Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Sooviks kaaslast Rakveres või selle ümbruses.
Saatis: kersti83
Kuupäev: 08. April 2011, kl 15.13

Olen siiani üksi üritanud kaalu langetada aga siiani ei taha kuidagi õnnestuda. Olen piiranud oma toitumist ja üritan ikka natuke liigutada ka, kuid siiani kaal ei taha kuidagi liikuda. Enam ma ei taha ennast kaaluda, kuna seda sama numbrit näha on nii masendav juba. Teen vist midagi valesti, seega sooviksin kedagi, kes abistaks ja annaks nõu või kes samammoodi hädas- ehk koos saame kuidagi üksteist aidata. Kellegagi koos langetades motivatsioon suurem.
tänud abi eest!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks kaaslast Rakveres või selle ümbruses.
Saatis: karuke03
Kuupäev: 09. April 2011, kl 05.45

Olen tamsalust,ei saa küll sinuga just kõndida aga saan rääkida ja jõudu mööda abiks olla või sina mulle,ka minul on libastumisi.2a. tagasi kaalusin 58-60 haigusega koos tulid ka kilod nüüd 82.maha olen saanud siin olles 3 nädalaga 5kg,kui tahad igapäevast seltsi siis olen olemas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks kaaslast Rakveres või selle ümbruses.
Saatis: kersti83
Kuupäev: 09. April 2011, kl 09.29

Ma olen siiani püüdnud oma algatusel kaalu langetada ja nüüd mõtlen kaaluabi progarmmi soetamise peale.
Mul näitab päeva normiks kuskil 1300 kcal, ma ei oska veel täpselt kõike sobitada. mida ma peaks siis sööma ja mida mitte- mida ja millal.
kuidas sina oled toidud või toidu krupid enda jaoks päeva peale jaotanud, või mida üldse sööd või ei söö?????
Trenniga on mul ka suht nigel, kogu aeg tööl ja seal kus elan pole jalutamiseks mõeldud teid.
olen hakanud siis hommikuti kuskil 5 korda nädalas 10-15 minutit trenni teinud mille leidsin netis.
loodan et on arusaadav, toetust on alati vaja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks kaaslast Rakveres või selle ümbruses.
Saatis: karuke03
Kuupäev: 09. April 2011, kl 09.50

tead,söön kõike ainult mis teen on et iga õhtu teen jargmise päeva söögikava valmis ja hoian sellest kinni .Mul on 1250 ei kurda ,kõhu saan täis,tihti ei suuda sedagi,muidugi kommid ja koogid olen pidanud praegu unustama.Valgud lähevad täiega üle,rasvad ja süsivesikuid täis tavaliselt täis ei saa.Trenni ei tee ,mis salata laisk aga olen aru saanud et langeb ka ilma selleta sest kirjutasin ka eesmärgi alguses et ei treeni seega tuligi 1250.Samas avastasin et 45 min tolmuimejaga koristamine teeb silmad ette nii mõnelegi trennile.Varem ei söönud hommikuti ja üldse sõin 1-2 korda päevas,nüüd söön hommikul jube kõvasti(raske oli aga harjusin ära)ja üldse olen söögi jaotanud 5-6 korra peale,hommik kõige tugevam,nüüd ei tunne kunagi nälga ja magusa ja näksimise vajadus kadunud.Võin nüüd ise pea anda et toimib kui hakata hommikuti sööma ja iga 2,5 tunni tagant.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks kaaslast Rakveres või selle ümbruses.
Saatis: maiake
Kuupäev: 02. May 2011, kl 09.37

Tere Kersti, plaanin millalgi Rakveresse sõitu, kui tahad võime kokku saada ... Olen tänaseks langetanud pea 32 kilo ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Sooviks kaaslast Rakveres või selle ümbruses.
Saatis: kersti83
Kuupäev: 07. October 2011, kl 14.38

Tere Maiake!!
Vabandust, et pole vastanud. Kuna pole siin keskkonnas kaua viibinud, nüüd alles uuendasin- siis selle tõttu avastisn alles nüüd su postituse.
Kui sul oleks veel huvi kokku saada, siis võd mulle kirjutada meilile: kersti02.06@gmail.com, nii saame täpsemalt kirjutada ja kokku leppida. the finger smileyhot smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.