Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Jälle segadus: pannkoogijahu?
Kuupäev: 05. February 2012, kl 11.10

TSAUKI!

Mul on koguaeg segadus sellega, et tooted on nimekirja lisatud sellisel kujul, et nad veel vajavad valmistamist ... Nimelt on seal Vilma Pannkoogijahu, aga ma ei söö ju teda jahuna ja kalorlus kindlasti muutub peale taignaks segamist -- sai ju õli sisse pandud ... Kas ma peaks lihtsalt võtma aluseks need Mamma täidiseta pannkoogid? Õeh .. keeruline see süsteem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jälle segadus: pannkoogijahu?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 05. February 2012, kl 12.06

Mina teen nii, et kui nimekirjas pole mingit asja või ei lase sisestada väitega, et selline asi on juba olemas, siis panen alati millegi ligilähedase. Nt kui ma teen ise pannkooke, siis ma tavaliselt panen toidupäevikusse Kaaluabi enda lisatud Pannkoogid (206 kcal). Sest seal retseptis on kasutatud neid kõige tavalisemaid koostisaineid.
Täna plaanis teha pannkooke just selle Vilma jahuga, lisan sinna ise veel muna juurde ja natuke Wichy vett ja plaanin kasutada päevikus ikka neid samu pannkooke.

Kui iga punkti ja kalori täpsust siin taga ajada, võib varsti hulluks minna. Vihje, võta natu vabamaltwinking smiley Eriti kui kaal kenasti langeb. Kui ei lange, siis tasub uuesti üle vaadata nii söömised kui märkimised.
See puhtalt minu tegutsemis stiil.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jälle segadus: pannkoogijahu?
Saatis: Eleonore
Kuupäev: 06. February 2012, kl 07.38

Mina panen nt. kui kasutan pannkoogijagu 50 g pakist, siis selle ning siis kui lisan veel õli nt. 1 tl õli. Annab ju sama tulemuse, ei pea midagi eraldi lisama hakkama.

Või kui teen nt. kaerahelbeputru piimaga, siis lisan 50 g kaerahelbeid ning 100 ml piima ning sellest teengi pudru. Vett eraldi kirja ei pane.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.