Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Väikese ja "koduse" treening-nurga rajamine smiling smiley
Saatis: JoosepM
Kuupäev: 19. February 2021, kl 11.20

Hei!

Tahan endale koju väikest "home-gym-i" teha smiling smiley Eelarve on suhteliselt väike (täpselt mainima ei hakka) Aga sooviks saada nõu, mida oleks mõistlik sellisesse "keskmise" suurusega korterisse vaadata, et saaks nii kardio poole kui ka jõutrenni poole rahuldatud.

Tänud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Väikese ja "koduse" treening-nurga rajamine smiling smiley
Saatis: Kairka
Kuupäev: 20. February 2021, kl 08.05

Hei!

Mina olen you tubest treening videoid ilma vahenditeta teinud (kardio jaoks väga head HIIT treeningud). Neid erineva raskusega ja ei pea palju vahendeid endale hankima. Hea treening matt on ainuke mida minu meelest kindlasti vaja (selline millel planku tehes küünarnukid valusaks ei läheks).
Muidugi alati hea ka hantlite sett millele saab raskuseid maha võtta ja juurde panna et ei peaks 10 erinevat hantlit olema. Need veidi kallimad, seal 300-500 ringis aga ühekordne ost ja saab alati edasi müüa, väärtus ei vähene.
Kui vaja ülakeha trenni teha siis on hea ka kummilint mida venitada. Saab suusaharjutusi teha, ujumist jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Väikese ja "koduse" treening-nurga rajamine smiling smiley
Kuupäev: 21. February 2021, kl 15.54

Tervitus!

Minul on kvaliteetne treeningmatt, 1,5kg ja 3kg hantlid, kummilindid ja spotify-st muusika - sellise varustusega saab kõik tehtud.

Alati jääb kõige keerulisemaks osaks teekond diivanilt treeningmatile the finger smiley


Edu ja tahtejõudu! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Väikese ja "koduse" treening-nurga rajamine smiling smiley
Saatis: JoosepM
Kuupäev: 03. March 2021, kl 09.24

Tänud kõigle soovituste eest smiling smiley

Noh ma arvan, et ma lähengi siis esialgu seda teed pidi, et reguleeritavad hantlid, korralik joogamatt ja mingi kummilintide komplekt vms...

Aga siin kohal kohe kaks lisa küsimust...

1. Millised oleksid head kummilindid algajale... sest esmapilgul tundub neid niiiiii palju erinevaid et võtab silme eest kirjuks. Saan aru et eri värvid on vist erinevad raskustasemed vms... aga neid on lihtsalt nii palju grinning smiley ja kas värv= alati sama raskus ?

2. Kust oleks netist mõistlik hantleid ja selliseid asju vaadata? Ise olen suuremaid epoode kamminud läbi hetkel.. [www.1a.ee] siit saaks hantlite komplekti kuskil 90 euroga... aga ehk teab keegi paremat kohta soovitada?


Tänud ette grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Väikese ja "koduse" treening-nurga rajamine smiling smiley
Saatis: MartiN1
Kuupäev: 03. March 2021, kl 10.12

Heyhey,

Olen täitsa uus kasutaja siin leheküljel ning uurisin ka kohe foorumi teemasid.
Päris huvitav arutelu. Kuna ma elan ise ka pisikeses korteris, siis ma ise pean väga hoolikalt valima mida osta ja mida mitte.

Aga vastaksin sinu viimasele küsimusele.

1) Kummilinte on tõesti päris palju. Värv näitab selle raskusastet. Konkreetne värv võrdub tugevus. Sõltub ka tootjast aga üldjuhul on nii:
Must - kõige tugevam
Tumesinine - veidi kergem mustast
Roheline ja punane on tavaliselt keskmised raskused
lilla, oranž, kollane on tavaliselt kergemad
Aga jällegi oleneb tootjast.

Kummilitide kohta soovitan soojalt ka googledada ning otsida erinevaid blogisid ja artikleid.
[www.boostupfitness.com] - soovitan seda lugeda, räägib kummilintidest ja harjutustest.

2) Hantlite kohta ma ei oska täpsemalt öelda, pead netis surfama. Ma ise kasutan peamiselt kummilinte, kuna lihtsalt võtavad nii vähe ruumi.
See eelmine link, mis saatsin seal on ka hantlite kohta informatsiooni.

Aga see plaan, mis sul on igati mõistlik. Joogamatt, hantlid ja kummilint. Ega rohkemat vaja polegi.

Edu treeningutes!

Valikud: VastaOsunda
Re: Väikese ja "koduse" treening-nurga rajamine smiling smiley
Saatis: JoosepM
Kuupäev: 12. May 2021, kl 11.16

Tänud kasuliku info eest!

Uurisin seda blogi (boostupfitness) , mis saatsid. Jäin toppama päris mitme teema peale. Sain häid ideid juurde. Tänud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Väikese ja "koduse" treening-nurga rajamine smiling smiley
Saatis: MartiN1
Kuupäev: 25. July 2021, kl 15.46

www.infoviking.ee

Võid seda lehte ka sirvida! Kui juba treenima hakkad, siit leiab igast teemasid täiesti seinast seina.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.