Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Treeningsmiling smiley
Kuupäev: 03. September 2014, kl 21.22

Kaaluabi laseb eesmärgi püstitamisel valida treeningkordade arvu nädalas. Mõne jaoks on treening 45 min, teisel 2 h 45 min. Kas keegi oskab öelda mulle kui pikka treeningut ühe treening korra all kaaluabi meeskond mõtleb. Minu keskmine treening koormus on keskelt läbi 2 h kuni kolm korda nädalas. Seega ei võrdu see ju samaga mis 45 min 3 korda nädalas.

Aitähh vastamast,

Katre

Valikud: VastaOsunda
Re: Treeningsmiling smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 17. September 2014, kl 22.20

Tere!
Kui valida suurem treeningkordade arv, annab Kaaluabi automaatselt suurema kaloritekoguse ja kaalulangus aeglustub või jääb isegi seisma. Seega on targem valida natuke väiksem arv. Mis tähtsust on minutitel? Nagunii on kõik ligikaudne. Võibolla on siis targem katsetada, proovida enda peal, et kaal parasjagu langeks, sest see on ju eesmärk? Vajadusel saab eesmärki alati muuta. Pealegi, 1 treening ei kesta kunagi 2h 45 minutit. Mingi pallitreening?
Ise katsetasin enda peal ära, et suurem treeningkordade valik ei õigusta end, kaal lihtsalt ei langenud.
Loodan, et oli natukenegi abismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Treeningsmiling smiley
Kuupäev: 25. September 2014, kl 18.18

Tegelen jalgratta sõiduga ja minu keskmine treening on 2h ja 30 min ja on väga oluline palju treening kestab. Organism ei tohi jääda energia vaegusesse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Treeningsmiling smiley
Saatis: Meliine
Kuupäev: 07. November 2014, kl 07.40

Tere.

Mina panin alguses koormuse minimaalse (sinna kus küsitakse füüsilist aktiivsust) ja siis iga treening vastavalt põletatud kaloritele (pulsikell) valin treeningu pikkuse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Treeningsmiling smiley
Kuupäev: 28. July 2015, kl 19.34

Üks lihtne küsimus. smiling smiley

Kaaluabi keskkond arvutab minu päevase kalorinormi kui täidan eesmärgi aknas oma ligikaudsed nädalased treeningute arvud. Kui ma nüüd täidan päevikut ja märgin sisse oma päevaseid treeninguid, siis minu päeva kalorite norm muutub väiksemaks. Kas see tähendab, et ma võin rohkem süüa, kuni saavutan nn lubatud max kaloraazi või pean jälgima ikkagi seda allpool välja toodud kalorite normi (see, mille on kaaluabi ise välja arvutanud)? Mis sest , et olen näiteks tänu treeningule jõudnud ainult 29%-ni päeva kaloritenormist.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.