Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Sõidan nädalaks puhkamaspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Ludu
Kuupäev: 29. March 2011, kl 08.13

tere!
Mure on kuna sõidan nädalaks puhkama. Kõik hinnassmiling smiley
Arvutit kasutada ei saa. Kuidas sel puhul toimida, et oma kaloreid mitte lõhki süüa.
Üritan muidugi võimalikult palju liikuda.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõidan nädalaks puhkamaspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: aretha
Kuupäev: 29. March 2011, kl 08.47

kas sul on 6rna aimu, mida seal pakutakse? Mina teeksin nii - m6tleks enne välja, mida ja kui palju ma kavatsen syya. V6id ju isegi siia netti sisestada umbes oma menyy, et vaadata, kui palju on ok.Plaan peab olema. Sellest yle minna ei tasu. Kui tahad k6ike maitsta, siis te seda -aga v6tmes6naks on kogused! Iga päev käiks söömas samadel kellaaegadel, 6htusöök mitte liiga hilja. ma kunagi olin ka sellisel puhkusel ja kartsin juurde v6tta, aga huvitaval kombel hoopis v6tsin alla, kuigi 6htusöögiks olid pidevalt pannkoogidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõidan nädalaks puhkamaspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: ehha
Kuupäev: 29. March 2011, kl 09.53

Ka minul seisab 2he nädala pärast ees nädalane puhkus. Mitte küll "kõik hinnas". Pigem priimusel supikeetmise ja paki-kartulipudrude variant.Ühesõnaga auto+matk oma seltskonnaga. Üritan siin juba vaikselt menüüd kokku panema hakata, aga kuna pole poest iial kiirtoite ostnud, ei orienteeru neis eriti. Oskab keegi soovitada äkki midagi, mis oleks kerge, samas niivõrd naturaalne, kui pakitoidu puhul olla saab?

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõidan nädalaks puhkamaspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Ludu
Kuupäev: 29. March 2011, kl 11.56

menüü koostamine hea mõte. tänud aretha.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.