Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
pulsikelladest veel
Saatis: tusklik
Kuupäev: 15. July 2010, kl 16.16

Lugesin siin kõik pulsikellade teemad läbi ja olen ka erinevate kellade kirjeldusi lugenud, aga sobivat pole leidnud.
On olemas mingi iidvana Polari kell ja ühe vahemikuga saab see siiani kenasti hakkama.

Huvitab aga, kas on olemas ka sellist kella, mis ühe treeningu ajal arvestaks mitme vahemikuga (no fitness, areoobne, anaeroobne), vähemalt kaks vahemikku võiks olla. Kas selliseid kelli ka on? Mis firma, mis mudel? Superluks oleks, kui sammud ka kokku loekswinking smiley (aga see pole primaarne, kuna sammulugeja on niikuinii olemas)

Valikud: VastaOsunda
Re: pulsikelladest veel
Saatis: Oskar
Kuupäev: 15. July 2010, kl 18.38

Pole erinevate kellade hingeeluga kursis, ei ole kindel,mida vahemike all silmas pead.
Omal on Polari RS300, see lubab panna sisse 5 pulsivahemikku ja salvestab ja näitab tulpdiagrammina, mitu minutit treeningu jooksul mingis tsoonis olid. Mälu on vist 16 treeningu jaoks.Miskil moel võimaldab sisestada treeningu plaani, seda pole kasutanud.
RS300 võib töötada koos GPS anduri või sussi külge kinnitatava liikumisanduriga, siis saab kätte ka vahemaad, kiirused jms, samme paraku vist mitte. On endal GPS andur olemas , kasutan vähe.
Mumeelest kobakas, sööb AA batareisid nagu loom ja kallis oli kah veel.
Pruugin pigem HOLUX-i GPS-loggerit (GPSport 245), selle võib tasku pista nii jooksma/kõndima kui
kinnitada rattalenksule. Näitab kiirust, läbitud vahemaad ja salvestab iga n sek järel koordinaadid, nii et arvuti sappa ühendatult joonistab kaardi peal välja, kus käisid.
Maksab tonni ringis, mis polegi eriti kallim kui kella lisad, teeb aga olliselt rohkem.
Oli viimasel reisil kaasas, näitas akna all istudes ka lennuki kiirused-vahemaad ja sain pärast kaardi peale täpse lennutee yawning smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: pulsikelladest veel
Saatis: tusklik
Kuupäev: 15. July 2010, kl 19.37

just seda ma vahemike all silmas pidasingi, aitähsmiling smiley

*siia võib veel erinevaid kellasid pakkudawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: pulsikelladest veel
Saatis: Freia
Kuupäev: 15. July 2010, kl 22.57

MUl Polar FT7, näitab, kas olen rasvapõletus või fitness režiimis, põletatud kalorid, trenni ja nädala kokkuvõtted. Mulle sellest piisab täiesti. Basseinikindel ka, aga meres ei töötasad smiley Maksis vist umbed 1300.-

Valikud: VastaOsunda
Re: pulsikelladest veel
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 17. July 2010, kl 10.10

Leisin sellise lehe - siin on vist enamus pulsikellade ülevaade olemas - [www.pulsikell.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: pulsikelladest veel
Saatis: missy
Kuupäev: 02. January 2011, kl 13.33

pulsikell.ee-st ostsin kella Suunto t4c, kell aus ja hea, kuid pärast leidsin nt matkaspordist ja antillast odavamat, vahe oli mõnisada krooni.
Aga selles suhtes on hea kell, et pärast näitab ära mitu minutit mingis tsoonis olid (juhul kui tsoonid on määratud ja peale pandud). Saab määrata ka treeninguks vajaliku tsooni (kui alla või peale on, siis hakkab kell piiksuma). Kella vöö on hullult mugav ja pehme.
Kell on veekindel, vöö on veekindel, kuid vee all pulssi ei mõõda. Basseinis kasutan seda stopperina pigem. Suuntol on mingid sukeldumiskellad ka, mis peaksid ka vee all pulssi lugema, kuid need juba hirmkallid vist..pole täpselt uurinud.
Valisin suunto puhtalt disaini pärast, kuna Polari kellad ei meeldi. Funktsioonid enam-vähem samad, odavam on ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: pulsikelladest veel
Saatis: Fik
Kuupäev: 02. January 2011, kl 19.30

Mul on mingi vana F-sarja Polar. Kole on küll, aga töötab ka basseinis ideaalselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: pulsikelladest veel
Saatis: Päksu
Kuupäev: 06. January 2011, kl 12.48

F6 Polar. Olen rahul. vees pole proovinud, väike õde aga käib nõrgema Polariga ujumas, kas siis F4 või oli tal mingi uus mudel.

Valikud: VastaOsunda
Re: pulsikelladest veel
Kuupäev: 03. February 2011, kl 16.27

Mul on Polar FT60 ja ma olen väga rahul. Kell pakub kolme tsooni vastavalt pulsile ja ka trennikavu, vastavalt eesmärgile, mida saavutada soovitakse. Samuti ütleb kell, mitu minutit mingis tsoonis treenima peaks, et eesmärk kätte saada. Eriti kasulik funktsioon on tsooonilukk, nimelt saab kellas sättida, millises tsoonis trenni soovitakse teha ja siis, kui pulss vastavast tsoonist välja läheb, siis kell piiksub nõudlikult. Eriti tore on sünkroniseerimine arvutiga, sealt saab näha ka, kui palju trenni ja mis kellaaegadel tehtud sai. Vees katsetanud ei ole, aga manuaal väidab, et peaks töötama. Hinda ei oska öelda, oli kingitus.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.