Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Kuupäev: 23. August 2011, kl 10.42

Kaalun 74,5 kg ja pikkus u. 164, ideaal oleks saavutada 64kg, et siis eesmärk oleks kaotada 10.5kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Kuupäev: 24. August 2011, kl 14.44

164 ja kaalu 82. Eesmärk umbes miinus 16kg.
Olen laisk ja emotsionaalnesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Kuupäev: 24. August 2011, kl 17.42

Ma ka osaleks, kaalun 68 kilo ringis, 170 cm, eesmärk 65smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Kuupäev: 24. August 2011, kl 17.44

Viga tuli sisse, 78 kaalun...13 kg vaja kaotada

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Kuupäev: 24. August 2011, kl 18.40

Mis arvate, ks sobime omavahel? Ma ei oska veel kasutada kaaluabi hästi, aga vist peab postitama DUELL koos nimedega foorumisse? Pole kindel mis edasi saab, peab sisestama kaalu koos soovkaaluga ja edasi igal reedel? Seda saab kuskil ka peale foorumi jälgida? Duelliks omavahel, mis arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Kuupäev: 25. August 2011, kl 05.55

Mina oleks nõus, aga ei oska ka seda duellitamist kuidagi siia kirja panna. Kahjuks pole täna aega ka uurida. Kes võtaks nn paberimajanduse enese peale?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Kuupäev: 25. August 2011, kl 18.15

Ma võin märkidasmiling smiley andke teada, kui milleski eksin! Kes osaleb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Kuupäev: 25. August 2011, kl 18.42

Minasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Saatis: Mary31
Kuupäev: 25. August 2011, kl 18.46

Ma tahaks ka väga teiega liituda smiling smiley
Olen 162 cm pikk ja kaalun hetkel 76,5 kg ja lõpuks võiks kaaluda 63 kg.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mary31 25.08.2011 18.48.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Kuupäev: 25. August 2011, kl 19.04

Suurepärane! Lisan meid duelli foorumisse, jõuame just enne reedest kaalumist. Saatke oma kaalud, soovkaalud ja muud huvitavat vajalikku infot ja soovin: Rasket jalga meile smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Kuupäev: 25. August 2011, kl 19.10

Milline kaal? Ma alustasin esmaspäeval. Kas esmaspäevane kaal või hetkekaal või kaalume reedel ja see kaal?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Kuupäev: 25. August 2011, kl 19.16

Anna esmaspäevane, ausam Sinu suhtes, ei lähe midagi kaduma! Ma pole ka peale alustamist kaalunud 3 p tagasi ja ei kavatse enne homset

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Kuupäev: 25. August 2011, kl 19.20

Väga hea.
Mina -164 82 kg
Algatuseks oleks soovkaaluks 69, see teeb siis miinus 13, siis vaataks edasi. Ilusatest helesinistest ideaalkaaludest ei julge veel unistadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Saatis: Mary31
Kuupäev: 25. August 2011, kl 19.52

minul esmaspäeval oli 77,0 smiling smiley ja olen tegelt kaalunud iga päev... nii hommikul ja õhtul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Kuupäev: 26. August 2011, kl 10.24

Hei!
Kas tänahommikused kaalud lähevad nüüd kuidagi Duelliks kirja?
Andke tuld ja jagagesmiling smiley
Mina rõõmus.
79,3 see teeb miinus 2,7.
TÕsi, alguses ongi ilusad numbrid kergelt tulemas.
Küll ma juba tean, pole see mitte esimene kordsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Kuupäev: 26. August 2011, kl 11.15

Vot see kuhu need numbrid minema peaks, eitea, minu excelisse küll lähevad. Sinu tulemus on ju lihtsalt wow, Sa teed midagi hirmus hästi, jagad?
Vaata seda meie duelli all olevat kirjavahetust ka, me kommenteerisime veidi seal... Pange kindlasti oma päevikusse ka. Ma pole aru saanud, et kuhugi veel sisestada võiks. Kokkuvõtte meist panen sinna duelli foorumisse meist kolmest

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Kuupäev: 26. August 2011, kl 14.21

Hei-hei!
Leidsin sellise duelli teema/õpetuse ehk on kasu:
[foorum.kaaluabi.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas oleks võimalik kellegi duelligrupiga liituda, kellel umbes sama eesmärk ?
Kuupäev: 26. August 2011, kl 14.24

sry: juba leidsin meie Duellismiling smiley
Kõik korras - tänudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.