Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: Niika
Kuupäev: 20. April 2010, kl 09.11

KLus te sportimas käite ja kas seal on ka treenereid, kes nõuga abistaks?

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: Jupats
Kuupäev: 20. April 2010, kl 13.36

Mina käin Reval Spordis. Mulle seal meeldib smiling smiley. Eriti lahedad on spinning Jaanusega ja hommikused Body pumbid Fjodoriga. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: Niika
Kuupäev: 20. April 2010, kl 13.58

See Fjodor Dunik, keda kõik kiidavad? Temast on üksvahe ajakirjanduseski päris palju juttu olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: Siku
Kuupäev: 22. April 2010, kl 10.20

Mina käin Arcticus, mulle isegi meeldib, kuigi ma pole veel kõiki erinevaid trenne proovinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Kuupäev: 22. April 2010, kl 16.36

Kui ma Mustamäel elasin, siis käisin Diana Shapingus, mis asub Kadaka teel. See on küll väike koht (treeningsaal mahutab kuni 16 inimest), aga nii ongi hea, sest treener jõuab kõigiga tegeleda. Tegeleda saab seal shapinguga, pilatesega ning kõhutants ja jooga olid ka mingi aeg (ma ei tea täpselt, kas praegu ka on). Eriti head treenerid on seal Irina ja Diana. Netist saab ka selle klubi kohta uurida: [www.dishape.ee]
Soovitan soojalt smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: Jupats
Kuupäev: 25. April 2010, kl 09.35

See sama Fjodor Dunik jah. Ta on tõesti hea treener: viitsib vaadata kah, et kes mida teeb ja siis parandab valet asendit jne. Jaanus on sellepärast väga positiivne, et tema trennides on hea muusika, pole mingit mõttetut rahmeldamist ja peale 2 h spinningut on tunne, et läheks sõidaks veel, sest nii palju positiivset energiat saab sealt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: omena
Kuupäev: 26. April 2010, kl 22.06

reval ja muuhulgas shaping. aga treenerit peab valima, on ka selliseid, kelle trenni lõppedes oleks nagu ainult kõrvad töötanud...pakun Marikat. kui tema kõrval tegema ei hakka, siis ei hakka kunagi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: Päksu
Kuupäev: 16. July 2010, kl 11.19

Mina pole kahjuks 2 aastat trennis käinud, olid siiamaani rahalised raskused ning üritasin väevõimuga õues käia. Ennem seda käisin aastaid Mustamäel TTÜ spordihoones sellises klubis nagu Fittest. Super koht, kuna nüüd olen ära kolinud kardangi uut klubi leida, mis vastaks samale tasemele. Eriti meeldisid Marit Riisi spinnid - superluks kui treener valib he amuusika, mida naudid ja läheb meelest ära, et trennis oled. Loomulikult ei saa üle ega ümber Rainer Rebase tantsulistest aeroobikatest ja tantsulistest stepaeroobikatest. Ene Ottokar - annab sulle nii palju energiat. Liis Kutsar - alati aitab ka toitumisalaselt, oskab vastata enamus küsimustel smiling smiley Fittestist on küll ainult head mälestused!

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: Heleen
Kuupäev: 23. September 2010, kl 09.01

Ma käisin ka Fittestis, ja mulle väga meeldis seal. Eriti meeldisid Raineri trennid. Aga jah ka kolimisin ära ja tükk aega ei suutnud endale klubi valida, käisin proovimas nii Revalis, MyFitnessis kui ka Spartas. Igal ühel omad head ja vead, aga üldjuhul otsustas ikkagi asukoht ja kuutasu, nii siis olengi Spartasse pidama jäänudsmiling smiley. Reval ei jäänud mulle lihtsalt kuidagi tee peale ette, kuigi seal on päris palju erinevaid võimalusi trenni teha, et iga üks ilmselt peaks sealt leidma endale sobiva treeneri ja treeningu. MyFitness on aga veits liiga kallis ja tihti peale liiga täis, et siis kui kõik otsustavad ennast näiteks suveks saledaks saada, siis tuleb aegsasti broneerida endale koht trenni. Treenerid jällegi meeldisid ja koht ka. Sparta hetkel meeldib, palju erinevaid valikuid treeninguteks, ja treenerid ka toredadsmiling smiley Treening koha saamisega ka probleeme pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: Madleen
Kuupäev: 20. December 2010, kl 22.37

Täiesti juhuslikult olen minagi Fittesti fänn - väga toredad treenerid, sellised asjalikud ja asjatundlikud, samas vaimukad ja lõbusad. Viimase poole aasta jooksul olen proovinud ka Arcticut ja KalevSpa-d, kuigi ka neil on omad tugevused - Arcticus nt mugav riietusruum ja basseini kasutamise võimalus, siis otsustasin siiski Fittesti juurde jääda, eelkõige treenerite pärast. Rainer on muidugi klass omaette, hea tuju garanteeritud, Pirgit on ülitore (arstidiplomiga, kusjuures), Kadri ja Kaia väga vahvad, Anne suurepärane! Ei ole ühtegi sellist treenerit, kelle tundi ei tahaks minna. Mulle meeldivad ka Fittesti leidlikud kampaaniad, kus ka olemasolevad liikmed saavad osaleda, mitte ainult ei peibutata uusi.

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Kuupäev: 27. December 2010, kl 15.30

Tartu Arctic Spordiklubis käin ja väga rahul nii mõnusa maja, toredate ja professionaalsete treeneritega kui trennivalikugasmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: missy
Kuupäev: 02. January 2011, kl 12.52

Meriton on hea.Asukoht superlux ja hinnad paigas.
Revalis käisin enne ja Meriton teeb ikka pika puuga ära: masinad ei lagune nii hoolega (st masendav on kardiosaali minna kui 25% aparaatidest ei tööta), treenerid sõbralikumad ja klienditeenininduskultuur paigas.
Toona oli Revalis cash-only, mis mind ka segas - sinna nurgataha on cash-only kriipi minna... eelistan kaardimakseid.
Meritoni miinuseks on see, et minu jaoks on seal palav - minimaalselt 18 kraadi.
Lisaks käisin ujumas Kalevis, mis on väga positiivne. Uuest aastast loobun, sest hinnad ülemäära kõrgele aetud. Lisaks on uues spordiklubis ka olemas bassein.
Nüüd pean kolima üle Viimsisse. Proovitreening seal oli igal juhul meeldiv.

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: birgit38
Kuupäev: 02. January 2011, kl 19.21

Mina kiidan taevani Viru MyFitnessi! Super trenerid ja mõnus seltskod! Kahjuks elukoha vahetusega seoses ei saa seal enam käia, aga ega uuelgi kohal väga viga ei ole!

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: kersti2
Kuupäev: 16. January 2011, kl 11.29

Mina kiidan Arctic Sporti-toredad vesiaeroobika trennid, vesi paraja soojusega, head treenerid, tunniplaanis väga palju trenniaegu.

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Kuupäev: 16. January 2011, kl 12.56

kas keegi käib mustakivi spordiklubis?ma hakkan homsest käima sheipingus..ja zumba tantsu tahaks kah proovida...

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: Gerri
Kuupäev: 17. January 2011, kl 20.24

Kas keegi myfitnessis ka käinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: Jänx
Kuupäev: 20. January 2011, kl 08.56

Need, kes regulaarselt trennis käivad, kui tihti te käite ja mida teete?

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: Porthita
Kuupäev: 20. January 2011, kl 09.27

Mina käin trennis vähemalt 4 korda nädalas ca tund aega. Püüan sättida nii, et trennipäevadele jääks vahele ka üks puhke päev.
Põhikoormus hakkab viimasel ajal langema jõusaali ja kardio seadmetele, kuid üritan siiski vähemalt korra nädalas jõuda ka sheipingusse või mõnda muusse rühmatrenni.

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Kuupäev: 22. January 2011, kl 16.03

Mina käisin vanal aastal 4 korda nädalas, "tänu" Pärnu Spordihalli õnnetusele pean praegu 3 korraga hakkama saama. Naudin kaks korda nädalas zumbat, sellele lisaks lihastele mõeldud selg/ kõht/ tuharad ja loodetavasti varsti taas neljanda treeninguga StepFit või spinning. proovin kindlasti ka uue lubatud BodyJam treeningu ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: katis
Kuupäev: 25. February 2011, kl 14.16

Rasedana käisin Revalis. Ei jätnud sümpaatset muljet see koht. Peale rasedust alustasin Meritonis. Puhas, ilus, korralik, toredad treenerid. Jõusaal võiks suurem olla. Seal käisin 10 kuud. Hinna poolest ka mu arust sobivaim. Hetkel katsetan Tallinna Arcticut. Hind krõbedam, aga neil oli hea kampaania ja võimalus soetada 1 kuu proovikuukaart soodsalt. Midagi halba pole öelda veel. Meritonis tegin kuni 8 tundi trenni nädalas, praegu piirdun umbes 6 trenniga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: Banda
Kuupäev: 28. March 2011, kl 16.37

Mina käin myfitnessis, vahel on trennid ülerahvastatud ja klienditeenindus annab soovida aga erinevad treenerid ja erinevad trennid ja hind on kõik tasakaalus, seega väga hea ja soovitan kõigile. Lisaks on seal puhtad riietusruumid ja ka palju muid erinevaid võimalusi peale trenni lõõgastumiseks...

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: savikass
Kuupäev: 12. April 2011, kl 09.39

Pilatsese-sõpradele soovitan väikest privaatset ja väga head kohta: [kaisamarran.blogspot.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Kuupäev: 24. April 2011, kl 16.48

Käisin 4 aastat Planetspordis. Super mõnus ja toredad treenerid, ainult rahvast on kohati liiga palju.
Hetkel olen Status clubis, ka väga mõnus, hea rahulik ja oma ette saab olla, trennid on ka hästi toredad aga trenne on natuke vähe.
Soovitan soojalt mõlemat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: TipTip
Kuupäev: 27. April 2011, kl 16.30

Käin Fittestis Nõmmel juba üle 4 aasta. Nüüd kolisin ja ka töökoht vahetus ja tahaks klubi vahetada, aga samas meeldib Fittest väga ja ära tulla ei taha. Dilemma.

Ene Ottokar on super, eriti tema BodyPump.
Marin Moks - väga mõnus spinning.

Samuti meeldib nende BodyBalance ja Pilates, nii Merit kui Kaia on mõlemad ülimalt meeldivad treenerid. Raineriga saab alati hea tuju. Pirigit on väga hea. Kõik treenerid on seal supersmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: nörk
Kuupäev: 31. May 2011, kl 07.38

tantsusõpradele soovitan DanceActi. Ma olen nii ülivägarahul!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 20. August 2011, kl 15.50

Mina käin Meritonis ja olen ülirahul...treenerid on toredad,hind on mõistlik ja trennid on lõbusad...üritan käia 4 korda nädalas ja üldiselt käin fatburn,summerfit,powerdance,dance-mix,kõht-tuhar...neljapäeval proovisin esimest korda ka funktsionaalset(esimene kord on alati raske)...järgmine nädal alustan uuesti body-pumpi ja joogaga..cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: begood
Kuupäev: 16. September 2011, kl 21.53

Mina käin Planetspordis!! Soovitan soojalt just klienditeeninduse ja treenerite suhtumise poolest- väga soe ja abivalmis personal. thumbs up
Ise käin 2x nädalas Zumbas- annab väga hea koormuse ja super hea tunde pärast ning hea muusika/ägedad liikumised on ka smiling smiley
(heameelega käiks tihedamini, aga lapse kõrvalt.... noh tekivad natuke süümekad, et ma ju peaks tegelikult praegu olema kodus ja tegelema lapsega mitte trennis mõnulema)

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: Airika
Kuupäev: 12. October 2011, kl 20.04

Myfitness- mõnused treenerid ja huvitavad trennidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: anny22
Kuupäev: 15. October 2011, kl 00.06

winking smiley mina kiidan spordiklubi "vaba loodus"- iga ilmaga, iga kell avatud ja mis peamine- tasuta!! Vaja vaid enal ainult uksest välja saada ja meelepärane spordiala leida vastavalt võimalustele ja vajadusele.

Valikud: VastaOsunda
Re: kiitke mõnda spordiklubi, kus käite?
Saatis: Säsil
Kuupäev: 11. December 2011, kl 13.11

Pärnus käin Planet Sport klubis. Esimeste treeningute järel võin öelda, et väga meeldiv personal, hästi korraldatud trennid ja enam-vähem taskukohane hind (kartsin hullemat).

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.