Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Lumekühveldamine
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 04. February 2010, kl 01.08

Kraapisin 20 minutit hommikul autot lume alt välja ja ennäe, kulutasin sellega tervelt 140 kalorit. Peaks end naabrimeestele ka appi pakkuma, saaks hooga kõikidest üleliigsetest kaloritest lahti. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Lumekühveldamine
Kuupäev: 19. February 2010, kl 14.21

Ma kühveldasin täna üsnagi tempokalt 75 minutit lund õues. Hiljem toksisin siia ka sisse ja oh üllatust!!! olin vabanenud 737 kalorist!! kas see ikka vastab tõesti tõele?..natuke paneb samas kahtlema..aga tõesti,kui ikka nii vingelt kalorid sulavad lume kühveldamisega,siis hakkan ka naabritele abi pakkuma ;D

Valikud: VastaOsunda
Re: Lumekühveldamine
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 19. February 2010, kl 14.48

tund aega füüsiliselt väga intensiivset tegevust võib tõesti kulutada 300-600 kalorit. Samas peab hindama 75 minutit konservatiivselt. Kas tõesti lasite ühtejutti 75 minutit ilma puhkuse ja vähemintensiivsete tegevuste?

Valikud: VastaOsunda
Re: Lumekühveldamine
Saatis: savikass
Kuupäev: 21. February 2010, kl 18.27

Mina tegin täna raske matka lumes, pulsikell näitas kalorikulu tervelt 550 kcal, seda peaks saama usaldada. See on üle kolmandiku minu päevasest kalorinormist. Ma just mõtisklen, et kuidas ja kui julgelt need kalorid tohib siiski täis süüa. Programm arvestab need muidugi ise maha ja lubab süüa, aga kuidas on praktikas? Ma olen alles nii vähe siin olnud, et endal kogemusi ei ole.
Aga on selline kogemus, et olen füüsiliselt väga aktiivne olnud kogu aeg, mis pole sugugi takistanud kilosid kogumast. 15 aaastaga vähemalt 18 ülekilo.
Et siis minu küsimus: äkki peaks siiski liikumisest saadud kalorid lisama nn boonusesse ja sööma ikka ainult omale ettenähtud kalorinormi piires?

Valikud: VastaOsunda
Re: Lumekühveldamine
Saatis: elka
Kuupäev: 21. February 2010, kl 19.25

jah mul ka kuidagi kahtlane tunne et kohe hulka rohkem võib süüa.mina näiteks 40 minti ajasin lund ja sain kohe üle kolmesaja lisakalori.muidu ajan ikka lumerookimiseks oma poega taga aga täna ajasin ise pool õue tühjaks,poisil muidugi hea meel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Lumekühveldamine
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. February 2010, kl 23.55

Huvitav, et 99,9% siia liitunud kasutajatest on kõik enamal või vähemal määral kogu oma elu tegelenud kaalulangetamisega ja ometigi nii paljud lähevad sellest treeningpäevikust paanikasse.
KUI te kohe esimesel päeval, kui registreerusite, määrasite oma KMI nii, et valisite ka füüsilise tegevuse, siis võite vabalt ära unustada need miinused, mis saate, kui füüsilist tegevust trennipäevikusse lisate. See arvutab valmis teile juba teie igapäevase kalorivajaduse arvestades ka teie füüsilist koormust. Kui aga valisite, et koormus null, siis loomulikult, kui nüüd trenni teete, peate selle võrra ka rohkem sööma. Muidu on varsti organism säästurežiimil ja hoiab kinni igast võimalikust varust ja teie aga imestate, et miks kaal ei lange, kuigi teen omaarust kõike õieti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Lumekühveldamine
Saatis: savikass
Kuupäev: 22. February 2010, kl 09.19

Äkki ma ei osanud registreerumisel kõiki asju vaadata, seda enam, et võtsin algul prooviks selle 3 tasuta päeva, ilmselt ta pani paljud asjad seal vaikimisi (ma ei mäleta, et oleks sisestanud midagi muud peale oma pikkuse ja kaalu, isegi vanust mitte).
Kuidas ma praegu saan määrata/vaadata/muuta oma KMI, ei leidnud nagu seda kohta?

Valikud: VastaOsunda
Re: Lumekühveldamine
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. February 2010, kl 09.34

Eesmärgi juures Värskenda linki kasutades saad kohta, kus saab valida oma füüsilist koormust ja muuta eesmärki. Endal pole vaja läinud seda muuta, seega ei oska öelda, kuidas see ka õnnestub. Paljudel sellega vist probleeme olnud.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.