Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Blogi kommenteerimine
Kuupäev: 24. February 2010, kl 18.28

Motivatsiooni mõttes oleks maru hea, kui saaks teiste blogide sissekandeid kommenteerida. Tunduks nagu vahetum suhtlemine ja saaks ehk teinekord teiste kommentaaridest tuge.

Valikud: VastaOsunda
Re: Blogi kommenteerimine
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 24. February 2010, kl 21.21

olen ise sellest erinevate teemade all juttu teinud ja ka teised on sama teemat tõstatanud smiling smiley Hetkel tundub ületamatusmiling smiley aga loodame et ehk kunagi siiski.... ja et siis veel ka huvilisi oleks, keda ja kes kommenteeriksid blogisid ja "sõbra õlga" pakuksid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Blogi kommenteerimine
Kuupäev: 24. February 2010, kl 21.22

nõustun fatamorgaanaga, tahaks vahest öelda mõne hea sõna ja tore oleks ka seda enda kohta kuulda

Valikud: VastaOsunda
Re: Blogi kommenteerimine
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 24. February 2010, kl 22.32

selline täiendus on plaanis, aga ilmselt läheb sellega natuke aega

Valikud: VastaOsunda
Re: Blogi kommenteerimine
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 27. February 2010, kl 17.22

see on hea mõte, kuid siin on siiski ka üks reaalne oht - nimelt kahjuks on inimestes ka õelust ja väga kurb, kui mõni kommentaar koguni õelust väljendab.
muidu on minu meelest sellel lehel väga lahe ülesehitus. Edu teile edaspidiseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Blogi kommenteerimine
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 27. February 2010, kl 20.23

Kui on kasutajal võimalus kustutada, siis pole midagi ebameeldivat smiling smiley...kui minu suhtes ollakse tolerantne ja sümpaatne, siis mina olen esimene, kes utsitab ka teisi hea sõnaga tagant smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.