Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kas keegi tahaks koos spordiklubis käima hakata?
Saatis: preili5
Kuupäev: 14. September 2011, kl 10.31

Olen jõudnud arusaamisele, et pean ikka trenni minema, muu ei aitasmiling smiley
Olen Tallinnast, 23 aastane, 72,5 kgsmiling smiley
Tahaks hakata kuskil rühmatreeningutes käima-bodyfit,bodypumpp v mis iganes need kõik on.
Igatahe stahaks trennis käima hakata ja vormi saada. Kardan, et ei jaksa alguses üldse trenni teha ja et kõik teised seal ilusad ja saledad, mis siis üksi suur ja hingeldan, midagi ei jaksagrinning smiley. Äkki leidub keegi minusugune, kes tahaks koos julguse kokku võtta ja trenni minna?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks koos spordiklubis käima hakata?
Kuupäev: 14. September 2011, kl 12.14

Tere!

Ma just kirjutasin ka täna siia, et otsin trennikaaslast. Alustasin käimist Spartas. Ja mulle meeldib ntx väga Pumpfx ja Spinn. Ka jõusaalis on lahe. Kusjuures seal pole väga mina küll kohanud mingeid peenikesi jm mimme, suht vaba õhkkond seal. Kui oled huvitatud, siis saada meil mulle dragstar@hot.ee

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks koos spordiklubis käima hakata?
Saatis: Kairka
Kuupäev: 14. September 2011, kl 14.24

Tere!
Mina tahaks ka uuesti hakata trennis käima järgmisest kuust. Mul on muidu Reval spordi kaart olemas ja tahaks tegema hakata vesiaeroobikat jm treeninguid. Elan muidu lasnamäel ja teen see kuu veel välisporti (jooks, ratas). Kui keegi Revalisse minna plaanib siis võiks ka koos käia. Minu meiliaadress on kairikal@hotmail.com smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks koos spordiklubis käima hakata?
Saatis: Katy
Kuupäev: 16. October 2011, kl 11.21

Tere Kairika!

Saatsin Sulle meili. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks koos spordiklubis käima hakata?
Saatis: mya
Kuupäev: 03. November 2011, kl 08.44

Otsiks ka trennikaaslast, kellega valida spordiklubi ja minna nt vesiaeroobikassse.
Kaalun umbes 79 kg, kes oleks huvitatud koos käimisest võiks saata meili anna.liis@mail.ee
Asun Tallinnas, Kesklinn, olen valmis leidma kompromissi toreda motiveeriva kaaslase nimelsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks koos spordiklubis käima hakata?
Kuupäev: 03. January 2012, kl 22.21

Mina otsin ka trennikaaslast, Tallinnas bussijaama ja Kalevi spordihalli vahel elan. Kuna mul on koer, siis käin õhtuti ka jalutamas, aga kuna alles Tallinnasse kolinud, siis üksi on vahel päris jama jalutada. Nii et keegi võiks veel tullasmiling smiley
Ja trennis tahaks hakata käima Fittestis, kuna seal tundub praegu kõige soodsam. Aga üksi ei taha jälle minna, samal põhjusel, mis siin esimene postitaja ütles grinning smiley
Kes ei ole veel leidnud trennikaaslast, siis võtke ühendust! Pakkumine ei aegu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas keegi tahaks koos spordiklubis käima hakata?
Kuupäev: 03. March 2013, kl 12.26

Tere!
Mina käin nii kuidas juhtub hetkel Tallinna Arcticus ja ei saa kohe kuidagi üksi käidud, ikka see häbelikkuse probleem.. Kaalun 83kg hetkel

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.