Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kas pikendad oma kaaluabi kasutusõigust?
Saatis: Anahera
Kuupäev: 16. August 2011, kl 14.45

Tere, minul saab kaaluabi kasutusõigus detsembris 2011 läbi.

Olen hetkel kahevahel, kas pikendada või mitte, sest olen siin viimasel ajal leidnud nii mõnedki e-võimalused, mis on selliste toidupäevikute tegemiseks tasuta..

ja no ei taha enam maksta ka smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas pikendad oma kaaluabi kasutusõigust?
Saatis: aretha
Kuupäev: 16. August 2011, kl 15.36

no siinne on ikka kõige mugavam. aga olles nüüd ligi pool aastat seda päevikut täitnud, ma kaldun arvama, et ei pikenda - mul saab sept algul läbi. kogu elu ainult kaalu ja söögi ümber ka keerelda ei saa. mul tuli küll eesmärk suhteliselt kergelt kätte, esimese 3 kuuga. aga eks vaatame, kui ilma päevikuta kilod jälle kogunema hakkavad, siis äkki tulen tagasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas pikendad oma kaaluabi kasutusõigust?
Saatis: annaleen
Kuupäev: 16. August 2011, kl 20.08

Just pikendasin.
Eesmärk on veel kaugel siia on mugavam söödut üles märkida, kui kuhugi kaustikusse. Harjunud olen ka muidugi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas pikendad oma kaaluabi kasutusõigust?
Saatis: xtirtsx
Kuupäev: 16. August 2011, kl 20.19

Ei teagi, kas pikendada, mul saab oktoobris läbi. Pool aastat olen siin olnud, aga langetanud kaalu pole kahjuks. Kuigi tervislikumalt toitun kindlasti, aga selleks ma ei pea siin olema enam. Kui kaalu liikuma saaks, siis pikendaks kindlasti!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas pikendad oma kaaluabi kasutusõigust?
Kuupäev: 17. August 2011, kl 11.42

Ei pikendanud.

Sisse logides lubab foorumisse ja blogisse kirjutada, toidupäevaikut täita ei saa, aga ma nagunii neid kaloreid ei loe, ma kasutan oma vana kaalujälgijate programmi. Sain kaalupäevikust aimu, kui õigesti/valesti ma toitun, aga oleks rohkem juhendamist oodanud. Niisama ülesmärkimise eest ei viitsi maksta, kirjutan oma söömised parem paberlie. Aga foorum ja blogi on hea viis motivatsiooni hoidmiseks ja kogemuste vahetamiseks, loen ka teisi samateemalisi foorumeid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas pikendad oma kaaluabi kasutusõigust?
Saatis: Moira
Kuupäev: 17. August 2011, kl 12.03

mina just pikendasin aastaks ja kindlasti pikendan veel.

olen aastaga oma toitumise kontrolli alla saanud ja isegi sõltuvuses Kaaluabist.
nii lihtne ju, kui miski su eest kalorid välja arvutab.
isegi toidu kaalumine tuleb juba ilma kaaluta välja. smiling smiley Kui ,õhtuti päeva kirja pannes selgub ,et päevakalorinorm käes, siis ikka enam ei näksi midagi peale. Kaaluabi aitab distsipliini hoida!

nii arvan mina smiling smiley

edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas pikendad oma kaaluabi kasutusõigust?
Kuupäev: 18. August 2011, kl 13.19

Ma sooviksin kasutada kaaluabi tasulist keskkonda, kuid ma ei loe kusagilt välja, kui palju see maksab ja mida see teenus sisaldab. Samuti on arusaamatu, kuidas see siin on-line süsteemis toimib. Ehk selgitaksite pisut...
elen Ümarik

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas pikendad oma kaaluabi kasutusõigust?
Saatis: brännu
Kuupäev: 21. August 2011, kl 11.05

mina just hetkel otsin, et palju maksab, ja ei ole leidnud. kas keegi juhendaks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas pikendad oma kaaluabi kasutusõigust?
Saatis: nuts
Kuupäev: 21. August 2011, kl 12.07

Tere,

[www.kaaluabi.ee]

siin on kirjas

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas pikendad oma kaaluabi kasutusõigust?
Saatis: savikass
Kuupäev: 23. August 2011, kl 13.23

Ma mõtlen, et kui nad keskkonda nii täiendaks, et oleks mugav seda nutitelefoni pealt kasutada, siis ma vast pikendaks. Ei viitsi igal pool läpakat kaasas kanda ja pole võimalustki, asjal on aga siis mõte, kui KÕIK söödu kirja saab, mitte vaid arvuti lähedal söödu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas pikendad oma kaaluabi kasutusõigust?
Saatis: Belinda1
Kuupäev: 09. December 2011, kl 11.53

Sooviks uuesti kasutama hakata, kuid vajutades maksa nuppu, ei toimu ekraanil midagisad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas pikendad oma kaaluabi kasutusõigust?
Saatis: Belinda1
Kuupäev: 10. December 2011, kl 23.11

Viimane tund läheb, et soodsalt liituda....aga Kaaluabilt ega ka siit pole keegi vastanudsad smiley
Kas ma olen üksi siin?.....

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.