätel kantud kui praegu. Keerulised on need inimsuhted ikka grinning smiley Igatahes, ära pead norgu lase ja alati leidub kusagil järgmine, kellega varsti teed ristuvad winking smiley Jõudu!

Koos puhkusega tööst ja kaaluabist oli puhkus ka trennist. Järgmisest nädalast trenni kaart jällegi lahti ja loodan järgmisel nädala ka juba 2 korral sinna majja sisse kiigata - palju praegu ei jõua, aga kui saaks natukese kõndimise ja rattasõiduga hakkama, oleksin juba endaga väga rahul. Eks peale pikka puhkust võtan rahulikumalt ja katsun saavutada lõpuks jõukohase ja ühtlase treeningrutiini, mida siis edaspidi vastavalt vormi paranemisele muuta.


Tervitades
Porthita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 28. August 2011, kl 10.07

Võtsin enda jaoks aja maha ja sel nädalal ei pannud praktilislet midagi siin kaaluabi toitumispäevikus kirja. Selle nädala jooksul olen suutnud endas leida ülesse selle põhjuse, miks ma üldse seda kaalu langetama hakkasin.
porthita, sul on õigus, inimsuhted on ühed keerulised. Pole hullu, mis ei tapa teeb tugevaks...

Eile hommikune kaal näitas siis seekord 110,7 ehk siis juures on 200 gr. Alustan taas trennis käimisega ja eks hakkab see kaal taas langema... smiling smiley

Oleme tublid edasi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 28. August 2011, kl 13.46

Tere!

Minu kaal ikka sama.
Otsustasin, et võtan endale paar nädalat kaaluabi vabat nädalat. Eks näis, mis siis saab.
Eks käin siin ikka, aga ütlen kohe, et kaalule ei astu enne paari nädalat. Vaatame, kas siis kaal otsustab uuesti langema hakata.

Päikest ja kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 29. August 2011, kl 08.32

Tere.

Kahjuks pühapäeva arvutisse siiski ei jõudnud, aga minu laupäeva hommikune kaal oli 116,3.

Toitumist sel nädalal veel korda ei saa, kuna nädalavahetusel midagi ette valmistada ei jõudnud ja väsimus murrab siiani. Õnneks on kapis palju värsket ja head kraami (vanaema kasvatatud tomatit, kurti, õuna, kapsast jne), mida saan iga hetk närida smiling smiley Loodetavasti see koos kahe kergema trenniga sel nädalal annavad kaalule ilusa languse ka.
Kuna reedel on taas märkamatult uus kuu alanud, siis võiks mõõdud ka üle vaadata?
Mul midagi rõõmustavat muidugi ei ole, aga no fikseeriks siis selle trenni ja jälgimise hooaja alguse ära smiling smiley

Tervitades
Porthita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 02. September 2011, kl 08.01

Tere Reede Hommikut hot smiley

Oi ma olen sellest nädalast väsinud. Igas mõttes. Oli nii emotsionaalselt kui tööalaselt üsna raske nädal. Praegu on ainus unistus padjast ja tekist smiling smiley

Minu täna hommikune kaal oli siis 116.6 ehk siis +300g. See +300 on eilse õhtu süü, sai sõbranna lapse kooliaasta algust tähistatud ja natukene liiga palju vist maitstud kõike seda head ja paremat, mis seal oli grinning smiley Muidu oleks vist kaal paigal püsinud.
Trenni jõudsin ja kui väsimus veel hullemaks magamatuse tõttu ei lähe, siis ka täna plaanis ikka sinna klubisse minna ja natukene liigutada. Esimene trenn oli ikka organismile paras šokk ja isegi harjumuspäraseid kergeid asju oli natuke keeruline teha, küll ronis pulss liiga kõrgele, küll kiskus mõni lihas krampi, aga võitlesin ja otsisin head rütmi ja sain lõpuks kõigega ikkagi ilusti hakkama.
Söömisega oli sel nädalal muidugi täiesti nii nagu jumal juhatas, eks sellest ka see ülejäänud seisak. Hommikusöögid olid kõik ilusad ikkagi, aga no tööl päeval pidin olude sunnil piirduma kurkide, tomatite ja õuntega, kuna lihtsalt ei või lihtsalt ajaliselt ei jõudnud ükski õhtu järgmiseks päevaks sööki valmis teha.
Järgmise nädala plaanid on igatahes asjalikud: ka veel järgmisel nädala kahel korral trenni jõuda ja ka söömistega asjad kontrollialla saada ja ikkagi mingi korralikuma lõunasöögi valmis vaaritada, et järgmise nädala toidud oleksid vähemalt kalorite piires, mingit tasakaalu ma taga ei ajagi veel, eks jõuab selleni ka kunagi kaugemas tulevikus eye rolling smiley

Ai, mõõtmata muidugi unustasin, aga kui ma viimast tabelit vaatasin, siis tundus mulle, et need numbrid on seal kuidagi segamini läinud, augusti alguse vöö oli mul ikkagi väiksem kui puus, aga seal olid need numbrid kuidagi pöördes. Ma ei usu, et seekord midagi ilusamat sealt vastu vaatab, aga homme hommikul mõõdan ära ja annan teada, mis numbrid mulle sealt mõõdulindilt vastu vaatavad.

Päikest smiling bouncing smiley
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 05. September 2011, kl 10.13

Tere esmaspäeva.

Teatan siis oma mõõdud ka ära.

Vöö on paisunud, nagu ka kaal ja mõõduks siis 126cm sedakorda. Puus on sama, ehk siis 132 cm.


Uuuuuu, kas ma nüüd üksi jäänud siia või? smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 09. September 2011, kl 09.07

Hei Hei!?

Kuidagi üksikuna hakkan varsti end siin tundma confused smiley

Täna hommikul näitas kaal mulle numbrit 116,1 ehk siis nädalase pingutuse tulemus -500 g.
Vaevaliselt läheb see kaal ikka, aga ma ei virise. Kuni ta ikka allapoole liigub, on kõik hästi.

See nädal oli söömine tegelikult ikkagi paigast ära, aga mitte ka kõige hullem. Tegelt kahtlustan, et kaloreid sai ikkagi liiga vähe, aga ma ei saa väga kontrollida ka, nii siis lootsin kõhutunde peale, et millal söömisest aitas smiling smiley
Trennis käisin ka sel nädalal juba kahel korral thumbs up Nädalavahetusel loodan, et õnnestub väljas natuke kõndida ja sellist loomulikku liikumist lisada.

Lühidalt: kaalu vallas on kõik hästi ja liigub õiges suunas smiling smiley

Tervitades
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 14. September 2011, kl 11.47

Vabandan, et eelmisel nädalal oma kaalu ei teatanud. Mitu asja oli korraga. Mul oli puhkus, siis läks see arvuti ka katki, kõige lõpuks avastasin, et mul kaaluabi kasutus on ka otsa lõppenud puhkuse ajal. Nüüd olen aga taas tagasi ja valmis jätkama kaalulangetamist... smiling smiley
Reedel annan siis teada ka oma kaalunumbrid hot smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anka73 14.09.2011 11.48.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 16. September 2011, kl 08.42

Hei! smiling smiley

Ma täna oma kaalunumbrit ei teata. Sest see näitas mulle kuidagi müstilisi numbreid (negatiivses mõttes siis). Eilset kaalu ka nagu ei tahaks kirja panna. Astun homme uuesti kaalule ja vaatan siis mingi reaalsema kaalu. Põhjus ka teada, miks see kaal täna nii kõrge oli ja asi sugugi mitte selles, et oleksin üle söönud.

Üldiselt on tubli nädal olnud. Trennis on käidud korralikult. Täna lähen ka smiling smiley Ise olen küll enda üle mega uhke. thumbs up

Praegu õnneks ei ole söögiisu ka väga suur, täiesti saan plaanipäraste asjadega hakkama. Kohati õhtuti isegi ei tahagi süüa ja läheb nii kummelitee peal see õhtu mööda. No eks ma tean, et see päris õige ka ei ole, aga naudin seni, kuni nii on ja kardan õudusega, millal ükskord keha otsustab, et äkki võiks kõik selle kaotatu tagasi süüa. Siis on kohutavalt raske oma isusid taltsutada. Aga eks näis smiling smiley

Päikest!

Porthita smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 17. September 2011, kl 09.41

Niih,

nagu lubasin, siis laupäeval oma kaalu number. Täna siis näitas see kaal 115,5 kg ehk siis -600g hot smiley

Oi ma olen ise küll nii rahul.

Eile õhtul hoolimata pahast tujust ja jõuetusest vedasin end ikkagi trenni ja oi ma olin sellega ise nii rahul. Õhtuks oli tuju täidsa OK isegi ja sai igavene hunnik pesugi ära pestud, tänaseks on plaanis siis suuremat sorti triikimine smiling smiley

Päikest

Porthita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 19. September 2011, kl 05.40

Minu kaalu siis seekord 110,8. No ma ei tea kohe aga mul viimasel nädalal kuidagi eriti suur magusaisu olnud. Ime siis, et kaal on juurde tulnud 500 grammi. Vaatasin eile oma menüü üle. Ehk ongi põhjus selles et olen midagi väga valesti söönud. Trennis käisin kaks korda. Nädal on tööl hirmus kiire ja palju tegemist on olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 19. September 2011, kl 09.25

Hey! smiling smiley

No mu nädalavahetus oli füüsilises mõttes igati toimekas, aknad said pestud ja erinevad kodused töödki tehtud, lisaks veel palju jalgsi väljas kõnnitud, organism sai sellest aga shoki ja tänaseks kogus igavesti suure hulga kaalu juurde. No pole hullu, püüan reedeks ikkagi asjad jälle kontrolli alla saada.

Anka, poole kilone tõus polegi väga suur tõus tegelikult ju. Püüa see nädal ilusti ikkagi toitumises asjad joone peale saada ja küll siis ka see magusaisu järgi annab ja ka kaal alla läheb.

Ma olen täheldanud, et selle magusaisuga on tegelt nii, et kui toidus rasva vähe on, siis tuleb minulgi magusaisu peale, kui aga on parasjagu siis magusaisu mind ei kimbuta. Ma sedasi sihilikult nüüd ei jälgi, aga piima joon tavalise rasvasisaldusega, söön ähkleid ja kui singil on väike pekiriba juures, siis ei jäta söömata või kui on poes saada karbonaad, siis ei kraabi seda viimseni puhtaks smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 20. September 2011, kl 11.59

Vaatasin oma menüü üle ja tuleb välja, et tõepoolest ma söön rasva vähem. Süsivesikuid ja valku on soovitatud kogusest hoopis rohkem ja rasva tuleb päevas heal juhul 10%. Ostsin eile endale pähkleid ja jaotasin need siis nädala peale ära. Iga päev püüan ikka 20-30 grammi ka pähkleid juurde süüa. Hommikuti teen neljaviljaputru ja nüüd panen sinna kindlalt ka või tüki sisse. Armastan seda putru muidu maasikamoosiga süüa smiling smiley

Sõidan kolmeks päevaks konverentsile Soome. Vähemalt eesmärk on küll, et püüan süüa lahjemaid toite. Lootus on,e t siis kaal pisut ka langeb. Kahjuks trenni pole sel nädalal veel jõudnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 23. September 2011, kl 09.04

Tere!

Oi ma saan täna juba kolmandat nädalat järjest rõõmustada - kaal näitas täna 115,1 ehk siis -400g.
Tasa läheb, aga loodetavasti seda püsivamalt kaob hot smiley

Tegelikult isegi hästi, et seegi miinus tuli. Trenni ei ole see nädal saanud. Söömisega on kah veits kehvasti, päeval kõik ilus, aga siis õhtul ei saa pidama noh, igast head ja paremat kraami kaob minu sisse, kui kodus ei ole seda kraami, siis minnakse ja tuuakse või hoopis pistetakse kusagil mõnusas kohas mõnus roog kerre. No loodetavasti järgmine nädal asjad uuesti kontrolliall.
Eks selle söömise ja trennis mitte käimise põhjuseid annab otsida ka mind sel nädalal tabanud soolisest iseärasusest grinning smiley

Anka, anna teada, kuidas rasvade tõstmine on mõjunud ja kuidas konverents möödus?

Tervitades
Porthita
Jumal tänatud, et on olemas Reede! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 30. September 2011, kl 08.01

Hey! smiling smiley

No minu kaal näitas täna 115,9 ehk siis +800g. Eks see on nüüd vist selle eelmise nädala tõusmata jäämine, mis nüüd lajatas. Trennis olen käinud ja söömist ka jälginud nii et pead selle pärast veel norgu ei lase, eks järgmisel nädalal on ehk jälle miinust näha smiling smiley

Päikest!
Porthita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 07. October 2011, kl 07.47

Oeh.

Hakkan siin end jälle üksikuna tundma, aga siiski surematu lootusega, et kaaslased naasevad annan ikkagi oma kaalunumbrid üles.
Tänane kaal näitas siis 115,0 ehk siis -900g. Mulle sobib ja olen ise küll mega rahul tulemusega.

Täna on ka kuu esimene reede ja millalgi sai kokku lepitud siis ka mõõta.

No täna oli vööümbermõõt siis 124,5 cm ja puus 130 cm. Midagi on ikka maha ka läinud, aga hakkab jälle see nali pihta, et puusast ja reiest läheb kohe ilusti, varsti on jalg ilus all, aga vot vöö, vot see vöö kahaneb väga väga visalt. Eks ma olen kogu aeg öeld, et cipollino olen, keskelt jäme ja jalad täidsa ilusa vormiga all grinning smiley
Ma vaatan kadedusega neid liivakellasid või kellel siis see raskuse jaotus on rohkem puusa. Kui ikka keskkoht on väiksem kui puus, siis on naine igas kaalus kaunis.

See nädala algus oli trenniga natuke nigelasti, aga kolmapäeval juba jõudsin trenni ka ja tänagi plaanis minna. Nädalavahetusel küll seekord väga kõnniringe teha ei õnnestu, aga ehk vähemalt pühapäeval ikkagi saab ka kõndida värskes õhus.

Järgmisel nädalal juba treeningkoormuse tõustmine plaanis ehk siis üks trennipäev juurde ja kolme korra asemel loodan neljal korral juba trenni jõuda smiling smiley

Päikest!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 16. October 2011, kl 09.20

Tere!

Ma tunnen end juba ävga üksikuna siin. Varsti hakkan omale uusi duellikaaslasi otsima. Üksi on kole igav duellitada.

Reedene kaal oli 115,1 ehk siis + 100g. Põhjus on teada ehk siis ajanappus, toidu mitte ette valmistamine ja sellest tingitult praekartulite söömine hilja õhtul. Tänaseks on see number juba mõnevõrra väiksem, aga selle kirja panemine ei oleks aus smiling smiley

Trenni jõudsin 3 korral. Tahtsin jõuda 4 korral, aga esmasapäeval lihtsalt ei jaksanud trenni minna.

Loodan järgmisel nädalal 4 korral trenni jõuda, kuigi kui läheb kehvasti, siis on ees ootamas tööl väga väga raske nädal, loodetavasti saan ikka trenni.

Porthita.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 21. October 2011, kl 08.17

Tere Reedet!

Uuuuuuu, kas ma olen tõesti siia üksi jäänud?????confused smiley

Täna näitas kaal 114,7 mis teeb -400g. No ei ole kõige rohkem just, aga ei kurda ka. Kui organism tahab niimoodi asju võtta, siis mis seal ikka. Ise tean, et olen kõik õigesti teinud.
Sai korralikult söödud, sai korralikult trennis käidud ehk siis kui ka täna trenni jõuan, siis on nädala saak 4 trenni, ja isegi unega sain nädala teiseks pooleks asjad korda.

Eile õhtust võitlen kahjuks mingi külmetuse/viiruse laadse asjaga. Loodetavasti saan ikka lahti ja ei pea järgmine nädal udupeana ringi käima. Esialgne enesetunne on ses mõttes paljulubav smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 28. October 2011, kl 08.59

Tere Reedet!

Ma vist jäänud tõesti nüüdseks juba hüüdja hääleks kõrbes. Kike!? Anka!? Uuuuuu!?eye rolling smiley

Täna näitas mu kaal 113,7 ehk siis tervelt -1kg. smiling bouncing smiley No Eks loomulikult olen rahul. Tuli ta raskelt, nälga kannatasin ja võitlesin, seekord jäin mina võitjaks, osalt ka sunniviisiliselt, st. et kodus lihtsalt ei olnud mitte midagi süüa ja lubatud 1900st sai ära söödud vaid 1450 kalorit iga päev. Proovin järgmisel nädala olukorda parandada ja siiski lubatu täis süüa, eks näis, kuidas õnnestub.
Kuna eelmisel reedel haigeks jäin, siis see nädal trenni ei saanud, aga järgmiseks nädalaks juba trenni plaanid paigas ja ootan kannatamatult.
Järgmine nädal saab siis ülevaate ka mõõtudest, tundub, et kabariidid on väheke kahanenud, väi no vähemalt ümber jaotunud, aga eks see selgub siis järgmisel reedel.

Päikest
Porthitahot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 03. November 2011, kl 14.38

Tere!

Näen, et sa oled tõesti üksi jäänud. Küll sa oled tubli, et pole asja nurka visanud. Mina olen asja üle järele mõelnud ja taas tagasi. Ilma KA ei saa. Kohe kui ei pane kirja kaob ülevaade, mida ja kui palju söön. Minu kaal on hetkel 125kg. Kas oled nõus edasi minuga koos ikka ponnistama?

Mul ka üks küsimus. Kus sa endale jopet või mantlit oled ostnud?

Ilusat sügise jätku!

Kike

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 04. November 2011, kl 09.14

Tere!

Jeeeeeee, ma just enne foorumisse tulekut mõtlesin, et kirjutan, et kuigi üksi siis ma ei anna veel alla ja ei lõpeta lootmist, et mu kaaslased naasevad smiling smiley
Nii et JAA olen nõus koos ikka edasi ponnistama!

No minu tänane kaal oli 114 kg ehk siis +300g nädala peale. No pole hullu. Nädal oli väga raske, Eelmine nädal läks ju sisuliselt nälgimise märgi all. Eks tahtis kohaneda siis normaalse kaloraaziga. Trenni sain kahjuks ainult esmaspäeval, kuna teisipäeval jäi kurk jällegi haigeks ja ei tahtnud kohe organismi uuesti koormama hakata. Tänaseks küll kurguhäda taandunud, aga trenni jõuan vist ikkagi alles järgmisel nädalal, kui täna just imet ei juhtu ja ma tööpäeva lõpuks surmani väsinud ei ole.

Mõõtudest ka.
Vöö 122 cm ja kahanenud siis 2,5 cm võrra
Puus 130 cm ehk siis püsinud samas kohas.
No pole hullu, tasa ja targu siiski kahaneb siit ja sealt.

No üldse igasuguseid riideid leian ma ikkagi nendest nö spetsial poodidest nagu Zizzi ülemiste keskuses, eraldi suurte riiete osad on ka Ülemiste Lindexis, Seppäläs, Takkos ja Marks&Spenceris, ka Hansmark butiikides on teinekord suuremaid numbreid saada. Neid poode kammides olen saanud endale kõik vajaliku selga panemiseks, ka mantlid ja joped. Aaaa aeg ajalt viskab Prismasse suuremaid täiesti kena väljanägemisega riideid, sealtki mõned üksikud asjad soetatud.
Eks teinekord tuleb ka kompromisse teha, et ei saa just päris nii ilusat asja selga, kui väiksema numbriga riiete hulgas leidub, aga siis lepin "next best thing" variandiga.
Oma praeguse talvemantli ostsin tegelikult aastaid tagasi ülemiste keskuse ühest butiigist, mida kahjuks enam ei ole seal ja poe nime ka ei mäleta, et saaksin kusagilt internetist otsida, et äkki lihtsalt kusagile ära kolinud.

Jõudu! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 04. November 2011, kl 10.11

Tere!

Minu kaal näitas täna hommikul 124,8 -200g päris hea ühe päeva kohta.
Käisin Anttilas, kuid sealt ei saanud midagi. Proovin Tartus ka need poed üles otsida.

Mõõdud on puus 134cm, vöö 119cm, rind 125cm

Päikest!

Kike

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 10. November 2011, kl 08.47

Hei!

Homme siis kaalumise päev. Kui täna midagi ära ei riku, siis ootan miinust smiling smiley

Nendest loetletud poodidest olen näinud Takkot, Seppälet ja Lindexit Lõuna keskuses.
Zizzi, Marks&Spencer ja Hansmark on esialgu kahjuks ainult Tallinnas. (kontrollisin internetist järgi) Zizzis leiaks kindlasti suurust, aga teinekord jäävad sealsed riided minu maitse jaoks liiga värvituks ja kahvatuks. Ma armastan väga säravaid värve nagu punane, kollane ja oranz ning aeg ajalt kannan hea meelega ka valget või siis kontrastset musta ja valge kirjut asja. Mingid beežid ja hallid ja muud kahvatud toonid on täiesti välistatud, ma muutun ise ka kahvatuks nendega. Pruun on minu meelest lihtsalt rõve värv ja must on liiga sünge, kuigi viimast siiski kannan, aga ikkagi koos värviliste asjadega smiling smiley

Homseni!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 11. November 2011, kl 08.57

Tere reedet!

Ja siit ta tuleb ... (trummipõrin)... täna hommikune kaal oli 113,4 kg ehk siis -600g. Ise olen mega rahul. Trenni kahjuks ikkagi ei jõudnud see nädal, aga ainult toitumisega õnnestus ka kaal ilusti kontrolli all hoida smiling bouncing smiley

Eile linnas ringi sõites jäi Pärnu mnt'l silma üks uus pood. Nimeks tal BIG ja tundub, et ka seal müüakse suuremaid riideid. Ise pole saanud veel aega sinna sisse kiigata, aga võtan selle poega tutvumise varsti ette.

Järgmise nädala toitumine saab üks keeruline teema olema, aga loodan ikka ilusti enam vähem normaalsest kraamist oma kalorid täis süüa. Ilmselge on see, et kui söön liiga vähe, siis kaal mingi aeg küll langeb, aga siis jääb kinni ja kui siis kaloraazi tõsta hakkab kohutava kiirusega juurde koguma. Seega püüan korralikult oma praegused 1900 kalorit täis süüa, selle juures näib see kaal liikuma allapoole ka ilma trennita. Siiski loodan järgmine nädal vaikselt jälle ka trennis käima hakata, aga eks näis, mis sellest välja tuleb. Ise oleksin mega rahul, kui 2 korral sinna klubisse jõuaksin.

Päikest!
Porthitahot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 15. November 2011, kl 22.53

Tere!

Ma ei saanud reedel end kaaluda ja edasi on väga kiire olnud. Pole jõudnud päevikut pidada. Eks näis. Annan oma kaalu neljap. sest reedel ei saa.

Kiire elutempo on.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 16. November 2011, kl 14.35

Tere!

Pea asi, et ikka mingigi kontroll oleks kaalu üle, kasvõi siis see kord nädalas kaalul käimine, kui toiduga kohe kuidagi ei jõua.
Mul praegu suhtr rahulik elutempo. See nädal on muidugi täiesti metsa poole, pole saand ei normaalselt süüa ega trennigi pole jõudnud jätkuvalt. Täielik kaos. Kirjas on ka asjad sedasi noh, osaliselt. Väsimus ajab taga kogu aeg, aga hetkel väga midagi päästa ka ei saa. Vitamiine ja toidulisandeid võtta ei tohi, piimaooteid tarbida ei tohi ja nii nädal aega veel, kuniks antibiotsi kuur läbi saab.
See nädal on ette näha kohe suuremat kaalutõusu, praegu juba üle pooleteise kilo juures ja no see organism ei ilmuta märke pidurdumisest confused smiley Eks reedel siis fikseerin selle kaose.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 18. November 2011, kl 08.40

Tere Reedet! smiling smiley

No täna hommikul näitas see kaal mulle numbrit 115.0, + 1,6 kg ehk siis põhimõtteliselt alguses tagasi. Täna hommikul avaldas end ka selle tõusu põhjus. Noh loodan selle plussi järgmisel nädalal ikkagi seljatada. Sel nädalavahetusel saan kodus rahulikult toimetada ja toidu valmis teha järgmiseks nädalaks. Siis kindel et kaal ikkagi langeb ja jään oma söömistega kalorite piiridesse.

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.