Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kinnita eesmärk-0%
Saatis: Kirss
Kuupäev: 24. March 2010, kl 09.50

Kui sisestad uue hetkekaalu ja vajutad nuppu "kinnitan eesmärgi" siis jätab ta selle kaalu nagu algkaaluks ja näitab ikka,et eesmärgist täidetud 0% Kas ma teen midagi valesti?Graafikul on kõik õige.

Valikud: VastaOsunda
Re: kinnita eesmärk-0%
Saatis: akinna
Kuupäev: 24. March 2010, kl 12.57

Seal on 2 rida: kaal - uuenda ja eesmärk - uuenda.
Kui tahad oma kaalu uuendada, siis tuleb sisestada see nr kaalu realt ja valida uuenda. Ilmselt sisestasid sa eesmärgi realt oma kaalu, sellepärast näitab nii.

Valikud: VastaOsunda
Re: kinnita eesmärk-0%
Saatis: Kirss
Kuupäev: 24. March 2010, kl 13.06

Aga eesmärgi realt peab ka ju uuendama,sest siis lähevad kcal vähemaks.Kui langeb kaal,peab ka vähem sööma või mis?Lihtsalt uuesti "kinnitan eesmärgi".Numbrid jäävad samaks.Hetke kaalu värskendan ja sisestan ikka kaalu alt.confused smileyconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kinnita eesmärk-0%
Kuupäev: 24. March 2010, kl 13.14

Eesmärgi muutmine nullib tõepoolest varasemate saavutuste arvutamise ja alustab taas nullist. Aga nagu isegi märkisid, on graafikul kogu langus ilusasti näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: kinnita eesmärk-0%
Saatis: Kirss
Kuupäev: 24. March 2010, kl 14.32

Tänan,jah seda ma nägin,et graafik vähemalt korrassmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kinnita eesmärk-0%
Saatis: eveka
Kuupäev: 24. March 2010, kl 17.48

Tegin eelmisel korral sama vea, mis Sinagi. Nüüd ma enam eesmärgi nuppu ei puutu. Pole vaja, et kalorinorm kord- korralt väiksemaks läheks. Minu eesmärk on ikka esialgne eesmärk ettenähtud kuudega saavutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: kinnita eesmärk-0%
Saatis: Kirss
Kuupäev: 24. March 2010, kl 20.49

Aga ,kas see on ok kui võtad kaalust alla(ise kergemaks) ja kaloreid sööd samapalju?

Valikud: VastaOsunda
Re: kinnita eesmärk-0%
Saatis: lootus
Kuupäev: 02. April 2010, kl 07.16

Ma sisestasin oma uue kaalu ja graafikult kadus beeži joone algus. Sinine joon on pidevana alles.

Mina leian, et kui kaal langeb peaks ikka ckal ka vähem sööma.confused smiley.
Ma ainult ei leia kohta kuidas vähendada söödavate ckal normi päevas.

Valikud: VastaOsunda
Re: kinnita eesmärk-0%
Saatis: doris
Kuupäev: 03. April 2010, kl 07.30

Üks võimalus uuesti teada saada päevane kalorite norm on avalehel uuesti arvutada oma KMI sisestades pikkuse ja kaalu. Peale KMI arvutuse tegemist näitab leht uuesti sinu päevast kaloritenormi. Viga on ainult selles, et leht ise pakub ka välja eesmärgile kuluva aja. Seega, kui sisestasin oma kolm kilo kergema kaalu ja leht ise pakkus aja, mis oli sama pikk kui alguses, siis oli tulemuseks veelgi suurem kalorinorm kui hetkel. Proovisin mitmel korral. Langetasin kaalu 5 kilo kaupa ja mingil hetkel hakkas kaaluabi leht pakkuma ka väiksemaid kalorinorme. Päevase kalorivajaduse saab arvutada ka järgmise valemiga, kus on arvestatud pikkust (cm), vanust (a) ja soovitud kaalu (kg). NAISED 655 + (9,5 X kg) + (1,8 x cm) - (4,7 x a)= Tulemus (Kcal) Tulemus kilokalorites tuleb läbi korrutada kehalise aktiivsusega.
Kehalise aktiivsuse kofitsient .....kcal x 1,2 - väga väike
.....kcal x 1,4 - väike
.....kcal x 1,6 - keskmine
.....kcal x 1,8 - suur.
Peale seda tehet lahuta 200-400 kcal ja saadki kehakaalu alandamiseks vajaliku normi.

Valikud: VastaOsunda
Re: kinnita eesmärk-0%
Saatis: irru
Kuupäev: 03. April 2010, kl 09.04

Milles probleem, kui kaal langeb selle kalorite hulga juures mis sa sööd siis pole ju vaja nende hulka vähendada. Kui aga kaal enam ei lange siis langeta kalorite hulka, see tundub ju loogiline.

Valikud: VastaOsunda
Re: kinnita eesmärk-0%
Saatis: lootus
Kuupäev: 03. April 2010, kl 15.52

Loogiline küll aga kui palju on vaja siis vähemaks võtta? Selle leidmiseks peab ikka arvestuse läbi tegema nagu Doris õpetab.

Valikud: VastaOsunda
Re: kinnita eesmärk-0%
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 06. April 2010, kl 14.40

kalorinormi kaalu vähenemisega ei pea vähendama. kalorinorm muutub ainult siis kui sead endale uue eesmärgi

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.