Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
rinnalaps ja kaal
Saatis: mileedi
Kuupäev: 26. April 2011, kl 09.58

Kas keegi veel beebi kõrvalt kaalu alandab, kuidas arvestate seda tissitamist. Mulle tundub liig 500 kcal rohkem sellest süüa, tahaks nagu kindlust, et kaal läheks alla. Praegu nagu tõuseb, kui nii palju söön. Mida siis teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: rinnalaps ja kaal
Saatis: Banda
Kuupäev: 26. April 2011, kl 10.27

Mina annan lapsele rinda veel (nüüd küll ainult õhtuti) aga terve rinnaga toitmise aja ma küll rohkem ei söönud. Vaatasin küll, et toitumine oleks mitmekesine aga tervislik (liha ja värsket salatit ja kindlasti vett). 9 kuud ja piim on siiani olemas ja täidab lapsel kõhtu.Liikumist on kõvasti juurde tulnud ainult.

Kust see lisa 500kcal üldse tuleb? Küsin, sest igal inimesel erinev informatsiooni allikas, minul arst ütles, et raseduse ajal kogub naine piisavalt "rasva", et saaks vajalikus koguses oma laps ära toita, seetõttu küsingi

Valikud: VastaOsunda
Re: rinnalaps ja kaal
Saatis: mileedi
Kuupäev: 26. April 2011, kl 10.33

No meil 8 kuune poiss ja rinnapiim põhitoit suures osas veel. Siin kaaluabis on rinnaga toitmine ka trenni alla pandud.
Lihtsalt tahaks õiget kaloraazi teada, et kaal langema hakkaks...

Valikud: VastaOsunda
Re: rinnalaps ja kaal
Saatis: Banda
Kuupäev: 26. April 2011, kl 13.28

No kui sul ikka rinnapiim põhitoit siis ma oleksin ikka natukene ettevaatlik. Mul hetkel kaloraaž on 1619 (ma kõvasti ka ülekaaluline ja kaal langeb) ja piim ei ole otsa saanud aga see pole tal enam ju põhitoit ka. Loodan, et keegi teadjam ja suurma kogemusega ikka vastab ka veel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: rinnalaps ja kaal
Kuupäev: 26. April 2011, kl 16.42

Ma pole küll teadjam selles küsimuses, kuid märkasin, et pärast paari päeva ranget toitumise jälgimist (siin Kaaluabis) paistab küll, et rinnalaps saab piima vähem kui varem. Kuna me praegu just alustasime ka talle lisatoidu andmisega, siis ilmselt saame sellega asja korda. Mitte mingil juhul ma ei taha, et piim ära kaoks, pigem söön mõnisada kcal rohkem kui lubatud.

Aga see 500 kcal - kui see päevanormile juurde süüa, siis minul küll kaal ei langeks.

Valikud: VastaOsunda
Re: rinnalaps ja kaal
Saatis: mileedi
Kuupäev: 26. April 2011, kl 16.53

huvitav, kas saan need kalorid endale kuidagi lisada ka , praegu nn mõtlen need juurde sinna?

Valikud: VastaOsunda
Re: rinnalaps ja kaal
Saatis: Banda
Kuupäev: 26. April 2011, kl 19.15

kaalu langetamise aja pikendades vast saad. Selle piimaga peab jah ettevaatlik olema

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.