Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Kuupäev: 09. March 2010, kl 17.19

Mina ka palusin mitu korda ilusasti tähekest: "mine kollaseks, mine kollaseks", ajaviiteks klõpsasin ikka päris mitu korda ta peal, ise veel mõtlesin mitu korda, et kas see, millega ma klõpsan, on ikka hiireklahv ja see, mida ma klõpsan, on ikka täheke. Ei olnud abi, ei läinud kollaseks...

Valikud: VastaOsunda
angry smileyRe: Muudatused, täiendused smiling smiley
Kuupäev: 09. March 2010, kl 19.25

ah mina ka ei oska enam siisn toimetada, täna on kõik nii imelik --ei saa asju kustutada päevikust ja siis on neid jälle topelt, siis ei saa jälle sisestada asju sestmiski on nagu kännu taga kinni , ma olen päris kuri

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: tulevik
Kuupäev: 10. March 2010, kl 07.39

Mina sain tähe kollaseks.Tuleb seda klõpsida seal kus oled juba omale päevikusse sisestanud nt.eile hommikune menüü sealt valid toidu omale ja klõpsad tähe peal.Peale seda kui oled omale valinud lemmikud siis pead selle abiakna menüü avama ja sinna sisestama oma lemmiku nt piim,müsli vms ja seal tuleb esimeseks sinu lemmik millel on ees kollane täht.

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Boo25
Kuupäev: 10. March 2010, kl 10.04

no ja ma ei saa ikkagi tähekest kollaseks, kliki palju tahad selle pealangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Kuupäev: 10. March 2010, kl 10.37

mina küll nii loodan, et see lehekülg ei kao kuskile ja muutub hoopis paremaks, sest mulle tundub et selline süsteem aitab mul kõige-kõige paremini ennast kontrolli alla hoida. palju südameid nende poole, kes seda saiti elus hoiavad))

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: tulevik
Kuupäev: 10. March 2010, kl 10.47

confused smiley hmm ei tea milles asi siis on....?

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Boo25
Kuupäev: 10. March 2010, kl 11.13

Õujee, juba sain, thänkjuu tulevik, ma ei lugenud su viimast postitust enne kui olin enda oma ära saatnud. Ma ei klikanud jah oma päevikus seda tähekest vaid sealt toitude loengust, tagusin seal tähekest nagu seganegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: tulevik
Kuupäev: 12. March 2010, kl 08.04

grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 14. March 2010, kl 15.59

Selle teema puhul on märgata ainult ühepoolset huvi asja vastu smiling smiley...ehk siis ainult selle teema lugejad, jälgijad ja kommenteerijad smiling smiley, Kaaluabi vastajatest pole kedagi.
Siirast heatahtlikku huvi kodulehe kasutajate poolt ei saa siiski lahterdada kategooriasse "Ülestõmmatud Kiun" winking smiley Virtuaalses keskkonnas ei saagi ju muud moodi kontrollida tegijate usaldusväärsust, kui asja vastu huvi tundes smiling smiley. Nii mõneski blogis ja teemas on olnud juttu sellest, et kõik on super ja hea ja vajalik ja lahe...aga, kuna asjad on segased, siis raha ei tahaks pooliku asja eest maksta.
Lehe alumises servas olevad märk-logod (Euroopa Liit ja Eesti Heaks) lisavad küll usaldusväärsust, aga tegijad peaksid siiski tunnetama nende märkidega kaasnevat vastutust winking smiley.
Paljud kasutajad on selle lehega "kaasa tiksunud" alates 2.märtsist, nagu minagi, ja nende puhul saab juba rääkida ka kasutajakogemusest smiling smiley ja usinad kasutajad on andnud väga väärt tagasisidet, kuidas ja mida saaks mugavamaks teha või muuta, et asi siiski toimiks. Ootaks ka "vastasvõistkonna" panust winking smiley.

Kõikide soov on ju teha heast asjast veel parem asi. Kui sellest vaatenurgast läheneda püstitatud teemale, siis oleks ehk ka tegijatel vastamine lihtsam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 15. March 2010, kl 23.04

Vabandan segaduse pärast, eelnevas mõtteavalduses eksisin kuupäevaga, ehk siis 2. veebruar ja 1,5 kuud on juba siinoldud aeg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Siiri
Kuupäev: 16. March 2010, kl 20.44

Tere,
olen siin kyll v'arskemast v'arskem kaaluga maadleja, aga kohe tekkis kysitavus selle p'aevamenyy vastavuse osas. sisestasin oma t'nase menyy, mis koosnes kolmest lahjema plaadikoogi tykist, borshist, kahest juustusaiast ning lihapirukast, lisasin veel 10 g oli ja voila! minu menyy ongi tasakaalus! ma pole mingi toitumisspetsialist, aga selline "tasakaalustatud" menyy pikas perspektiivis tervislik kuidagi pole. kas ei oleks siiski voimalik tasakaalusatatuse hindamisel arvestada ka toidugruppidega (toitumispyramiidi pohimottel)? Samuti oleks ikkagi normaalne kui ma enda sisestatud retsepti koostisaineid ka hiljem saaksin n'aha (ja veel parem, kui ka teiste omi, sest toesti - sama NIMEGA rooga voib ikka vaga erinavalt valmistada).
Loodetavasti j'atkub tegijatel indu ja vastutustunnet ja keegi ei pea pettuma, et on reklaami ohvriks langenud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: Aqua
Kuupäev: 17. March 2010, kl 11.15

Tegin endale 3 päeva prooviperioodi ja mulle on see leht täitsa meeldima hakanud. Vaadates aga seda vestlust siin ja moderaatorite (on neid üldse) apaatsust. Siis pole mul vist ikka mõtet makstavat osa enam võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Kuupäev: 17. March 2010, kl 12.34

Miks makse nupp ei toimi? Ma pole saanud päevikut juba mitu päeva kasutada!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Kuupäev: 17. March 2010, kl 17.53

ahhaaa

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: foxlife
Kuupäev: 17. March 2010, kl 19.39

Naljakas, et Kaaluabi vastab mingis valesti sisestatud retseptide teemas aga palju olulisematele teemadele, nagu nt see maksmise probleem (millega nad omaeti ju kasu teevad), sellele ei reageerita üldse ega tunta huvieye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: pisike
Kuupäev: 17. March 2010, kl 20.43

foxlife võtsid mul sõnad suust...ise olen loobunud igasugustest küsimuste tõstatamisest. Ei näe lihtsalt mõtet, kui vastust ei tule. Aga muidu olen positiivne, kaal langeb ja tuju on hea!

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 18. March 2010, kl 09.52

Veebruarikuus ja märtsis oleme tegelenud pisivigade parandamisega. Samuti veebruaris panustasime toiduainete baasi kasvatamisega ja hinnanguliselt on hetkel toiduaineid baasis 1,5-2 korda rohkem kui 1. veebruaril

Aprillis on plaanis tuua välja järgmised uuendused
* blogide kommenteerimine
* toitumise põhjalikum analüüs ehk saab veel täpsemalt teada, kuidas toitud
* toiduaine detailine info
* retseptide detailne info
* ja palju väikseid pisitäiendusi, mida oleme tagasisidena kasutajate käest saanud



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaaluabi_kasutajatugi 18.03.2010 10.08.

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. March 2010, kl 09.58

Väga tore kuulda.
Kuigi minu arust selle toiduainete baasiga võiks tegeleda siis, kui suuremad probleemid lahendatud. Kui midagi on puudu, saavad kasutajad alati ise uusi toiduaineid juurde lisada.
Aga väga tore saada lõpuks vastukajasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: savikass
Kuupäev: 18. March 2010, kl 22.50

Jah, liikumispäevikusse ei saa hetkel kõndimist sisestada.
Mis imelikud probleemid selle baasiga on? Makstud kasutajaid ei tohiks nii avalikult testgrupina kasutada. Võiks ju teha mingi paralleelse baasi, kus asju testida ja kui asi toimib, panna makstud kasutajate baasi ka need uued funktsioonid.
Või on siis kasutajaid juba nii palju taga, et miskid serverid tõrguvad või mis?
Muidu on hea programm ju, eriti tore oleks, kui kõik siin töötaks ka.
Ärge nüüd head asja ära rikkuge.

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 19. March 2010, kl 16.27

savikass kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah, liikumispäevikusse ei saa hetkel kõndimist
> sisestada.

testisime ja töötab. Ei ole selles osas mingeid muudatusi teinud ja kõik peaks olema 100% korras. kui siiski mingil põhjusel jätkuvalt ei tööta siis kirjuta abi @ kaaluabi.ee

Valikud: VastaOsunda
Re: Muudatused, täiendused smiling smiley
Saatis: savikass
Kuupäev: 19. March 2010, kl 21.28

Täna hommikust alates töötab jälle, eile ei töötanud. Aga millest probleem üldse tekkis?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.