Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
palun abi.
Saatis: efka29
Kuupäev: 20. March 2012, kl 23.45

küsimus siis selline tahaks teada kas siin on koht kus saaks arvutada näiteks enda tehtud toitude kalori hulka. ma olen alles uus ja ei tea neid asju.
toitupäevikus ta annab küll kaloreid aga kui pole sellist toitu mida mina näiteks tegin. kuidas ma saaksin siis teada kui palju see toit 100g kohta kaloreid annab.
ei tahaks ju umbes ka hakata neid kaloreid panema.
enamus asju siin pole ja ma ei tahaks neid asendada mingite firmade tehtud toitudega. kas on siin üldse selline toidu kalolite arvutamise võimalus olemas peale selle toidupäeviku oma. aidake.

Valikud: VastaOsunda
Re: palun abi.
Kuupäev: 21. March 2012, kl 20.46

tere tulemast efka! Enda tehtud toitude kaloreid saad arvutada nt nii, et sisestad eraldi kõik toitained ja kogused või siis lisad uue retsepti, kuhu saad kirja panna kõik koostisosad ja valmistamisjuhendi ja siis kaaluabi ise arvutab sulle selle retsepti põhjal kalorid (oleneb tarbitud kogusest, mille sisestad). Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: palun abi.
Saatis: MarinaT
Kuupäev: 16. April 2013, kl 17.22

Tere

Oleks samuti abi vaja, kuid saadetud emailile ei tule mingit vastust.
Seega küsin siin: kuidas oleks võimalik alustada puhtalt lehelt - liitusin äsja kuid proovisin kolm päeva möned kuud tagasi, nüüd aga see vana info segab ja samuti profiili tabelis ei ole näha eesmärgi graafikut (samuti kui muudan eesmärgi ja hetke kaalu siis see ei ilmu graafikule).
Ehk siis tahaksin alustada otsast peale. Kas see oleks võimalik?

Tänan!!

Valikud: VastaOsunda
Re: palun abi.
Saatis: MarinaT
Kuupäev: 29. April 2013, kl 15.25

Suur tänu abi eest!

Valikud: VastaOsunda
Re: palun abi.
Saatis: silky
Kuupäev: 02. May 2013, kl 11.41

Tere! Minu mure on selline,et 28.04 maksin aastatasu,aga kui sai kolm päeva täis ei saa enam sisestada midagi. Avalehel on teade,et proovipäevad on läbi ja vaja maksta. Saatsin ka meili,kuhu lisasin oma maksekorralduse,aga vastust ei ole saanud.Tuhin on sees ja tahaks ju väga kasutada kaaluabi lehekülge. Mida teha,vajan abisad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: palun abi.
Saatis: janlill
Kuupäev: 25. June 2014, kl 21.40

Kui palju kaloreid annab 100 g musta valmis kohvi? Jutt on kohviaparaadist saadud kohvist. Vanasti oli valmis musta kohvi kalorid 100 g kohta, aga nüüd pole. Sisestades kohv... tuleb kõike muud, aga lihtsalt ``must kohv`` - seda ei ole.
Tervitades...

Valikud: VastaOsunda
Re: palun abi.
Kuupäev: 14. May 2015, kl 19.05

Liitusin täna. Küsimus, kas päevameüü koostamise kohta mingit näismenüüd ka kuskilt leiab? Asi võõras, ei oska ise hästi...

Valikud: VastaOsunda
Re: palun abi.
Kuupäev: 20. May 2015, kl 19.41

Tere! smiling smiley
Siin näidismenüüd pole.
Kaalutabel on põhiline toetuspunkt.
Tegelikult peaks ikkagi omal moel edasi sööma,
aga koguseid arvestama, et alla võtta....
thumbs up

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.