Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
miks ei saa...
Kuupäev: 20. February 2010, kl 19.49

laadida oma pilti blogisse ja miks on minu aadressiks abja-paluoja kuigi peaks olema viljandimaa?

Valikud: VastaOsunda
Re: miks ei saa...
Kuupäev: 20. February 2010, kl 19.57

Mul sama probleem, peaks olema Tallinn aga on abja-paluoja.

Valikud: VastaOsunda
Re: miks ei saa...
Kuupäev: 20. February 2010, kl 20.04

Heh, alguses tegin ka paanikat.
Abja-Paluoja esimene ja lehekülg paneb selle automaatselt. Iga muudatust tehes tuleb seadete alt uuesti kirjutada tegelik elukoht ja salvestada uuesti.
Üldse väga palju jätab soovida kaaluabi IT-lahendustes. Aga, alles registreerisin ja maksin lootuses, et lkogu lehekülg areneb kiiresti.

Valikud: VastaOsunda
Re: miks ei saa...
Saatis: Helen
Kuupäev: 21. February 2010, kl 03.47

....et tegelikult ka muudatused salvestaks tuleb parool ka kirjutada andmete muutmiseks... Vähemalt minul ilma parooli panemiseta näitas küll, et andmed peaksid olema muudetud kuid tegelikult ei olnud. Ja kasutajatugi minu e-mailis sellele mainitud probleemile üldse ei vastanud. Nõus täiesti eelneva postitajaga, et IT lahendustes on palju palju arenguruumi.

Valikud: VastaOsunda
Re: miks ei saa...
Kuupäev: 21. February 2010, kl 15.56

Minul näitab küll seadetes Abja-Paluojat, aga mujal olen ikka pärnakas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: miks ei saa...
Saatis: mei
Kuupäev: 25. February 2010, kl 08.54

...ma endale sõpru leida või asuda jälgima kedagi, kel eesmärk sama kaugel või lähedal kui minul.
Loen selle isiklikuks probleemiks, mistõttu loodan ,et leidub õpetaja siin keskkonnas.

Valikud: VastaOsunda
Re: miks ei saa...
Kuupäev: 25. February 2010, kl 15.13

Siin ei tööta paljud asjad korralikult. Seetõttu ei pea õigeks, et selle beetaversiooni eest raha küsitakse.

Valikud: VastaOsunda
Re: miks ei saa...
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 25. February 2010, kl 15.33

Oma pilti saab laadida lehe "Seaded" alt

Aba-Paluoja "probleem" laheneb täna-homme

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.