Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
rasvapõletuseks parim pulsisagedus?
Saatis: evicca
Kuupäev: 19. March 2013, kl 10.00

olen 42 aastane ja teen kodus ellipstrenažööriga iga päev u tund aega trenni, hommikul ja õhtul pool tundi pisikeste pausidega vaheldumisi. Kõrgeim lubatud pulsisagedus treeninguks on mul 170, aga hetkel puls treeningu ajal max 110 - kas seda on liiga vähe ja peab koormust tõstma või just sobiv. Olen algaja trennitaja üle pika aja, lastega mässan päevad läbi küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvapõletuseks parim pulsisagedus?
Saatis: Kairka
Kuupäev: 19. March 2013, kl 10.21

[www.treenitargalt.ee] peaks ikka treenimiseks veidi tõstma pulsisagedust u 130ni. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvapõletuseks parim pulsisagedus?
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. March 2013, kl 12.00

Selle tabeli järgi [kaalustalla.ee] võiks nüüd alustada ülepäeviti treenimist pulsivahemikus 125-143 (u.15-20 min.). Soojenduseks (10min.) ,trenni lõpus (5-10min.) ja ülejäänud päevadel tee trenni madalama pulsiga 107-125.Kokku u.40 min. 1x päevas. See oli minu soovitus winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvapõletuseks parim pulsisagedus?
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. March 2013, kl 12.13

Kas see lubatud max pulss 170 on määratud koormustestiga?

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvapõletuseks parim pulsisagedus?
Saatis: daisy
Kuupäev: 19. March 2013, kl 14.04

Targad pulsikellad kuulavad su keha ja ütlevad ise ette selle vahemiku. Minu oma näiteks on ennast sättinud 96 - 134 vahemikku. Aga mulle meeldib ka intervalltrenn. Otsi selle kohta netist materjali, väidetavalt põletab rasva ka pärast treeningu lõppu ja mulle meeldib seda rohkem teha, kui samas tempos kogu aeg vändata.

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvapõletuseks parim pulsisagedus?
Saatis: violet
Kuupäev: 23. March 2013, kl 20.20

Uurisin ise ka hiljuti just, milline oleks parim ning leidsin igasugu põnevat materjali. Näiteks on see individuaalne ning "parim põletamiseks" tuleks endal välja arvutada. (vist oli 60-70% maksimumist).

Valikud: VastaOsunda
Re: rasvapõletuseks parim pulsisagedus?
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 31. March 2013, kl 13.38

Soovin koju osta Crosstreinerit, oskab keegi soovitada,kas osta jooksulint või ratas? Tänud ettesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.