Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Link - Leia sõpru
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 27. November 2010, kl 15.06

Kas ja kuna see link reaaselt tööle hakkab ? Pean silmas tööle hakkamise all seda, et leian seda linki kasutades need sõbrad kellele olen Kaaluabi´ga liitumise kutse saatnud ja kes on ka liitunud.
Kas ja kust kohast on mul võimalus näha, kelledele ma olen juba kutse saatnud ja mis staatuses kutse on ?
Kui neid võimalusi hetkel ei ole (tõenäoliselt ei olegi), siis kuna sellised võimalused võiksid tekkida ?

Ja lisan juba ka kohe teise küsimuse : kas on väga keeruline toidupäevikusse "lisa eilsest" täiendada võimalusega " lisa viimasest nädalast" või midagi sellist ehk siis, et ma saaksin kopeerida toiduaineid viimase nädala ulatuses. Kuud aega on vist liiga palju tahetud. Aga võiks olla mingi pikem periood, kust toiduaineid saaks kopeerida.

Ette tänades

Tupsu

Valikud: VastaOsunda
Re: Link - Leia sõpru
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 23. December 2010, kl 12.31

Tere Tupsu!

Aitäh ettepanekute eest. Sõbrateenuse arendus on meil kavas, kuid enne soovime valmis jõuda retseptivaate täiendusega. Kui see on valmis, võtame järgmised arendused ette.

Panime Sinu soovid omale kirja ning esimesel võimalusel neid ka teeme.

Tervitades,

Kaaluabi.ee

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.