Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
vee joomine
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 18. May 2011, kl 15.13

Olen väga hea jooja tegelikult ning pudel veega on ikka kotis. Kirjas on ,e t 8 klaasi päevas juua vett. Kas selle hulka kuulub ainult vesi või näiteks ka hommikukohv j aõhtune tee jm.? Kui olen kodus siis pole absoluutselt probleemi see veehulk ära tarbida aga mure on just siis kui vaja kusagile sõita või paar tundi kasvõi kusagil eemal olla, kus pole wc-d.
Kas aitab ka see, kui ma näiteks õhtul koju tulles korraga selle vee hulga ära joon või peaks seda ka tegema päeva jooksul. Ühe söögikorraga ju ei söö neid kaloreid täis, vaid jagad vähemalt 3 söögikorra peale. Kas veega sama teema?

Valikud: VastaOsunda
Re: vee joomine
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. May 2011, kl 15.56

Tee joomine läheb vee hulka.
Aga õhtuti joomine pole soovitatav. Ürita juua ikka päeva peale ning rohkem ikka enne õhtut. Liigne vee tarbimine õhtuti võib otseselt mõjutada hommikust kaalu. Kuigi ainult vee arvelt aga teadagi, et siin minnakse paanikasse juba igast väiksest plussistsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: vee joomine
Saatis: Elinka
Kuupäev: 19. May 2011, kl 12.28

Mina ei arvesta ei vett ega kohvi vee hulka, kuna mõlemad ikka väljutavad organismist ka vajalikke aineid, nt kaltsiumi jms. Siin kuskil oli juba sellest juttu ka. Võib-olla taimeteesid võiks avrestada, kuid ma pole seda ka teinud. Nii et kui hommikul joon kohvi või teed, siis panengi neid just oma nimedega kirja. Ja vee märgin vaid siis kui joon puhast vett smiling smiley. Aga eks igaüks leiab enda jaoks ise õige variandi.

Ja mis puutub sellesse, et ette veekoguse ära juua, mina ei soovitaks, see võib neerusid üle koormata ja siis võivad jalad paiste minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: vee joomine
Saatis: mummi
Kuupäev: 23. May 2011, kl 09.10

Minul nädalane reis ees. Mis ,kuidas ja millal ma siis joon? Hommikul enne sööki Ok joon 0,5l ja edasi? Olen nõutu, ei taha ju vee joomisest probleemi teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: vee joomine
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 23. May 2011, kl 09.30

Ma ei saa nagu ka põhimõttest aru- kas see vee joomine on kuidagi seotud seedimisega või täiskõhutunde tekitamiseks, et nagu sööd siis vähem? Päeva jooksul on vaja muid asju ka teha ja see wc- vahet jooksmine on üpris tülikas Ma hea meelega jooks selle 8 klaasi hommikul ära- käiks 2x wc-s ja oleks asi korras selleks päevakswinking smiley Kas nii ei tohi?

Valikud: VastaOsunda
Re: vee joomine
Saatis: savikass
Kuupäev: 02. June 2011, kl 14.29

Vee joomine kiirendab ainevahetust. Mu meelest on just oluline see vesi päeva jooksul järk-järgult ära juua.

Valikud: VastaOsunda
Re: vee joomine
Kuupäev: 14. December 2011, kl 20.03

Kas vee hulka võib arvestada ka selle kui olen 1,5l vee hulka pitsitanud terve greibi mahla? Ning kuidas ma selle greibi ära peaksin märkima? Ennem kaaluma greibi ning lihtsalt nii sisestama nagu toiduaineid lisan smiling smiley?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.