Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
väikesed lapsed teevad välimuse kohta märkusi
Saatis: Niika
Kuupäev: 27. April 2010, kl 21.18

Lugesin, et miski seriaalinäitleja hakkas alla võtma, sest tema 6-aastane laps olla küsinud, kas emme ootab last, kuid emmel oli ainult pekikõht. Egas ometi teil nii ole juhtunud?

Valikud: VastaOsunda
Re: väikesed lapsed teevad välimuse kohta märkusi
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 28. April 2010, kl 09.42

Teevad jah, tänagi mul 6 aastane poeg leidis, et emme jääb iga aastaga väiksemaks. See oli küll hea kuulda, endal oli kohe väga hea tunne. 4 aastane poja muidugi kiitis aga takka.
Millest aga see kommentaar lapsel tekkis ? Hommikul vaatasin, mida täna tööle selga panna, proovisin ühte ja teist asja, siis väiksem 4 aastane Oliver ütles - " Näe, Margus-Martin, emme proovib riideid!", selle peale Margus-Martin ütleski, et emme jääb iga aastaga väiksemaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: väikesed lapsed teevad välimuse kohta märkusi
Saatis: Carol
Kuupäev: 28. April 2010, kl 15.01

loomulikult tundub lapsele, et emme jääb iga aastaga väiksemaks, sest laps saab ise suuremaks siit ka ema ja lapse vaheline suuruse suhe muutub nö väiksemaks. Varsti ongi laps suurem kui emme ise winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: väikesed lapsed teevad välimuse kohta märkusi
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 29. April 2010, kl 09.38

smiling smiley nii armas. Lapsed on siirad, kuid kohati ka diplomaatilisemad kui täiskasvanud, proovides asjadest, mida nad teavad, et vanemaid võib kurvastada, mitte rääkida või siis teisiti öelda.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.