Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 06. July 2011, kl 20.43

winking smiley nõges olen olnud väga tubli, ka sisestamine kipub käest minema aga pingutan, eile õhtul oli väike libastumine ,aga loodan ,et see hullu ei teinud, sest söödud oli 78 prossa ja loodan, et see pisike patt mahtus ülejäänud lubatud piiridesse .Siin jätkuvalt võlujõuks liikumine niikui ei liigu siis ei tunne midagi et saleneks .Aga pingutame koos !!! minu unistus nr 1 on 78 edasi tulgu mis tuleb winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 07. July 2011, kl 06.43

eilne päev sõin üle 110% sai kokku. Täna püüan rohkem jälgida, mida suhu panen. Alustasin päeva klaasi veega ning söön veidi keedetud ubegrinning smiley Liikumisega on praegu suur jama, aga püüan vähemalt hommikuvõimelisega taas alustada ja tööpäeva lõpus ka kasvõi pool tundi tantsu lüüa kodusgrinning smiley Vaatame kas aitab kaasa.

Minu esmane unistus on saada kaal tagasi alla 80 kg saada. Sealt edasi juba vaatab, mis saab. sel nädalal tuleb mul imselt pisuke kaalu tõus. Tingitud suuresti sellest, et kui kirja ei pane mida söön, siis kipun rohkem sööma ja valel ajal sööma ehk siis kogu aeg söömatongue sticking out smiley Aga nüüd teist päeva taas sisestan korarlikult iga kribala, mille suhu panengrinning smiley See aitab.

Me võiks siin rohkem rääkida kuidas läheb. Mida sööme, kuidas liigutamegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 08. July 2011, kl 09.33

80,8

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 08. July 2011, kl 09.34

oih saatis kohe ära tongue sticking out smiley siis liigub jälle tongue sticking out smiley vü ei tea lint jälle kadunud
Päikest grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Ehrlich
Kuupäev: 10. July 2011, kl 15.38

Minu eelmise nädala liikumiseks oli jalutamine grinning smiley Rahulikult lapsekäru lükatesgrinning smiley .Siin sama asi ,et tuleb iga kribal kirja panna, siis ikka kontroll peal .Siis kui juhtub 110 prossa nt sööma siis jooksen õhtul kohe kindlasti ühe tiiru patuudilt läbi ,muidu ma eriti sinna ei jõua .Ja ma kohe päris kindlasti ei tohi siin sattuda leili, et tahan juba nii ja nii palju kaaluda .see paneb õgima tongue sticking out smiley Rahulikult tegema kasvõi paarsada grammi nädalas ja küll ükskord see unistuste kaal ka saabub grinning smiley Aga hea on seda 5 kg vahet vaadata mis oli alustades ja mis nüüd ,uskumatu grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Päikest suhtleme grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 11. July 2011, kl 14.08

grinning smiley sulle võib küll õnne soovida, sest 5 kilo on päris paljugrinning smiley seekord nagu ennustasingi, läkskaal üles, kuid praegu on mul küll hea tunne, sest nädalavahetusel ja ka täna olen tubliolnud. vaatame mis reedel kaal näitab, ees ju veel kolm päevagrinning smiley üritan siin ikka päev haaval hakkama saada, suuri plaane ette ei taha teha...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUEALL: mutsukas, Nõges, tarkk, leti, Ehrlich
Saatis: Nõges
Kuupäev: 14. July 2011, kl 09.00

Nii... kaal allapoole ei lähe... aga üles ka ei lähegrinning smiley Eks ma praegu maksa eelnevate nädalate lolluste eest lõivu, kuid hea meel on selle üle, et olen nädal aega tubli olnud. Söönab enam vähem piirnormi kohaselt natuke ka liigutanud. Järgmine nädal ootan juba taas kaalu alanemist, kas või natu-natukegrinning smiley

Üldiselt avastasan enda jaoks hetkel kõhutantsugrinning smiley Päris võhmale võtab ja samas lõbus ka. Kui plaadikursusega lõpule jõuan, lähen teen armsamale väikse üllatusegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.