Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
väga vara hommikul söömine
Saatis: Niika
Kuupäev: 09. June 2010, kl 06.01

Vahel on vaja tööasjus tõusta juba poole öö ajal. Olen harjunud hommikuti siiski sööma - kohv ja paar võileiba. Aga kl 5 enamasti kogu organism magab veel. ei teagi vahel, mida siis teha - tormata kohe minema ja süüa 8 ajal (kui see võimalik on) või vägistada kodus ikkagi mõni pala sisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: väga vara hommikul söömine
Kuupäev: 09. June 2010, kl 07.03

Kui nii vara ärkamine ei ole just iga hommik siis piisab ka klaasist veest. Söö siis kui oled harjunud. Organism magab veel ja samas kui sa ärkad siis saad ju aru kas sul on kõht tühi ja tahad süüa või pole mingit isu. Minu tavaline ärkamine on kell 5 ja ka siis teine kord organism ei võta toitu vastu kuna olen eelmine päev patustanud ehk siis söönud nii kella 9 paiku õhtul. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: väga vara hommikul söömine
Saatis: savikass
Kuupäev: 09. June 2010, kl 13.53

Kui isu ei ole, pole ka vaja süüa. Eriti kui kella 8 ajal on võimalus mõnusasti kohvi juua ja midagi süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: väga vara hommikul söömine
Saatis: elinly
Kuupäev: 09. June 2010, kl 17.14

No aga, kui mina teen öövalveid, siis minu hommikune söömine ongi 5-6 ajal, kuna 8-st koju ja siis tavaliselt kiirelt magama. Ärkan uuesti 12-13 ajal ning siis uus toitumine. Mul on 5-ajal kõht lihtsalt nii tühi, et töötada ei jaksa ja süda läheb pahaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: väga vara hommikul söömine
Kuupäev: 10. June 2010, kl 08.48

Tegelikult inimene sööb ju selleks et energiat saada. Seega kes töötab öösiti on ka loomulik et ta tahab süüa keset ööd. Inimene peaks sööma just siis KUI kõht seda nõuab. Näiteks kui ollakse harjunud magama minema kell 21:00 ja mingil põhjusel ei tehta seda siis kell 23:00 hakkab organism sööki nõudma sest tal on vaja energiat et seda keha üleval hoida. Kui nüüd aga soovidele järgi anda ja pärast seda magama minnakse siis see toit jääb kõik organismi püsima sest keha läheb ka magama kuna see on tema loomulik kella aeg magamiseks. Kui aga pead olema edasi üleval siis see söödud toit läheb energiaks ja ei jää kehasse püsima. cool smiley Järeldus kui töötad öösiti siis tuleb ka süüa.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.