Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Regatt jäätised ja kalorid!
Kuupäev: 09. June 2011, kl 18.04

Tere,
kuna kasutajad on valesti sisestanud Kaaluabi päevikusse Regatti jäätise ja śokolaadi jäätise (pulgaga) siis palun parandada nende poolt tekitatud vead...
Kuna tootja on lehel ja jäätisel kirjutanud, et Toote keskmine toitainete ja energia sisaldus.
Siis on viga tehtud, et on pandud, et nagu oleks andmed 100g kohta… Ei ole ju reaalne tulemus, et 50g jäätise 100g toiteväärtus on 2x väiksem, kui 1liitrise 100g toiteväärtus…
Ja tänu sellele veale olen ma täna oma kaloritega üle läinud… Ja kõik tänu minust mitte olenevalt….
Kuna mina sisestasin oma kogused ilusti ja olin sellega juba ka arvestanud…
Kurb, et peab selliseid asju üle kontrollima nüüd väga teraselt…

Loodan, et parandate selle vea…

Valikud: VastaOsunda
Re: Regatt jäätised ja kalorid!
Saatis: piret
Kuupäev: 12. June 2011, kl 21.35

Kõigil juhtub ja kõik teevad enese tarkuse järgi neid sissekandeid. Muidugi kontrollime kõike võimalusel, ent nagu varemgi öeldud: mitu silmapaari on ikkagi mitu ja kus viga näed laita, seal tule ja aita.
kokkuvõttes ... vabandan tiimi nimel!
Kuid - kui tekib kahtlus, et kalorite kogus ON LIIALT VÄIKE, siis valige võimalusele pakututest kõige suurem kalorite hulk ja arvestage sellega.
Sest sel juhul võtate juba eos eneselt võimaluse ROHKEM SÜÜA!

Praegusel juhul on tabelis kolm Regati versiooni:
Premia koorejäätis Regatt - 100 grammis: 202 kcal, valke 4 g, süsivesikuid 24 g, rasvu 10 g
jäätis, regatt, premia, koorejäätis - 101.0
Jäätis, sokolaadi koorejäätis Regatt, Premia - 194 kcal

Valikud: VastaOsunda
Re: Regatt jäätised ja kalorid!
Kuupäev: 18. June 2011, kl 18.04

Tere jälle,
praegu vaatan neid Regatt jäätise kaloreid ja alles on jäetud ikkagi vale kalorite arvuga toode (See mis minul selle probleemi üldse tekitas). Ning seega võivad nüüd jälle ka teised sellega eksida... Miks parandati asjad ja ikka valesti?

Enam ei julge ise ka uuesti sisse trükkida, sest ei tea, kui kiiresti see teie süsteemist läbi läheb... Ja, kui keegi tahab toote ise sisestada siis ei lase, kuna sellise nimega toode on juba sisse trükitud...

OLGE PALUN HEAD ja tehke see viga korda... Et teistel ei tekiks minu probleemi...

Ette tänades.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.