Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: savikass
Kuupäev: 09. March 2010, kl 19.24

Täna õhtul avastasin, et söögi lisamine ei lähe üldse enam nii sujuvalt, kui enne. Enne oli nii, et sisestasid kasvõi sõnaosa ja juba anti sulle valik, mis toidud andmebaasis sees on. Aga nüüd sisesta kasvõi terve nimetus, aga mitte midagi ei toimu. Tuleb minna retseptiraamatusse otsima.
Vana süsteem oli kiirem ja kindlam.
Kas mingi muudatus on tehtud või?

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: polters
Kuupäev: 09. March 2010, kl 19.27

Mul sama lugu, kuidagi ei saa lisatud toite, kahju, kui muudatus halvemuse poole tehtud on, aga loodame, et see mingi rikesad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: rotipesa
Kuupäev: 09. March 2010, kl 19.32

Sama siin. Loodan, et see anomaalia peagi laheneb.

Valikud: VastaOsunda
angry smileyRe: Söögi lisamine, kas muudatus?
Kuupäev: 09. March 2010, kl 19.32

sama asi praegu maadlen sellega ja üleüldse olen ma juba viha st punane see ei ole ainuke viperus või siis "täiendus" nagu nad lubavad , ma olen julm

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Kuupäev: 09. March 2010, kl 19.38

ma lihtsalt ei viitsi enam , minu silmis on kaaluabi oma margi täis teinud , tore küll et on võimalus antud aga kui ma pean niigi närvilises elus siin ka oma närve kulutama mingi sakkiva programmi pärast, siis lõpetagu ära ,sorri aga ma olen vihane ja mind ei ole õpetatud oma tunded maha suruma ja ja kõike seda endas hoidma . Võibolla homme mõtlen teisiti aga kui hommikul on mingi kammajaa siis .....

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: Sirocco
Kuupäev: 09. March 2010, kl 19.44

Jah, ootan ka juba tunde. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Kuupäev: 09. March 2010, kl 21.26

Kuulge, ma tahan oma raha tagasi, mul pole küll aega 1000 toiduaine vahel surfata, et hommikust röstsaia munaga kirja saada, sellist kaaluabi ma küll ei vaja, seega jätan need päevad märkimata ja ehk siis pikendatakse mu kasutajaõigusi, kui süsteem jälle normaalne on!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Kuupäev: 09. March 2010, kl 21.26

Urrrrrrrr.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: Rii
Kuupäev: 09. March 2010, kl 21.32

Väga tüütu. Kas mingi uuendus? angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: ransu
Kuupäev: 09. March 2010, kl 22.29

tegutsege,kes te raha võtate,tahaks teenust,mille eest ma olen maksnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Kuupäev: 10. March 2010, kl 07.45

ikka ei töötasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: savikass
Kuupäev: 10. March 2010, kl 08.15

Jah, ja liikumise sisestamisega on täpselt sama lugu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Kuupäev: 10. March 2010, kl 08.22

tundub et hommik ei ole õhtust targem,ei saa ikka asju lisada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: Helen
Kuupäev: 10. March 2010, kl 08.41

No varu veidi kannatust mukinaator. vaevalt et It tugi öösel töötab. Ja teinekord ongi nii, et kui muudetakse midagi siis võib see paigast ära ajada mõne teise asja. Loodan ise ka, et asi saab korda tänase päeva jookusul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 10. March 2010, kl 09.10

KAUA VÕIB????????????????moody smileymoody smileymoody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: shakira
Kuupäev: 10. March 2010, kl 09.31

Mina ei saanud samuti eile õhtust "normaalselt" asju sisestada.
Täna hommikul viskas jälle ette kirja, et veebiserveri tõrge ning ilmselgelt ei saanud sisse logida. Pole minu mure, et nende it osakond öösel ei tööta, ma olen maksnud antud teenuse eest ning see eeldab seda, et ma saan ka seda korralikult kasutada. Korduvalt olen nende veebiserveri tõrgete tõttu saatnud sinna päringuid, kuid vastuseid ei ole ma saanud.
Pisut respekti kasutajate suhtes ning viisakust vastamisel võiks ju siiski olla, kui juba selline süsteem on üles ehitatud. Ma saan aru, et igale ei jõua vastata, aga no postitagu foorumisse siis vabandus kõigile lugemiseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: Sille
Kuupäev: 10. March 2010, kl 09.40

tere,
olen siin ka hädas nende toitude lisamisega. enne sai tõesti suht kiiresti oma söögid lisada, kuid mul pole küll aega nt. piima otsida miljoni varjandi hulgast, lõpuks ei leidnudki, sest mul sai aeg otsa. et kui kaaluabi miskit vastu ei kosta või kähku oma muudatust tagasi ei muuda, siis tahaks raha tagasi saada, mis muide polegi nii väike raha mingi algava programmi jaoks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 10. March 2010, kl 09.54

Mina küll täitsa sain, tundub, et nüüd töötab. Siis parandati ikka päris kiiresti ära ju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: Boo25
Kuupäev: 10. March 2010, kl 10.03

mina jaman selle asjaga juba u. nädal ja tavaliselt juhtub see just õhtusöögi sisestamisel, aga täna oli hommikusöögiga ka, see, et praegu saab sisestada jälle nagu peab, ei tähenda, et seda edaspidi ka saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: kadri
Kuupäev: 10. March 2010, kl 16.12

minaei saa ikka sisestada,jube jama on.ma arvan,et see ei ole päris normaalnu,et asjad nii pikalt ei tööta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: Kiiiiizu
Kuupäev: 10. March 2010, kl 16.26

Mul oli ültse probleem registreerumisega,mitte ei saanud ja mtu kirja saatsin nüüd vastati ja täna sain registreeruda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: Heidi
Kuupäev: 11. March 2010, kl 07.25

Appike kui kurjad postitused.Kuigi räägitakse ,et paksud on sõbralikud ja lahkedwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: Herett
Kuupäev: 11. March 2010, kl 09.37

heia kõik siin ... võtke asja rahulikult!!! Uskumatu, kuid mina olen rahul. Ma saan kirja panna mis vaja pole kyll kõiki neid asju siin listis, kuid proovin sarnaseid tooteid kasutada. Suurema osa toitu teen kodus ise... kõiki ei saa määrata, kuid kasutan siis tõesti sarnaseid tooteid.. põhiline on, et mitte suuri koguseid ja rasvaseid toite. Selle programmi abil sain aru, et söön palju suuremaid portse kui vaja on. Loodan, et programm ikka edasi jääb. Saage ka sellest aru, et ega programm meid ei salenda - meie ikka salendame ennast. Programm on lihtsalt abiks sellel raskel tööl. Jõudu kõigile - nii adminnidele kui langetajatele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: Boo25
Kuupäev: 11. March 2010, kl 10.34

kui listis ei ole, saad ju ise selle sinna lisada,ma olen väga palju toiduained pidanud lisama, omal ikka täpsem tulemus, kui õiged asjad nimistus olemastongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Söögi lisamine, kas muudatus?
Saatis: irru
Kuupäev: 11. March 2010, kl 13.43

Mina ka ei saa aru miks inimesed siin nii kurjaks läinud. Minu jaoks suureks abiks juba lihtsalt see, et saan kasutada toidupäevikut ja ei pea ise kaorikulu arvestama. Võtke rahulikumalt, tõesti nagu Herett mainis ei salenda meid programm vaid ikka meie enda töö ja vaev.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.