Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Figuurisõbrad vs Kaaluabi
Saatis: kaikirss
Kuupäev: 10. February 2011, kl 14.36

Tere! Olen mõlemat kasutanud ja praegu FS kasutajana võtsin kolme päevase prooviaja ka siit kõrvale, et võrrelda. FS-iga kaal seisab juba pikemat aega, seega tahtsin võrrelda. Tänase päeva seis on selline, et hommik, lõuna ja vahepala kirjas - FS ühikud täis, Kaaluabi lubab süüa veel 376kcal. Kumba uskuda ja mida teha, et kaal langema saada. Ise olen 162cm pikk ja 65kg, FS lubab süüa 16Ü ja kaaluabi 1500kcal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad vs Kaaluabi
Saatis: foxlife
Kuupäev: 10. February 2011, kl 15.24

Saada see FS kuu peale!eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad vs Kaaluabi
Saatis: viisutar
Kuupäev: 10. February 2011, kl 19.38

Oma kogemusest oskan öelda, et figuurisõprade ühikutega jäi mul kõht tühjaks. Arstilt saadud valemi järgi arvutades sain oma baasainevahetuse kaloritehulgaks sellesma numbri, mis mul siingi on- 1560. Ehk kalorid, mida mu keha vajab, et lihtsalt olemas olla. Figuurisõprade 16 ühikut on alla 1000 kalori. Sellega saavutatakse küll kiire kaalulangus, aga keha läheb sellega ainult stressi ja aeg-ajalt tekivad koledad õgimishood. Ja oluline on ka see, et figuurisõbrad on ikka kallis lõbu küll. Eelistan selle raha eest osta tervislikku toitu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad vs Kaaluabi
Saatis: mliiv
Kuupäev: 10. February 2011, kl 19.49

Võib võrrelda ka endisaegsete kaalujälgijatega.
Kaalujälgimise punktidega sain ma edukalt 140-lt 115-ni.
FS puhul on kaal teinud tagasikäiku ja praegune start kaaluabi-ga on paljulubav taas.
Need erinevad ühikud ja säästurežiimil olemine said ka minule saatuslikuks.
Kaaluabi puhul on väga väärtuslik, et söömise tasakaal (tasakaalutus) on kergelt nähtav.

Kokkuvõte -- edu võib saada mõlema programmiga -- aga peamine edu faktor on ikka enda tahtmine.
Kui seda väheks jääb, siis pikemast kaalulangusest asja ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad vs Kaaluabi
Saatis: Mannu83
Kuupäev: 10. February 2011, kl 21.03

Kaalujälgijatega toimis ka minul kõik ilusti, kui tulid FS siis ei saanud ma mitte millestki aru ja kõik läks untsu, oma abi olen järjepidevalt saanud siit, Kaaluabist, kuigi ka see aeg mil siin uuesti alustasin pole pikk, aga toidupuudusest ei teki stressi ja tulemused on kiired tulema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad vs Kaaluabi
Saatis: kaikirss
Kuupäev: 10. February 2011, kl 21.40

Tänud vastajatele, olen ka kaalujälgija kunagi olnud ja siis toimis kõik hästi, võtsin nelja kuuga 10kg maha, käisin rühmas. FS rühmas ma ei käi, olen online kasutaja lihtsalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad vs Kaaluabi
Kuupäev: 10. February 2011, kl 22.06

Kaaluabis on kõik selgelt kalorites ja grammides. KJ ja FS süsteemis tuleb toidu väärtus arvestada ümber müstilisteks punktideks.Kui omal tahtejõudu jätkub, siis tuleb tulemus olenemata süsteemist.
Olen jõudnud järeldusele, et kui üht toitainet ja kaloreid piirata, siis see häirib ikkagi ainevahetust nii palju,et vähendab kaalu. Atkintsi dieet pani süsivesikud põlualla, KJ oli rasv tabu ja KA abi ei salli valke.
KA kiituseks pean ütlema, et parim osa siin on toidupäevik ja innustunud inimesed, kes üksteist motveerivad.Kui retseptiosa ka korda saab, siis on see üks parimaid süsteeme kaaluga maadlemiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad vs Kaaluabi
Saatis: kailiis
Kuupäev: 11. February 2011, kl 22.04

See on ikka müstiline, milline summa tuleb FS -le välja käia. Ime, et nad ikka veel tegutevad. KA arvestab kenasti kalorid välja, saad valgud, süsiv.,rasvad tasakaalu.Lisaks tore KA seltskond, kes toetab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad vs Kaaluabi
Saatis: Muutused
Kuupäev: 12. February 2011, kl 10.00

Kuna mina olen oma töö tõttu praktiliselt 24h netis siis mulle see internetikeskkond väga sobib winking smiley Suhtlust ja mõtete vahetamist saab rohkem kui FS/KJ. Mulle kohe ei sobi, et pean ennast kindlal päeval ja kindlal kellaajal kuskile kohale vedama.Kodukursust olen ka proovinud aga see oli kohe alguses hukule määratud asi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad vs Kaaluabi
Saatis: Kiilakas
Kuupäev: 07. March 2011, kl 16.51

Olen samuti olnud mõlemas ja KA töötab selgelt paremini. FS abil sain alla umbes 5kg misjärel ei olnud enam mingeid muutusi, kaal püsis lihtsalt paigal ja seda üle poole aasta kuigi panin kõik täpselt kirja ja järgisin etteantud toitumispüramiidi. Kui läksin üle KA süsteemile, hakkas kaal koheselt langema.

KA eelis on täpses kalorite arvestuses ja enam ei pea ennast millegagi piirama, loen kalorid kokku ja kohe on selge, et võin ajada endale sisse mida iganes mis maitseb kui kogused kontrolli all hoida.

Ise tunnen ennast kuidagi petetuna, et nägin aasta otsa vaeva ja piirasin jäätise, õlle, käraka, puuviljade, piimatoodete ja mille iganes tarbimist ja kasu ei midagi, nüüd tarbin uuesti neid kõiki niipalju kui tahan ja ei mingit muret, kaal kaob mis mühiseb. Häda ongi neis müstilistes punktides, mille järgi arvestus toimib küll teatud piirini aga see on ka kõik. Väga ebamäärane on FS-s see kui palju siis ikkagi midagi süüa tohib ja enesepiinamist on palju rohkem.

KA järgi kaloreid lugedes tunnen ennast igatahes paremini kuna ei pea kogu aeg kõigest heast loobuma kuna nt puuviljade või piimatoodete punktid parasjagu täis on. Mulle sobib paremini selge arusaam, et kui loobun pooleteisest viilust leivast, saan sama raha eest pudeli õlut. Palju lihtsam on prioriteete paika panna. Toimib siis ka vastupidi, kui tean, et tahan õhtul õlut juua või kärakat panna, saan arvestada, et pean jätma mõned viilud leiba või pudru söömata ja kõik on korras ja norme ei ületa. FS järgi oli tavaline, et vahel punktid üle läksid. KA kalorinormi lasen väga harva üle ka siis kui suuremaks pidutsemiseks läheb ja kui ka läheb üle, siis väga minimaalselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Figuurisõbrad vs Kaaluabi
Kuupäev: 29. December 2011, kl 09.53

Võtsin kaalujälgijate programmiga omal ajal 30 kg alla, FS alustasin ja tuli 10 tagasi! Lihtsaklt ei sobinud see programm ja kogu aeg tahtin rohkem süüa kuni lõpuks lõin üldse käega. Kaaluabiga on siiski tunduvalt parem ja mulle väga meeldib.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.