Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kuhu on kadunud osad foorumite teemad
Saatis: pisike
Kuupäev: 07. May 2010, kl 09.50

Osad teemad on ära kadunud ehk pigem vist kustutatud. Kas tegemist kellegi näpukaga või on see teadlikult nii tehtud ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuhu on kadunud osad foorumite teemad
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 07. May 2010, kl 09.52

Mingi jama on Kaaluabi süsteemis. Teema algatuse panin mina, aga näitab nagu oleks pannud "pisike" - mis moodi selline asi võimalik on ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuhu on kadunud osad foorumite teemad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 07. May 2010, kl 11.33

Kopin ka siia blogis kirjutatud, et äkki võibolla Kaaluabi blogisid ei loe:

Imelik on see jah. Ma saan aru, kui kustutatakse teemasid, mis on nt väga pikalt juba seisnud ja kuhu pole ühtegi postitust enam tehtud. Aga aktiivsed teemad võiks ikka alles hoida niikaua, kuni nad ka aktiivsed on. Loodame, et hea Kaaluabi ikka loeb ka blogisid ja üldse hoiab meil siin silma peal, et "korralikud" oleksime, mitte ei tegele vaid ja ainult it-alaste probleemidega ja programmi aretamisega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuhu on kadunud osad foorumite teemad
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 07. May 2010, kl 12.37

Meie küll teemasid ei kustutata smiling smiley

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuhu on kadunud osad foorumite teemad
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 07. May 2010, kl 13.01

Aga kuhu nad siis kaovad - oli teema Duellid - eraldi kohe tehtud, aga nüüd ma seda kusagilt leida ei suuda - olen kõik rubriigid läbi käinud aga ei näe seda teemat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuhu on kadunud osad foorumite teemad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 07. May 2010, kl 14.30

No kui Kaaluabi ei kustuta, siis on see asi veelgi kahtlasem ju. Vaatasin just, et ise algatatud teemat pole võimalik kustutada. Seega võõras inimene seda ammugi kustutada ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuhu on kadunud osad foorumite teemad
Saatis: pisike
Kuupäev: 07. May 2010, kl 20.12

Ohoo vaatan nagu oleksin siin teema püstitanud? See nüüd küll väga naljakas, kuidas see nii juhtuda sai? Kuidas saab teine inimene minu nimel teha postitusi? Kusjuures otsisin minagi Tupsu36 duelliteemat ja ei leidnud ja kui lõpuks leidsin, siis ilma minu poolt lisatud teise postituseta. Ja kuna ma kangesti tahtsin Tupsu36 -le vastata ja millegi pärast läbi foorumi ei õnnestunud, siis saatsin talle juba erakirjawinking smiley. Ja kui nüüd uuesti kadunud teemat vaatasin, oli mu postitus olemas(hommikul veel ei olnud)? Nagu peitusemängeye rolling smiley. Sai vist segane jutteye popping smiley.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.