Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Paks pepu ja paksud sääredsmiling smiley
Saatis: Krissu22
Kuupäev: 11. March 2011, kl 11.49

Tere mul selline mure,et kaalun ise 56-57kg..Kõht on sale olen sünnitanud ühe lapse.Nüüd on ta 2,5 aastane juba..Õnneks mul ühtegi armi ei jäänud...Probleem ongi selles,et kuidagi on rasv sattnud just minu pepu peale kannikad kuidagi maru suured,ning sääred ka...92cm on kannika ümbermõõtsmiling smiley ja sääre ümbermõõt on 52,5..Pikkust on 165..Keegi äkki oskab mingit nõu anda...Olen hakanud vähem sööma...Aga kuidagi ei lange midagi...Ettepanekut kõik teretulnud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Paks pepu ja paksud sääredsmiling smiley
Kuupäev: 11. March 2011, kl 13.24

kannikas ja kaal sul täiesti normis. Säär vist on jah natuke suure mõõduga, aga oled kindel, et see on rasv ja mitte lihas mingist trennist?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Belissimo 11.03.2011 13.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: Paks pepu ja paksud sääredsmiling smiley
Saatis: Krissu22
Kuupäev: 11. March 2011, kl 14.51

Eih kann ikka suursmiling smiley Ja pole mingit trenni teinud....Lihtsalt tuleb juurde...

Valikud: VastaOsunda
Re: Paks pepu ja paksud sääredsmiling smiley
Saatis: Krissu22
Kuupäev: 11. March 2011, kl 15.36

Tähendab kanni oma 95....Mul läx valesti sorry

Valikud: VastaOsunda
Re: Paks pepu ja paksud sääredsmiling smiley
Saatis: aretha
Kuupäev: 11. March 2011, kl 18.28

mnjah, ma oleks 6nnelik, kui oleksin samas m66dus! ma olen kyll 174 pikk, aga mu puus ikka alati meeter, vahel harva 99...samas huvitav, et ma olen sellega isegi rahul, sest t6esti olen saanud palju komplimente oma pepu kohta!smiling smiley V6ibolla pole sul ka tegelikult midagi häda, tead ju kyll kui kriitilised naised enda suhtes alati on!

Valikud: VastaOsunda
Re: Paks pepu ja paksud sääredsmiling smiley
Kuupäev: 11. March 2011, kl 19.24

ma 167 pikk ja oleks üliõnnelik, kui tagumiku ümbermõõt 95 oleks, praegu ka ikka meetri kandis.. ja ei kaeba ka, et ülisuur oleks grinning smiley aga nac vähem tahaks ja 95 oleks juba väga hea smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Paks pepu ja paksud sääredsmiling smiley
Saatis: Krissu22
Kuupäev: 12. March 2011, kl 16.16

Komplimente kanni kohta on tulnud küll...smiling smiley Et prink jne....Aga endal on imelik...Kõik on nii ilusad peenikesed..Ja tunnen et olen nagu emalaev nendekrõrvalsmiling smiley
Keegi nt tahaks mingit trenni alustada koos..?

Valikud: VastaOsunda
Re: Paks pepu ja paksud sääredsmiling smiley
Saatis: Kateliin
Kuupäev: 12. March 2011, kl 17.42

Ma loodan, et sa mõtled ikka reie ümbermõõt 52 ? Säär ju see, kus sääremari. Mina olen sinuga samas kaalus ja sama pikk ja reie ümbermõõt on 55cm ja puus 93cm. Tahan paar cm siit-sealt maha võtta ja siis olen rahul!

Valikud: VastaOsunda
Re: Paks pepu ja paksud sääredsmiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 12. March 2011, kl 17.50

mina olin varem 56kg ja vöö oli 74cm, pepsi muidugi ei mäleta, aga praegu olen 64kg peps on 100cm ja reis 57. sama probleem, liiga suured mõõdud... aga see meil perekonnaviga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Paks pepu ja paksud sääredsmiling smiley
Saatis: Krissu22
Kuupäev: 12. March 2011, kl 18.27

Nu midagi peab ette võtma ja end tõestama..smiling smiley Ma siin üritan esmaspäevast trenni tegema hakata ja piirama oma söögikoguseid...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Paks pepu ja paksud sääredsmiling smiley
Saatis: Krissu22
Kuupäev: 19. March 2011, kl 08.46

No nii naisedgrinning smiley
Ma siin ikka töötan oma kaalu langetamisega..Ma ütlen,et asja saabgrinning smiley
Kahjuks kaalu pole endale soetanud..aga loodan tõsiselt et maha olen saanud ka....Olen endale enamvähem kindlaks jäänud et ei söö....Sebisin endale drenasööri sellel ainult üks kiirus ja see raskegrinning smiley see hea...väntan nii hommikul kui õhtul sellest hea et see püstiseismisel ainult pole istumisega..siis pepu liigub kagrinning smiley Olen nii enamvähem päeva jooksul proovinud kaloreid kaodata 250..300..kuidas jõuan aga mitte korraga nii hommikul kas 150 ja õhtul ka...smiling smileyväljas käin ikka jalutamas muidu oli ikka autoga poodi jnegrinning smiley Nüüd eigrinning smiley Joon vett ja mõne asja viskan ikka suhu ka....eile krt ei suutnud tädile ei öelda sapust jooma....nu aga loodan,et selle higistasin saunas välja..hihihi....Mis siis veel...Heh jalgul jõi meresoolavett sidruniga 1,5l....ikka päevas kindlalt nüüd leidsin poest selle pipragrinning smiley panen seda ka sisse..vaatame mis toimub..eile muidugi oli wc minu sõbergrinning smiley käisin seal ikka päris tihti....Olen proovinud 3 päeva seda dieeti juba....Söönud olen ka natukene mõne võileiva vms.....aga mitte palju....oi jah mu utt päris igv vist...AGa loodan,endale kindlaks jääda....Sebin kaalu ka vaatan mis see näitab ja kas tasub midagi ära ka..Aga paneme edasi täiel rinnalsmiling smileysmiling smiley Kallid teile..grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.