Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
stevia suhkru asemel
Saatis: käps3k
Kuupäev: 30. January 2013, kl 10.20

Kuna magusa soov oli suur,ostsin prooviks stevia tilkasid. Kas ainult mulle tundub, et suus on lisaks kergelt kibe maitse ja imelik magus maitse püsib suus ka peale sööki. Äkki mõtlen need ise endale välja grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: stevia suhkru asemel
Kuupäev: 30. January 2013, kl 23.16

Mina nt steviat niisama ei kannata, aga nt kookides ja sokolaadides on uskumatult hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: stevia suhkru asemel
Saatis: aretha
Kuupäev: 31. January 2013, kl 09.43

ma ka kunagi ostsin ja tegin kooke sellega, külalised aru ei saanud, aga ma ise sain smiling smiley nii et ma siis pigem olen magusata, aga see pole minu jaoks...

Valikud: VastaOsunda
Re: stevia suhkru asemel
Saatis: lootus
Kuupäev: 04. February 2013, kl 15.20

Steviast on viimasel ajal palju juttu olnud. Kasutan ise toidu valmistamisel kui on vaja lisada suhkurt ja ka mees paneb kohvi sisse. Mina kasutan jahvatatud lehti ja mees kasutab tablette. Tähtis on õige kogus panna. Natuke rohkem ja siis tuleb mõrkjas spetsiifiline maitse toidule(joogile) juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: stevia suhkru asemel
Saatis: Muriel
Kuupäev: 24. February 2013, kl 21.01

kasutan nii tablette kui pulbrit. panen 1 tableti suure kruusi tee sisse, kui rohkem, siis jääb väga magus. mina mingit mõrudat maitset küll ei tunne..

Valikud: VastaOsunda
Re: stevia suhkru asemel
Kuupäev: 04. April 2013, kl 12.33

panin ka see aasta stevia endale kasvama, igasugu suvejookide ja shakede smuutide sisse loodan sokutada .-)

Valikud: VastaOsunda
Re: stevia suhkru asemel
Kuupäev: 28. October 2020, kl 17.36

Sageli sõltub maitse tootjast. Tellisin Iherbilt NuNaturals steviat ja see tundus liiga magus. Nüüd tellisin Raabi steviat ja see on piisavalt meeldiv. Ostan selle siit www.looduspood.ee/

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.