Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
mida sööd, kui näpud põhjas?
Saatis: Niika
Kuupäev: 05. August 2010, kl 16.04

Paljudel on puhkused läbi ja raha ka otsas, uus palk aga alles septembris tulemas. Kas ka sina oled üks neist, kel näpud põhjas? MIda siis süüa? Mind näiteks aitab koduaed päris palju - tomatid, kurgid ja marjad saan sealt, maistetaimed samuti. Samas kartulit mul linna-aias ei ole. Ja reaalselt võttes - ega kuu aega ainult kurgi-tomati ja kartuliga läbi ei aja, ükskõik kui optimistlikult asjasse suhtuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida sööd, kui näpud põhjas?
Saatis: Päksu
Kuupäev: 06. August 2010, kl 06.30

Minu suurteks lemmikuteks on pudrud keedetud veega ja peale pandud võid. Et ma söön neid kogu aeg smiling smiley mitte ainult ei oota et näpud põhja läheks smiling smiley
Aga puhkuserha osas on mul tehtud firma raamatupidamisse avaldus, et neid mulle ette ei kantaks, just sellepärast, et tahaksin selliseid asju vältida, et puhkusel selle ära kulutan

Valikud: VastaOsunda
Re: mida sööd, kui näpud põhjas?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 06. August 2010, kl 10.00

Ei tule kah kunagi sellist asja ette. Palk jookseb regulaarselt iga kuu lõpus. Puhkusele minnes ei võta raha ette välja, vaid ikka siis kui palk tuleb. Ja nagunii puhkan alati ainult 2 nädalat korraga. Kui tõesti 4 nädalat puhata, siis jah suurem võimalus, et rahad saavad otsa. Tuleb tark ollawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mida sööd, kui näpud põhjas?
Saatis: kypa
Kuupäev: 10. August 2010, kl 09.21

mina tavaliselt varun omale koju kuivaineid (makaron, tatar, riis) ja siis mõtlen erinevaid sööke nendest. kui on olnud magusaisu, siis olen teinud mannakooki smiling smiley. vaata oma kappide varud üle ja siis mõtle nendest erinevaid sööke smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mida sööd, kui näpud põhjas?
Saatis: merygery
Kuupäev: 11. August 2010, kl 12.08

Mina armastan neid momente, kui raha otsa saab, siis ei ole meeletut tarbimist... Muidu on pidevalt vaja poodi ronida.... Ja kehakaalule mõjub ka hästi mõni näljasem päev lihtsalt veegawinking smiley
Aga mõnikord kasutan ka vanemaid selles osas ära- lähen nende juurde söömawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mida sööd, kui näpud põhjas?
Saatis: Kairka
Kuupäev: 04. February 2011, kl 15.42

Mina teen sellistel puhkudel alati suppi. Teen nad enamasti köögiviljadest- tuleb odav ja tervislik ning mõjub kaalule hästi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mida sööd, kui näpud põhjas?
Saatis: Kairka
Kuupäev: 03. March 2011, kl 11.43

Mina ostan teatud asjad alati kuu alguses ette ära(supikondid, kana,tatar, makaronid) ja panen sügavkülma valmis. Isegi köögiviljad ostan valmis, lõigun sobivateks supikogusteks ja panen sügavkülma valmis. Ja kui kuu lõpus raha otsas siis keedan lihtsalt suppi cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mida sööd, kui näpud põhjas?
Saatis: Kidi
Kuupäev: 10. February 2012, kl 21.34

Sügavkülmas ja kuivainete kapis ju ikka midagi leidub, millest miskit söödavat kokku keerata. Kui muud ei ole siis makarone ikka on kapis smiling smiley
Ning kuna ma elan maal, on mul aiasaadused omast käest. Keldrist kartult või kurgipurk grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.