Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kirjeldavate treeningute täpsus
Kuupäev: 12. March 2013, kl 00.03

Õhtust!

Täites treeningute osa leidsin siit ka igapäevased tegevused magamiseni välja..
Küsimus: Kas alati tuleks märkida üles kõik tegevused, et aja summa oleks 1440 min.
ehk 24 tundi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kirjeldavate treeningute täpsus
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 12. March 2013, kl 09.35

Mina isiklikult ei märgi ei magamisi ega majapidamistöid nagu koristus või triikimine. Minu meelest on see normaalne tegevus, mida inimene ikka teeb. Pigem treeningpäevikusse märgin ikka konkreetselt trenni eesmärgil tehtud tegevused nagu pikad jalutuskäigud, rattasõit jne. Ja pealegi on paljud siin pakutud nn.treeningud ulmeliste kaloripõletustega sisestatud. Ma ei lähe sellele libedale teele, et iga oma liigutuse nüüd kaloripõletuse alla liigitaks, see oleks enesepettus ja kerge vabandus liigsöömisele smiling smiley Soovitaks treeningpäevikusse kanda ikka treeningud selle sõna otseses mõttes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kirjeldavate treeningute täpsus
Saatis: ilushing
Kuupäev: 12. March 2013, kl 22.25

Tere!
Mina kirjutan samuti üles vaid päevased kõndimised ja trennid. Kuigi jah, peab tunnistama, et mõni töö kodus paneb rohkem higistama kui treeningud treeningsaalis, siis ikkagi. Nagu TiiuL ütles, siis on see libedale teele minek. Ja ongi ju parem, kui märkamatult kalorid põlevad winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kirjeldavate treeningute täpsus
Kuupäev: 12. March 2013, kl 23.41

Õhtust!

Ei tea kuidas programm väljatöötatud on? Kas arvestab baasainevahetuse enegiakulu või mitte?
See peaks olema 2200 kandis. Ma kahtlustan, et mitte

Olen pannud kirja kõik tegevused 24 t jooksul (tavalised inimese ja kontorirotti tegevused) ja tuli pisut üle 3100 kcal. Ainus mõistlik asi oli 40 min käimist.
Täna oli palju autoga sõitmist (>200 km) ja ei mingit aega lõunaks see eest tugev õhtusöök ja tavaliseks trenniks aega 0 min.
Tulemus söödud 1700 ja kulutatud 3600 ehk siis soovitud tubli miinus.

Halb on ka igasuguste kontollide puudumine: vabalt võid sa päevas 25 tundi ujuda ja siis peale 30 tundi joosta ja isegi ilma söömata.

Huvitav, millise foorumi punkti alla see asi panna, et proge autor seda näeks ja vastaks.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.