Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kaaluabi.ee tegijaid ei huvita kasutajate tagasiside?
Kuupäev: 10. April 2011, kl 13.26

Kirjutasin mitu kuud tagasi abi@kaaluabi.ee aadressile ja teavitasin veast tarkvaras.
Vastuseks SUUR NULL. Midagi.
Ja mitmeid kuid hiljem on sama viga endiselt süsteemis.
Kuidas on selline suhtumine võimalik?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi.ee tegijaid ei huvita kasutajate tagasiside?
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 10. April 2011, kl 17.48

Tere Maikelnait!

Aitäh kirja eest. Kindlasti oleme oma kasutajate tagasisidest väga huvitatud ning oleme vastanud ka oma kasutajate kirjadele. Palun täpsusta, millisest teemast on jutt.

Heade soovidega,

Kaaluabi.ee

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi.ee tegijaid ei huvita kasutajate tagasiside?
Kuupäev: 11. April 2011, kl 17.08

Mina avastasin ka mustmiljon vigu süsteemis ja eriti palju ebatäpsusi kalorikalkulaatoris.
Samuti saatsin kirja, kuid null vastust.
Siis saatsin kirja, et seljuhul ei vaja ma teenust kui siin nii palju vigu on, mis kasu mul on valeteavest???

Samuti 0 vastust!!!

Aga vaata kui kiirelt siia sinu postitusele vastati grinning smiley

Aga jh, kaaluabi tegijatele siis niipalju, et palun vastake vahelduseks meilile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi.ee tegijaid ei huvita kasutajate tagasiside?
Saatis: kessu004
Kuupäev: 11. April 2011, kl 19.32

Tere, mina küsiks kaaluabilt: Millal minu poolt sisestatud retseptid või toiduained lähevad siniseks ehk muutuvad lingiks, mille taga on toiduainete kogused jmt või siis aine puhul toitainete sisaldus ja millal mitte.
Olen päris palju retsepte sisestanud, osad on läinud, osad mitte. Sama toiduainetega. Viimati sisestatud Marineeritud lepasuitsu brolilerikintsu liha, Rannamõisa (217.0 kcal),läks peaaegu kohe. Samas mõni supp, on siiani musta kirjaga ja linki ei teki. Millest see oleneb?
parimat Kessu



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kessu004 11.04.2011 19.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi.ee tegijaid ei huvita kasutajate tagasiside?
Saatis: Riann
Kuupäev: 11. April 2011, kl 20.46

Minul on sama küsimus mis kessul - mul on toiduaineid/retsepte mis juba mitu nädalat tagasi sai sisestatud kuid nendest ei ole ükski muutunud siniseks, kõik on endiselt musta kirjaga. Samas päevamenüüsse lisada lubab ja lõppkaloraaži arvutab ka ilusti ära. Millest see tõepoolest oleneb, kas teen midagi ise valesti?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi.ee tegijaid ei huvita kasutajate tagasiside?
Kuupäev: 14. April 2011, kl 14.07

Minu eelmisel aastal sisestatud Baltix kaerahelbed on ka ikka lingita ja veel mõned sisestused. Tea, kas aitaks, kui lisada foto toiduaine pakendi osast, kus kalorid ja muu teave kirjas? Kahjuks ei saa seda teha nende toitude kohta, mis juba sisestatud ja pikaajalisel kontrollimisel sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi.ee tegijaid ei huvita kasutajate tagasiside?
Saatis: enely
Kuupäev: 15. April 2011, kl 18.57

Tere,

Tehniline probleem - installisin arvutisse Explorer 9 ja peale seda ei näe enam Kaaluabi graafikuid ja toidupäeviku diagramme, milles asi? Palun nõuandeid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi.ee tegijaid ei huvita kasutajate tagasiside?
Saatis: merx333
Kuupäev: 16. April 2011, kl 09.56

Enely, sellele küsimusele vastasin siin just hiljuti. smiling smiley
Ava Explorer, ülal vasakul, kus on otsinguriba, on sinine kastike ( sakid keskel) "Compatibility view", vajuta sinna peale ja ongi korras! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi.ee tegijaid ei huvita kasutajate tagasiside?
Kuupäev: 21. April 2011, kl 17.26

Kuidas on võimalik saata sõnumit moderaatorile.
Algajana siin ringi rapsidesoskasin ma mingil kummalisel moel luua kaks oma blogi - esimene nimega sippsikk ja teine nimega sippsikk1. Tahan selle teise (sippsikk1) kustutada, seega palun abi.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi.ee tegijaid ei huvita kasutajate tagasiside?
Saatis: kessu004
Kuupäev: 23. April 2011, kl 17.38

tere sippsikk1

Peaks olema ülde-meil: kaaluabi@kaaluabi.ee.
Kessu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi.ee tegijaid ei huvita kasutajate tagasiside?
Saatis: murmur
Kuupäev: 01. June 2013, kl 14.14

Kaaluabi saatis teate et mul 3 päeva andmed sisestamata,aga kui ma avan toidupäeviku lk. ja tahan seal midagi kirja panna,siis lingid ei avane.Eespool nouab veel mingit makset,aga mul on ju voucher aasta peale ostetud,mitte 3ks päevaks

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi.ee tegijaid ei huvita kasutajate tagasiside?
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 04. June 2013, kl 21.10

Tere Murmur!

Kas sul on voucher edastatud aadressile kaaluabi@kaaluabi.ee, et me saaksime ligipääsud saata.

Kaaluabi.ee

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaluabi.ee tegijaid ei huvita kasutajate tagasiside?
Kuupäev: 18. February 2015, kl 14.53

Ise ka ei usu, et üldse liitusin ja kuue kuu kasutamise eest maksin! Kuidas on võimalik, et üldse klientide tagasiside ega ettepanekutega ei arvestata?! Rääkimata sellest, et Kaaluabi võiks usinamalt tegeleda ka toiduainete lisamisega. Minult kui kasutajalt võtab ikka päris palju aega see toiduainete sisestamine, ei mingit kasutajamugavust. Sama hästi võiks ise exceli tabelit pidada sad smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.