Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Trinka99
Kuupäev: 19. February 2012, kl 20.12

Äkki ma ka vanusega lühemaks jäänud, pole tegelikult väga ammu enda pikkust mõõtnud smiling smiley

Mis number riideid tavaliselt kannate? Mul praegu üldjuhul ikka nr 42. Ideaalne oleks 38 või 36 aga pigem 38 ma usun.

Täna oli märksa tervislikum toitumine - tegin lapsele brokolit ja lillkapsast ja ise sõin ka tema kõrvalt. Kahju, et mul elukaaslane igast juurikatest ei hooli. Ma saaks palju lihtsamini kaalust alla võtta, kui temaga ühte sööki saaksin süüa.

See piimatoodetest loobumine saab raske olema. Ma nt ei oskaks poest midagi süüa osta. Tavaliselt olen seal piimariiuli ees üsna kaua. Nüüd peab juurviljade leti ees kauem olema vist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: brita
Kuupäev: 19. February 2012, kl 22.09

Hetkel mul 38/40, oleneb riidest. Eks ma olen nö normaalkaalus ka nüüd, selleni saamine võttis pool aastat aega. Pärast sünnitust .. vaatasin oma tabelit, olen kaotanud umbes 20 kilo kanti. Suvest, kui langetama hakkasin, on kadunud ~12 kilo. Hakkasin 82 juures tegelikult teadlikult langetama, juulis umbes.

Mul on elukaaslane väga harva kodus, seetõttu on lihtsam üksi nokitseda. Samas, kui ma talle pakun juurikaid, sööb ta neid hea meelega. Selles mõttes on mõnus! Jooksmas-ujumas armastab ta ka võimalusel käia.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Zant
Kuupäev: 20. February 2012, kl 10.21

Hommik.
Pikkus meil jah sarnanesmiling smiley
Riiete nr on mul tavaliselt 42, vahel läheb 40, aga see jääb tavaliselt rinnust kitsaks. Enamus riideid on võimalik normaalselt poest leida, aga teksadega on mul alati jube probleem, mulle ei meeldi madalad teksad ja siis need veidi kõrgemad on siis sellised, et kui puusast ja kintsust läheb normaalselt, siis vöö kohast võid 3 rusikat vahele pannasmiling smiley Aga püksid on jalas, seega ikka mingid leiabsmiling smiley
Piimatoodete kohta - ma ise piima tarvitan ainult kohvile peale, niisama ei joo, aga muud asjad mulle ikka meeldivad - päris ilma nendeta ei kujuta elu ette. Aga olen jah kuulnud, et kui piimatooted menüüst välja jätta, võib mõnusalt maha võtta.
Juurikatest - tegin eelmine nädal juurikaid - hortexi omad, ühed vist olid itaalia moodi, teised vist mingid tai omad, aga tähtis see, et nad olid praadimiseks. Panin siis õli veidike, juurikad pannile, mahu mõttes lisasin veel herne ja porgandi segu ka, praadisin siis niikaua, kui juba pehmed olid, siis lisasin need maitseainesegud, mis pakendis kaasas olid, siis veel veidike mingit austrikastet - meenutab mingil moel sojakastet - ja uskuge või mitte, me sõime kogu selle portsu neljakesi ära! Super hea tuli, isegi mu mees ja poeg sõid ja kiitsid! Tuli selline veidike vürtsisem. Aga uskumatu, et nelja peale sõime 1,5 kg juurikaid ära! See üks variant. Teine mida kasutan, on keedan aedvilja väikeses soolas ära, kurnan, jätan natike vett poti põhja ja siis lisan päikese sulatatud juustu, sõltuvalt aedvilja kogusest kas 1 või 2 topsi. Tuleb ka väga hea, aga seda mul poeg ei söö ja mees võtab vaid veidikesmiling smiley Tütar sööb kõike sellist, teab, et on vajasmiling smiley
Tõin tütre ka siia keskkonda, kui sooduspakkumine oli. Tal küll maha pole vaja võtta, aga tahan lihtsalt, et tal tuleks arusaam normaalsest tasakaalustatust toitumisest. Kuna minu suguvõsas on naised sellised 120+ kaaluga, siis oleks mõistlik oma toitumist hoida normide piires.
Nädalavahetusel käisin korra ka suusatamas, aga vastik tuul oli. Mulle meeldib asja mõnuga teha, kui ilm ikka saast on, ei mina viitsi siis tuulega välja võitlema minna. Eile õhtul siis veel ka bodypump. Täna massaaz. Õhtuks teen perele kanatortillasid, annavad vähe kaloreid -st enda ja tütre oma annab vähe kaloreid, meestele lisan ikka ohtralt juustu kasmiling smiley
Ilusat esmaspäeva jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Secret21
Kuupäev: 20. February 2012, kl 10.42

Aga brita .. mina olen teadnud nagu alati et puus on ikka tagumiku ümbert kõige laiem koht?

Riidenumber mul siis kuidas kunagi. viimati ostsin püksid endale 42 ja kampsuni 38. Pluusid enamu 38 või 40 või siis M suurus. Kuna olen "õnnistatud" suure rinnapartiiga siis ja kitsaste pluusidega läheb jamaks kuna rinnust väike.

Mina pole kunagi väga suur juurika sõber olnud. Kodus meil kui laps olin ei tehtud väga palju juurikaid. Põhiliselt ikka kartul ja makaronid.. Terve meie pere suur makaroni sõber. Kahjuks mina ise ka. Üritan neid muidugi nüüd vältida ja rohkem juurikaid süüa. Vahepeal tegin siin n'ädala kui sõin ainult juurikaid ja kanaliha ja kaal kukkus kolisedes. Aga no ei saa lõputult niimoodi toituda. Siis veel üks lemmik on mingisugune külmutatud köögiviljade pakk praetult kanafileega ja sekka törtsu mingit tervat katset. Sedagi sõin vahepeal alati õhtusöögiks.. mingi hetk viskas nii üle et ei tahtnud mõeldagi selle peale. nüüd on paras paus olnud ja võiks jälle proovida. Siis üks mis mulle veel väga meeldib on ühepajatoit ja kapsas hakklihaga ..mämm smiling smiley Tänaseks ongi lõunaks ühepajatoit smiling smiley Mehega on õnneks õnnistatud mul ..talle meeldivad igasugused juurikate möksid grinning smiley Tal ainult see tingimus et kas sees või siis vähemalt kõrval peab lihaollust olema .. smiling smiley

Nii hea tunne kuidagi et jälle esmaspäev. smiling smiley See spas käik oli paras söögi- ja joogimaraton smiling smiley Õnneks sai liigutatud ka palju.. Kaal reede hommikust siis tänaseks küll 700g kõrgem aga ma ei uretse.. nüüd uus nädal.. motivatsioon on laes ja olen hakkamist täis. Täna pärast hommikusööki viskasin lund natuke aega ..hommik algas ilusti smiling smiley

Kena päeva jätku teile ja tugevat tahet smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: brita
Kuupäev: 20. February 2012, kl 14.52

Secret, aga kus need "sangad" on, mida sa eraldi mõõdad? Sealkandis paiknevad nad enam-vähem. Tagumik-küljesangad ja ongi puusa mõõt (minu teooria järgi).

Mul on trenn ka tehtud, täna parasjagu jooksmist ka. Heiaheia trennigraafikus avastasin ma laulmise ka trennina tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Secret21
Kuupäev: 20. February 2012, kl 16.01

Eem.. minu jaoks on sangad ikka olnud alati need küljepeal olevad jubedad padjakesed grinning smiley No ujumisrõngas või nii grinning smiley aga need jäävad ikka tagumikust kõrgemale grinning smiley

Ah ma ei tea ka .. mulle kahjuks on õnnistatud selline tore keha et peenike piht ja siis tuleb justkui ujumisrõngas ümber keha :/

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Trinka99
Kuupäev: 20. February 2012, kl 17.07

Secret, mul oli ka täna ühepajatoit lõunaks smiling smiley Lausa ise tehtud - esimest korda tegin ja täitsa hea tuli välja. Mõtlesin, et pean hakkam rohkem süüa tegema kodus, siis ehk saan tervislikumaks toidusedeli. Ega need valmistoidud pole kõige etemad asjad mida süüa. Külmutatud juurikatest teen tavaliselt püreesuppi, lisan merevaiku ka. Hea kreemine ja toitev. Kiiresti saab valmis ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Secret21
Kuupäev: 21. February 2012, kl 11.39

Mm smiling smiley peaks ka ikka kunagi ära proovima.. olen nagu natuke kartnud neid püreesuppe grinning smiley Aga siiski jahm millalgi proovin ära. Minagi teen ikka alati ise ühepajatoite.. ja noh tegelikult teen kõik toidud ise.grinning smiley Olen kodune emme ja mulle eeldib süüa teha smiling smiley tervislikum ka kindlasti smiling smiley Tänane hernesupp tuleb kahjuks purgist jälle. Pole teinud seda kunagi ja ei tea grinning smiley kardan millegipärast selle tegemist grinning smiley aga kuklid meisterdan küll ise smiling smiley Eelmine aasta tegin esimest korda ja tulid ülihead smiling smiley

Kaal oli täna palju toredam kui eile ja hakkasin taas kergelt trenni tegema smiling smiley Seega teen kõhu-seljalihaseid ja siis hüppenööriga hüppan ja põlvetõsteid ja asju grinning smiley no sellist kerget trenni grinning smiley igapäev siis lisan 10 hüpet juurde grinning smiley vähemalt midagigi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Trinka99
Kuupäev: 21. February 2012, kl 12.29

Secret21, ma ka varemalt mõtlesin, et see püreesupi tegemine on raketiteadus grinning smiley Nüüd kahetsen, et varem juba ei teinud. Mu päev tuleb täna kindlasti üle kalorinormi - olen šokolaadiaugus. Kodus oli suur Kalev šokolaad ja 150 grammi on sealt juba haihtunud. Aga ma ei tunne üldse süümekaid - ju mu kehal oli seda siis vaja. Pealegi teen omale õhtuks suure portsu püreesupp kanaga ja see täidab imehästi kõhtu. Kui peale püreesupi midagi ei söö, siis olen isegi kalorite piires tongue sticking out smiley Elame-näeme.

Veider on see, et kaal ei lange oluliselt, aga sentimeetreid oleks nagu läinud kõhult ja sangadelt. Igatahes jätkan sama rada - ei paanitse iga söödud asja pärast ja liigutan ennast iga päev kasvõi natuke.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: brita
Kuupäev: 21. February 2012, kl 15.10

Püreesupp on ju tavaline supp, ainult koor käib hulka (ei pea panema, kui ei taha). Mina panen sulatatud juustu. Mikserdad ära ja kõik smiling smiley Aga teate, eile jäi mu kalorihulk 900 juurde, täna on ka päris väike siiani ... ja kõht ei olegi tühi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Trinka99
Kuupäev: 21. February 2012, kl 18.58

Saatsin teile kõigile erakirja!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: brita
Kuupäev: 22. February 2012, kl 12.31

Nii-nii. Pärast erakirja saabumist on saabunud kummaline vaikus. Kuidas meil läheb? Zant ja Secret?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Zant
Kuupäev: 22. February 2012, kl 15.39

Hei.
Tööl suht kiire aeg olnud, täna juba rahulikum. Saan mõne rea kirjutada. Kodus meil kokku arvuteid suuri 3, läpakaid 2 + mehe tööarvuti, aga mulle jäetakse ikka see kõige kipakamsmiling smiley Ei meeldi mulle selle väikese läpaka peal kirjutada, niisama jah on hea kaasa võtta, aga kirjutada... Ja teised arvutid on pidevalt töössmiling smiley Mul selline mängusõltlaste pere - kõik mängivad läbi neti mingeid mänge, kui tahan lastelt midagi küsida, siis pean vilistama või lae tuld vilgutama, et nad oma kõrvaklapid ära võtaksid ja mind kuulekssmiling smileysmiling smiley Ja mees kah mängibsmiling smileysmiling smiley Nii et kui mina tavaliselt käin õhtuti trennis, siis ülejäänud pere tegeleb mängurlusegasmiling smiley
Mis meilile sa erakirja saatsid? Ma igaltahes googlisse oma meilboksi ei pääsesmiling smiley Saamatu noh - nii tavaliselt mu poeg teatabsmiling smiley Saada palun krista@decora.ee - siis on kindel, et kohale jõuabsmiling smiley
Kaalurindel on olukord kehva - mul on tunne, et ma pundunsmiling smiley Vesi ei lähe vist organismist välja, hommikul ei lähe sõrmused sõrme ja kuidagi paks on see olemine. Kaalul pole käinud, ei lähegi enne reedet ennast närvi ajama. Trennis olen käinud, eile selg, kõht, tuhar, täna bodypump, homme ka bodypump vist - lihtsalt pole muud trenni valida, kuna pühadeeelne päev. Koju ei julge jääda, niigi 3 puhkepäevaangry smiley Ei saa kuidagi ree peale, enda peale olen kohe vihane. Töökaaslane mul ka siin kaaluabis, tal sama seis, ei saa kuidagi joonele. Äkki on tähtede seis sellineconfused smiley
Aga kõigile päikest! Ja vastupidamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Secret21
Kuupäev: 22. February 2012, kl 22.18

Hei ..
zant kuule. ta saatis erakirja siia kaaluabisse. Vaata seal kõige üleval kui foorumi lahti teed. Väikses kirjas on kas siis sulle on uus kiri paremas nurgas või lihtsalt erakirjad. Otsisin ka seda tükk aega enne kui leidsin smiling smiley

Alustasin siis koduse trenniga taas. Leidsin väga vahva kodulehe ja selle järgi siis teengi nüüd. 2 päeva olen niisama proovinud mõnda treeningut seal ja täna ausalt öeldes ei saa väga ennast liigutada. Kõik lihased valutavad.. Isegi sõrmelihased. Ja kuigi ma kõndida ega istuda väga ei saa..rääkimata kükitamisest/põlvitamisest.. on see siiski paganama hea tunne. grinning smiley Homsest alustan 30 päevalist programmi ja vaatae siis mis saab.. Toitumist jälgin ka muidugi aga põhiliselt keskendud kehale nüüd.. Tehku see kaal mis tahab.. Tean et hakkab tõusma ..eelmine kord sellepärast pooleli jätsin trenni tgeemise et kaal hakkas tõusma. Igatahes jahm smiling smiley loodan et pean vastu selle 30 päeva ..

Kui see keha ilusti ei lähe ilusaks siis hakkab vatti saama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: brita
Kuupäev: 23. February 2012, kl 12.41

Heh, see on küll hea põhjus loobumiseks - kaal hakkab tõusma grinning smiley
Aga eks söögivajadus läheb ka suuremaks kui rohkem energiat kulutad smiling smiley

Ma käin 3-4 korda trennis, mulle väga meeldib! Võtsin endale torrenti ka, et saaks kodus joogatada. Aga paraku ei ole seda kodus tegemise motivatsiooni. Kaal tõusis kenasti ühte punkti ja nüüd.. vaikselt langeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Zant
Kuupäev: 23. February 2012, kl 19.40

Hei,
tänane õhtu täiega tuksis, kui trenni pole, siis..... Motivatsioon on täiega kadunud. Aga eks homme mõõdan ennast ja kaalun ja olen vihane. Aga ise loll, ega keegi teine mind ju õgima ei aja, eks ikka ise.
Trinka99 - kirjutasin sulle erakirja - sain hakkamasmiling smiley
Aga muidu ilusaid numbreid homseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Trinka99
Kuupäev: 23. February 2012, kl 21.32

Zant, kirjutasin sulle vastu! winking smiley Ja selle teema suhtes - esialgne pahameel on lahtunud ja suudan natuke kainemalt mõelda. tongue sticking out smiley Homseks on tõesti vaja ilusaid numbreid, sest ma olen täna niiiiiii tubli olnud!

Ma saadan teile kõigile hästi palju motivatsiooni ja aega, et endale pühenduda! smiling smiley

Head ööd!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: brita
Kuupäev: 24. February 2012, kl 09.30

Numbrid on mul sisuliselt ikkagi kadunud, ma olen teie kaalukategooria suvega minetanud. Selles mõttes on teil nagu rohkem sentimeetritest miinuse avastamise rõõmu. Aga minu pihalt oli täna läinud mõned sendid, kätelt-jalgadelt pool senti maksimaalselt smiling smiley Äge ikkagi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Zant
Kuupäev: 24. February 2012, kl 11.44

Kiire kiri - mõõdud samad, kaal ka õnneks sama - kui poleks eile õginud, oleks miinusyawning smiley
Nüüd maale, äkki saab veel suusatada!
Pühapäeval kirjutan pikemalt!
Head vabariigi aastapäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Secret21
Kuupäev: 26. February 2012, kl 14.36

Hei.. Kuidagi ei leia seda aega reedest-pühapäevani et istuda arvutisse maha ja kirjutada korralikult tongue sticking out smiley
Nüüd siis sisestan oma reedel mõõdetud numbrid .. Numbrid on tõusud..aga eeldan et slelest vee kinni hoidmisest ..paar päeva olid jalad kohe täitsa paistes.. keha harjub trenniga. küll varsti ilusamaks läheb smiling smiley

Kaal 85.6
Vöö: 75cm
Puus: 112cm
Reis 62 cm
Käsi: 29cm

Nüüdseks olen siis teinud trenni 5 päeva. Täna on neljas päev mu 30 päevast prgrammi. Eile suutsin juba jala ära nihestada .. Eile oli täitsa valus aga täna ei ole väga viga. Muidugi ma ei tea mis ta siis teeb kui ma trenni tegema hakkan.. loodan et väga hullu pole. smiling smiley Täna hommikul siis oli esimene kaalulangus pärast trenni tegemist. Ehk nüüd hakkabki minema õiges suunas smiling smiley Meel on ikka hea ja motivatsioon laes smiling smiley Kuigi vaatasin tänast treeningut ja tundib päris karm olevat.. smiling smiley aga olen tubli ja proovin nii hästi hakkama saada kui suudan smiling smiley

Aga edu teile uueks nädalaks smiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Zant
Kuupäev: 27. February 2012, kl 11.32

Ilusat varast lõunat!
Eile oli toss väljas, ei jõudnudki kirjutada. Nüüd siis veidi kasutan tööaega ratsionaalseltsmiling smiley
3 vaba päeva läks vägagi tegusalt - reedel käisime mehe ja äiaga tartu maratonirajal sõitmas. Alguses proovisime kodu lähedal, aga kui ikka põlvini sisse vajud lumme... Seega sai siis sõidetud 10km, mehed 12. Toss oli täiega väljas, kulutasin 740 kcal!!! Laupäeval sai maakodus veidi tosserdatud, pühapäeval kella 1 ajal suusatama, 40 min ja 391 kcal läks. Õhtul 8-ks bodypumpi, kui koju sain olin suht läbi, kaloreid tagasi ei söönud, püüdsin olla mõsitlikkuse piirides. Kaal oli 1 kg juures, aga tean, et peale tugevat trenni ongi nii. Homne kaal ilmselt näitab tegelikku seisu. Ja muutsin oma kaloraazi nüüd selliseks, et kui on trennipäev, siis söön niipalju, kui kaaluabi annab minu treeningkoormuse kohta, kui aga trenni pole, siis söön selle koguse, mis tuleb ilma trennimata. Seega peaks mul 260 kcal olema päevadel vahet. Vaatan, kas hakkab see kaal ka allapoole minema, vihale ajab juba, et langemist pole.
Tubli oles Secret21 - mul igasugu videosid täitsa olemas, aga ei ole minust kodus trenni tegijat. Imeltlen kõiki, kes seda teevadsmiling smiley
Trinka99 - pane mu andmed siis üles - eelmised, sest kõik oli täpselt sama. Ma kuidagi ei saa hakkamasmiling smiley Ei lase mul ka läbi selle muuta, mis meilile saatsid, st et ilmselt ma ei oskasmiling smiley
Aga kõigile mõnusat meelt ja häid miinuseidsmiling smiley
Päikest! Meil täna superilus päikseline ilm - kevad juba paistab!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: brita
Kuupäev: 27. February 2012, kl 18.23

Õudsad trennihaid. Iga päev trennitavad smiling smiley
Mul on endiselt 3-4 korda nädalas ja siis ka võimalusel. Tänane bodypump oli selle nädala esimene, nüüd tuleb bodybalance ja siis laupäeval alles 2 trenni järjest.

Õh, minu kaal näitas taas uut numbrit ees smiling smiley Vaikselt, aga järjekindlalt! Nüüd ainult allapoole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Secret21
Kuupäev: 28. February 2012, kl 12.19

Avastasin täna rõõmuga et 2 päeva tuleb trennivaba. Lihased juba nii valusad ja kaalu juurde tulnud trennitamisega nüüdseks 700g ..loodan et hakkab langema ka millalgi..

Väga tubli oled brita. tahaks ka juba uusi numbreid näha.. väiksemaid mitte suuremaid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Zant
Kuupäev: 28. February 2012, kl 13.07

Hei!
Eilne trennivaba päev läks nii nagu tahtsin - jäin ilusasti lubatud piiridesse. Peale tööd ruttu koju, tegin borši suppi, kaalusin enda oma ära, viil leiba ja kõik. Kõht tundus kuidagi tühjaks jäävat, aga kuna läksin kohe kodust ära masaazi, siis tagasitulles oli kõik ok. Lubasin ühe pirni ja rohelise tee ja ei olnudki vaja enam õhtul külmkappi piinama minnasmiling smiley Täna õnneks selg, kõht, tuhar, seega suurem kaloraaz ka, nii et ..... Kaalul täna ei käinud, unustasin, vast homme on siis mingi ilus number ka ees.
Meil täna hirmus tuuline ja vastik ilm, eilsest kevadilmast pole midagi järel. Aga ülehomme on 1.märts, kevad tuleb!!!!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Trinka99
Kuupäev: 28. February 2012, kl 20.23

Ma juba blogis kirjutasin, et olin 4 päeva augus. Söömine oli täiesti käest ära. Täna tegin siis korraliku veepäeva. Üks päev proovisin ka, aga no ei õnnestunud õhtul ennast külmiku äärest ära vedada. Trenni pole ma juba alates neljapäevast teinud, täna ei tee ka, kuna veepäev on nagunii organismile paras katsumus. Pool tunnikest lund lükkasin täna, usun, et sellest piisab alustuseks smiling smiley

Jaaa, kevad võiks tulla juba! Niiii ootan!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: brita
Kuupäev: 29. February 2012, kl 15.57

Oeh, märts-plärts jah smiling smiley Ja ülehomme taas sentimeetrid letti tongue sticking out smiley
Mul on kaal ikka väga ilusasti nurru löönud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Secret21
Kuupäev: 01. March 2012, kl 11.20

Tänasest jälle trennitama smiling smiley 2 puhkepäeva on läbi. Kaal mul kahjuks nurru väga löönud pole.. eks paistab mis need sentimeetrid homme ütlevad smiling smiley

Kevaad tuleeeb smiling smileysmiling smileysmiling smiley ma ei jõua ära oodata suve ja sooja ja kuiva ja päikest jne grinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Zant
Kuupäev: 01. March 2012, kl 11.52

angry smileyangry smileyMasendusangry smileyangry smiley
Pole ammu nii korralik olnud kui see nädal ja kaal ei premeeri mitte millegagi! Lisab vaid juurde.
Teisipäeval trenni ei jõudnud - küünetehnik oli väga korralik ja läks kauemsmiling smiley Kodus olin nii korralik, ei õginud vaid sõin kõik lubatud kalorid, eile õhtul trennis, söögiga ka kõik täpselt kalorite piires ja täna hommik +0,6 jälleangry smiley No eks homme näis mis need cm teevad, kuigi arvan et ka seal pole positiivset muutust. No täitsa lõpp - millal need miinused tulema hakkavad?
Aga äkki homme on parem päevsmiling smiley
Edu homsenismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: brita
Kuupäev: 01. March 2012, kl 13.41

Mul on täna hull söögiisu, panin kausitäie salatit nahka, jaotasin osa juba õhtu peale ka ära. No mingi 750 grammi. Nämm-nämm! Pluss assortiikommid. Ja homme peab just see pagana kaalumise päev olema!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Sentimeetrid tulle" Trinka99, Brita, Zant, Secret21
Saatis: Secret21
Kuupäev: 01. March 2012, kl 19.39

Mul on ka tavaliselt neljapäeviti see mingi näljahoog. Täna tegin üle 2 päeva trenni ja söögiisugi null. Pean tõdema et mul kas lihtsalt pole isu või on nüüd siis taas salatitest kõrini.. Õhtul nätsutasin seda salatit niiet süda tahtis pahaks minna. oeh ei tea..loodan et see mööduv nähtus sest no mida siis sööma hakkan.. suppe? ei viitsi väga teha suppi tongue sticking out smiley salat hea lihtne kiire !

Trenn oli täna üllatavalt kerge. Ei tea kas oligi pandud peale puhkepäevi selline kergem trenn või on tõesti mu füüsis juba nädalaga paranenud.

Ja Zant ära masetse.. minagi pole ammu olnud söögiga nii korralik ja trenni teinud kui viimased paar nädalat kuid eelmine nädal tõusis ja see nädal istub nagu naelutatult paigal. eks see selline periood ja see läheb üle. Tähtis on hetkel mitte käega lüüa. smiling smiley

Aga jah eks siis homme mõõdame/kaalume smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.